в.с.ЕЛЕНИТЕ

  • 8 636
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 705
ние скоро бяхме там. спахме в хотел <ройал парк >, който е доста скъп, ако не се лъжа - 89лв на човек аll inclusive. иначе всичко е страхотно там, стаите са просторни, хотелът е на самия бряг. в цената са включени освен блок масата в 2 ресторанта за закуска, обяд и вечеря, още 3 ресторанта, където можеш да си резервираш места от сутринта, 1 сладкарница и от всякъде можеш да си вземеш бира, безалкохолно или алкохол. ния бяхме само със симона и тя спа на един разтегателен фотьол. иначе си носихме кошара, но не я ползвахме. в комплекса няма много българи, но не е забранено влизането, просто се плаща за ден престой!!!!!

ако се сетиш за друго конкретно - питай!!!
поздрави и приятно изкарване!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 819
Много ти благодаря, но за съжаление ние се отказахме да ходим там. Когато се обадих да направя резервация ми обясниха, че сега не могат да приемат резервацията и да се обадя около две седмици преди планирания ни престой за да ми кажат дали ще имат свободни места, защото имали договори с чужди тур оператори. И аз им теглих една майна и реших да отидем на Св. Константин и Елена. Като цена е същото. Просто ми се искаше да отида на Елените и съ много азочарована от отношението им към българските туристи.

# 32
  • Мнения: 24
само да те питам, ти директно ли се обади в курорта или чрез туроператор? понеже и ние мислехме с мъжа ми да идем през септември... и има ли някакъв риск да се действа чрез туроператор?(напр. плащаш капаро, а после се оказва че няма свободни места?)

# 33
  • Мнения: 262
Бях на Елените в сердата на месец Юни.
Никак не ми хареса. За парите, които струва е ужасно - храната не беше хубава, алкохола беше наливен от туби само спирт и есенция, персонала е гола вода - не знаеха какво е тоник. В моята стая нямаше ток, бушоните бяха гръмнали. В другите телевизорите не работеха.
Беше пълно с англичани и руснаци.
Аз лично не бих отишла там да почивам.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 819
Доста гадно преживяване е било.

Обадих се директно, а после и в една туроператоска фирма и ми казаха абсолютно същото.

# 35
нещо взех да се разочаровам от Елените, а нашата резервация вече е препотвърдена. притеснявам се, че ще сме с малко дете, което по принцип не обича да яде, а ако храната е ужасна както казвате, то.... не ми се мисли на какво ще кара?! дано до септември персонала се пообучи и се подобрят малко условията. може би има разлика в това дали си във вилите или в роял бей или роял парк. дайте ми още инфо, че нервата ме тресе вече, али няма да съжаляваме.

# 36
  • Мнения: 910
Здравейте!
И ние имаме резервация за Елените от 29 юли,но сме във вилите,а и с малко дете.
DjuDjo,може ли да дадеш по-вече информация и за вилите ли става въпрос.
Благодаря предварително  bouquet

# 37
ние се върнахме 29 юни от елените,бяхме в бунгалата които се водят лукс,само 4е ни6то луксзоно не видях в тях.Те са на 2 етажа ,искаите стая на 1 йа; стаите са доста по големи терасите им също.Ако сте с дете под 2 г. храната не е много подходяща в ресторанта е пълна лудница хранят се близо 1500 човека в него не е климатизиран персонала не е обучен ,а се води 4*.Ако не6то конкретно ви интересува питаите newsm12

# 38
  • Мнения: 910
nina николина,ние ще сме в обикновенните бунгала,знаеш ли за тях нещо?Има ли условия за деца под 2г.(Даниела е на 1г.и 10м.)?
Благодаря предварително  bouquet

# 39
  • Мнения: 262
Аз бях в бунгалата за 2 дена. Те са 3*. Другите два хотела са 4* - те изглеждаха по-добре.
Бунгалото представлява коридорче с закачалка и гардероб, баня с вана и стая с едно двойно легло, бюро и огледало. Има и бунгала, които освен двойното легло има и креватче на два етажа. Има е тераса.
Едното бунгало протече в банята от горното бунгало. При нас телевизора не работеше, а друго нямаше кабел за телевизора.
Номерацията на бунгалата е безумна, на нас ни трябваше половин час да си намерим бунгалото.
Ресторанта май наистина не беше климатизиран, ние се хранихме навън. Закуската беше добра и разнообразна. На обяд имаше някаква супа, салати доста и пилешко леко сурово и свинско и някакъв сос и картофи за гарнитура. Вечерята имаше пак същите салати, кюфтета и някакви панирани неща. Имаше и десерти.
Алкохола наистина се наливаше от едни еднакви бутилки, под бара. Едно момче ни каза, че го карали от Карнобат в 5 л. туби, безалкохолното - оцветена вода.
А едната сервитиорка беше Радомира от Big brother.
На плажа тогава нямаше спасители. Басейна на единия хотел беше пълен. На плажа можеш да ползваш чадър и жезлонг.
Транспорт, ако си  без кола, незнам дали освен такси, можеш да ползваш друго. Таксито до Сл.бяг беше 15 лв.

Не мога да преценя на 100% дали става за дете, поради това, че аз нямам още деца.
Дано да съм ти била от полза. Аз лично не бих отишла там на почивка, но това е лично мое мнение.

# 40
с едно дете ако ходите може и да ви е добре в бунгалата ,ние бяхме с 2 деца и ни беше тясно.Ако имате възможност идете в АЛБЕНА цените в ЕЛЕНИТЕ са като тези в АЛБЕНА  но там е много по добре ,за цената която платихме в елените можехме да почиваме в РАЛИЦА **** .В АЛБЕНА има традиции ЕЛЕНИТЕ е малко селско ни6то не е изпипано докраи.А за бунгалата които ме пита6 не знам ,но от далеч не изглеждаха добре ,единственото им предимство е 4е са близо до плажа ,но икаите 1 линия,4е другите са по един скат  Thinking

# 41
  • Мнения: 910
DjuDjo,nina nikolina благодаря ви много!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт