Как боли?

  • 3 401
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
болката е като при менструация, само че по-силна, освен това докато трае контракцията усещаш как сякаш нещо ти обвива кръста и го стяга. това е болката. Не е много нетърпима, но е силна.Ако си имала болезнена менструация ще ти е по-лесно да изтърпяваш. Точно когато стане най-непоносимо /контракциите траят по минута и са през 2 минути/ почват напъните и значи скоро ще имаш бебче. Успех!!!

# 61
  • Мнения: 490
а може ли да се случи по време на раждане да се изпуснеш... Embarassedпо някоя нужда ... да се изпишкаш или пък...

# 62
  • Мнения: 742
а може ли да се случи по време на раждане да се изпуснеш... Embarassedпо някоя нужда ... да се изпишкаш или пък...
Не се притеснявай- правят се предварителни процедури, "подготвят" те за раждането. И аз се притеснявах по същият начин, но докторите си знаят работата - а и са виждали какво ли не...то си е биология...
Успешно раждане!

# 63
  • Мнения: 490
значи е добре да се хапват по-леки храни . а най-добре да не си хапвала нищо когато се започне Rolling Eyes
просто ми е любопитно,до сега не съм срещала коментари за това , а е съвсем човешко да се случи..
благодаря  за инфото Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт