На планина с две малки деца – хотел с басейн и подходящ детски кът - 4

  • 117 335
  • 569
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 292
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали хотел с хубава детска анимация, единствено не искам да е на морето.
До сега където и да сме ходили аниматора седи на едно столче в детския кът и изрязва корони или коли или дава на децата да оцветяват Sad. Би ми се искало някое местенце с много добри аниматори, да се забавляват, да танцуват, да играят на някакви игри....
Детето ми е на 3,5 години, а ние искаме само да си седим и релаксираме, нямаме изисквания, само добри аниматори за да си починем и ние Simple Smile
Хотел Орфей, Пампорово. Сутрин след закуска забелязах, че играят някакви игри с децата в детския кът, но тъй като сме с по-големи деца не съм обръщала много внимание. През деня бяхме на обиколки, но вечер има детска дискотека и прожектират филмчета. Синът ми на 12 години също участваше активно, нищо че беше най-голям от всички присъстващи.

# 211
  • Сф
  • Мнения: 10 662
Мин.година , наши приятели бяха март в Орфей. Не знам за анимацията, но детето им се изрина от многото хлор в басейна, майката също каза, че няколко пъти са казвали на рецепция за хлора.Като цяло не са много доволни от хотела, те бяха на ски и не им е било скучно, но това за хлора го запомних, те често ходят по почивки и за пръв път такова нещо.Тази година как е? А наистина има доста деца и това е неприятно.

# 212
  • Мнения: 2 069
С топъл външен минерален басейн е хотел Царска баня в град Баня,Карловско!
Колко градуса е, не намерих информация? И доволни ли сте от хотела

# 213
  • Мнения: 1 614
С топъл външен минерален басейн е хотел Царска баня в град Баня,Карловско!
Колко градуса е, не намерих информация? И доволни ли сте от хотела
Скоро имаше много лоши отзиви за него,но не помня дали в тази тема или в темата за черните списъци.

# 214
  • Мнения: 3 271
dussie и аз търсих отзива но явно е било за хотели в черния списък.Аз също не бих го посетила.Миналата година решихме да отидем на място и ако ни хареса да останем.1 час на рецепция не можаха да ни кажат има ли свободни стаи/така и не дочакахме да получим отговор/Освен гости на хотела има още толкова и външни.

# 215
  • Мнения: 2 069
Ооооо ужас

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 585
За съжаление не мога да дам отзиви за хотела Царска баня,а само за басейна им. Топъл е целогодишно.
В Орфей бяхме август месец две нощувки. Храната,анимацията беше супер,но басейн си мирише на хлор.Концетрацията незнам каква е,но проблеми с кожата не сме имали.

# 217
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
С топъл външен минерален басейн е хотел Царска баня в град Баня,Карловско!
Неоправдано високи цени и на хотела и в ресторанта..Не бих го препоръчала!

# 218
  • Мнения: 2 069
Не мога да повярвам, че не мога да намеря хотел в планински район, с топъл басейн и климатик...   

# 219
  • София
  • Мнения: 5 362
Не мога да повярвам, че не мога да намеря хотел в планински район, с топъл басейн и климатик...   

Нормално е да не можеш да намериш, защото няма. Кой ще влага ресурс в поддръжката на външен басейн през зимата, когато няма живо пиле.
Единственият ти вариант е в районите с минерална вода.
Провери и в Сепарева баня. Там имаше хотели с външни басейни, но дали ги пускат през зимата не знам.

# 220
  • Мнения: 1 614
Не мога да повярвам, че не мога да намеря хотел в планински район, с топъл басейн и климатик...   
Вършец,"Съни Гардън",много топъл хотел

# 221
  • Мнения: 335
Здравейте! Моля за съвет къде да отидем с две деца 4 и 7 год. Районът на Априлци. Да има поляни, място за разходки, за игра. Не държим на басейн. Ако е включена и закуска е много добър вариант. От там мислим за няколко дни да отидем до Копривщица.
За Копривщица намирам инфо само за къщи в града. Устройва ни и в близост до графа, стига да има природа и места за игри и разходки.

# 222
  • Мнения: 3 347
Марагидик в Априлци разгледайте.Отсядала съм в къщичка,но преди 4-5 години.Молко скаутско,ако търсите лукс не става.

# 223
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Марагидик в Априлци разгледайте.Отсядала съм в къщичка,но преди 4-5 години.Молко скаутско,ако търсите лукс не става.
И аз се сетих за този комплекс.Според мен не е скаутски защото ние го посетихме лятото,но не сме преспивали,а само да го видим,като обстановка.Има игрище,което е оградено и нова голяма детска площадка,идеално е за деца.

# 224
  • Мнения: 338
Дали има останали из София от спортните уреди или са ги прибрали?

Общи условия

Активация на акаунт