MINCEUR 24- НОВО СРЕДСРВО ЗА ОТСЛАБВАНЕ

  • 4 938
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 465
Момичета, много внимавайте с тези хапчета, защото тук спряха от пазара няколко вида, че причинявали рак на бъбреците и имат неблагоприятен ефект за тялото. А имаше и такива, които изпробваха върху определен брой хора и никой не отслабна с обещаните килограми. Хората на края бяха изморени и изтормозени, а резултатът - почти нулев Thinking

# 16
  • Мнения: 2 956
К'ач пара туй чудо на  "технологийте" нови ?  Thinking

Аууууууууууууууууу, евридика- аз сега ти видях лентичката...как това чудо с килцата? НВД ли?
По темата- утре ще проверя и ще ви кажа за цената

Ама видя ли за колко месеца е  hahaha
айде мини в "СЪмишленици за отслабване" да не спамиме темичката тука   bouquet и ще ти кажа  Wink

# 17
  • Мнения: 3 372
Аз днес видях реклама на това лекарство в "Журнал за жената" , незнам до колко е истина това за отслабването, напоследък все нови и нови лекарства за отслабване измислят, а то май ефект от нито едно няма Wink Но ми е любопитно и на мен колко ще струва в БГ newsm78

# 18
Значи поразрових се из френските сайтове и ви превеждам това което прочетох:
Формулата му на дневните таблетки е от 6 фитоактивни съставки, които подобряват стопяването на мазнините и изгарянето на калориите!
Формулата на нощните таблетки е със съдържание на оксилия/някаква съставка пак за отслабване/ и екстракт от соя, спомагащи са предотвратяване на натрупването на мазнини, стягайки фигурата ни!

# 19
  • Мнения: 120
Днес видях Mincеur 24 в една аптека и цената му беше 35лв,в две разновидности се предлага-за мъже и за жени.

# 20
  • Мнения: 3 372
Днес видях Mincеur 24 в една аптека и цената му беше 35лв,в две разновидности се предлага-за мъже и за жени.

ееее, много скъпо бе Shocked

# 21
  • Мнения: 379
Ако има ефект, ще прежая паричките, но ако няма ще откача пак #Crazy
мисля да го пробвам другата седмица, да видим има ли ефект. При мен от злантото чудо нямаше никакъв ефект

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
anjelina  защо не пробваш Био актив Хром и Био актив Влакно. На мен ми намаля апетита и най-хубавото е, че ходя редовно до тоалетна.

# 23
  • Мнения: 13 512
Току-що купих и това чудо на природата. 36 лева от Санита. 28 таблетки за 14 дни. Довечера ще е първата. След  някой друг ден ще кажа ефекта.

# 24
  • Мнения: 5 370
Току-що купих и това чудо на природата. 36 лева от Санита. 28 таблетки за 14 дни. Довечера ще е първата. След  някой друг ден ще кажа ефекта.
Ев, а колко време трябва да се пие?
Ех, как нямам пред себе си една листовка на френски............... ooooh!

# 25
  • Мнения: 379
dezyg , ще пробвам от всичко, само, че едно по едно, надявам се някое да има ефект.

# 26
  • Мнения: 13 512
Не пише колко време да се пие.....

# 27
  • Мнения: 5 647
Току-що купих и това чудо на природата. 36 лева от Санита. 28 таблетки за 14 дни. Довечера ще е първата. След  някой друг ден ще кажа ефекта.

Я кажи има ли вече ефект?

# 28
  • София
  • Мнения: 35 946
Не пише колко време да се пие.....
На мен са ми казвали 1 месец. Така, че трябват най-малко 2 опаковки.
А пиеш ли дрениращата напитка?
Нямам търпение да разкажеш Praynig

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 127
в неделя случайно го видях в аптека ремедиум и ми се струва, че струваше около 30 лв ако някой живее наблизо, нека да провери, защото не съм съвсем сигурна, а на мен ми е малко далече.

Общи условия

Активация на акаунт