Колко пари месечно давате за храна?

  • 168 911
  • 2 293
  •   1
Отговори
# 2 265
  • София
  • Мнения: 2 995
Дева, кръглите ли? Браво. При нас са по- скъпи, но не си спомням 4 или 5.

# 2 266
  • До морето
  • Мнения: 7 083
Тази тема е станала много интересна, време е да се запиша  bowuu

# 2 267
  • Мнения: 22 036
Тази тема е станала много интересна, време е да се запиша  bowuu

Не така Naughty. Първо сподели за килограмите на мъжът си, за собствените си, за това как се обличаш за снимка и нито дума не казвай, колко пари харчите за храна  Grinning.

# 2 268
  • Мнения: 2 592
И веднага отчет колко кюфтета изяждате на вечеря  Naughty

# 2 269
  • Мнения: 19 082

Не така Naughty. Първо сподели за килограмите на мъжът си, за собствените си, за това как се обличаш за снимка и нито дума не казвай, колко пари харчите за храна  Grinning.

Хубавото е, че следваш собствените си съвети.

# 2 270
  • Мнения: 22 036

Не така Naughty. Първо сподели за килограмите на мъжът си, за собствените си, за това как се обличаш за снимка и нито дума не казвай, колко пари харчите за храна  Grinning.

Хубавото е, че следваш собствените си съвети.

Трудно ми е да си представя какво може да направи един човек толкова кисел  Tired.

# 2 271
  • Мнения: 12 993
Аз на моя онази вечер, като ядохме кюфтета, му викам- ти се излагаш, хорските мъже по 30 бройки опаткват ти на 4 пухтиш:)) Погледна учудено, сигур рече, че съм поизплискала канчето. Ма какво да му обяснявам, дълго е, нека сега се чуди от къде аджеба, аз знам колко ядят други мъже:))))

Таман сложих да се пекат ребърцата 1,850 кг- 12 лева, ама имат стабилно мръвка.

# 2 272
  • Мнения: 14 654
Как ги печете тези ребра, дайте ми рецепти, защото досега никога не съм правила, а темата ми разпали любопитството да пробвам. Мислех да купя риба, но в кварталния рибен е пустош, а месарницата е добре заредена.

# 2 273
  • Мнения: 1 177
Довечера сме сами с детето. Ще вечеряме пресни дребни картофи с масло и чесън и таратор.
Картофите малко по-малко от половин килограм излезнаха 1,90 лв., чесън връзка 80 ст., масло да кажем да използвам за 0,50 лв., кисело мляко 1 лв., краставица 1,20 лв., копър имам замразен и малко зехтин - всичко 5,40 лв.
Който има съпруг да добави 4-5 бр. карначета и ето меню за 10 лв. Grinning

Между другото от къде да купя продукти за суши? В метро не ми се сториха изгодни цените

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 15:32 от HKl

# 2 274
  • Мнения: 14 654
Между другото от къде да купя продукти за суши? В метро не ми се сториха изгодни цените

От Фантастико в Скайсити - срещу щанда с прясна риба има всичко необходимо за суши - и кори, и ориз, и сосове. Но за цените не знам - принципно не са от евтините, но пък излиза много по-евтино, отколкото да си поръчаш.

# 2 275
  • Мнения: 22 036
Как ги печете тези ребра, дайте ми рецепти, защото досега никога не съм правила, а темата ми разпали любопитството да пробвам. Мислех да купя риба, но в кварталния рибен е пустош, а месарницата е добре заредена.

Аз ги обичам на скара, но и във фурна стават. Мариновай ги с каквото харесвате и ги сложи във фурната.
Стават хубави със сладко някакво. Тук продават една смес за "лепкави" ребра и е като сладко от сини сливи.

Ако не си падате по подобни, можеш да ги изпечеш с кисело зеле иле с праз (аз със праз най-много ги харесвам, когато са на фурна).

# 2 276
  • Мнения: 12 993
Янечек, понякога мариновам с мед, малко горчица, соев сос, подправка за барбекю много малко.
Но сега исках да усещам само вкуса на месото и само посолих и малко зехтин, пека върху решетката, тавата на долния ред с хартия, в нея капе мазнината, пека на вентилатор на 220-250 гр. Стват много вкусни.

Даун, какво е смесени чувства?

# 2 277
  • Мнения: 22 036
Янечек, понякога мариновам с мед, малко горчица, соев сос, подправка за барбекю много малко.
Но сега исках да усещам само вкуса на месото и само посолих и малко зехтин, пека върху решетката, тавата на долния ред с хартия, в нея капе мазнината, пека на вентилатор на 220-250 гр. Стват много вкусни.

Даун, какво е смесени чувства?

Виц Жаки - смесени чувства изпитва мъж, чиято жена се прибира и му казва: "Вярно твоят е най-голям в блока/селото/града.  Grinning

# 2 278
  • Мнения: 14 654
Мерси, Жаки и Даун, а за колко минути горе-долу? Наистина никога не съм правила и затова питам и за време.

# 2 279
  • Мнения: X
Картофите малко по-малко от половин килограм излезнаха 1,90 лв.
4 лв. килограм картофи?

Общи условия

Активация на акаунт