Малко време ни остава, майско щастие наближава - тема 5

  • 31 541
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 67
Благодаря момичета, наистина ми вдъхнахте сили и кураж Simple Smile Просто като я гледам толкова малка и безпомощна и сърцето ми се свива.

# 256
  • Мнения: 50
Момичета да  сеотчета ,прибраха ме в болницата, нещо не им харесаха тоновете,макар че следващият път си бяха сипер, но...
Прегледаха ме имам някКви контракции и 3 см раКритие и утре. Ай вероятно щеми слагат системи и ще предизвикваме Simple Smile
Та така утре ще е големият ден ! Стискайте палци.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile !!!

# 257
  • Мнения: 227
Ani4ka честита рожбичка! Бъдете здрави и много щастливи!  Heart Eyes Много се радвам, че всичко е наред. Не се шашкай с бебка, тя е жилава нищо няма да и направиш Simple Smile Действай смело и се отпусни.

Люби стискам палци всичко да минава бързо и безболезнено!  Simple Smile

До мамите, които вече са подали документи за еднократната помощ от 250 лв. за първо дете. Дайте жокер какви документи ми трябват? Освен акт за раждане и някаква декларация, която я свалям от сайта на социалното нещо друго трябва ли ми?  newsm78

# 258
  • Мнения: 581
Люби, стискам палци  bouquet
Силвър, направо бях забравила за тази помощ. Ще пиша и във фб да видим там момичетата са по-активни.

# 259
  • Мнения: 227
Люби, стискам палци  bouquet
Силвър, направо бях забравила за тази помощ. Ще пиша и във фб да видим там момичетата са по-активни.

Да и аз не се бях замисляла, защото актът за раждане ще е готов след 10 дена. Но вчера педиатърката ми каза нещо, че щяла някаква бележка да ми даде за социалното. И се зачудих, дали за тази еднократна помощ ми трябва въпросната бележка от педиатърката или това е за нещо друго  newsm78

# 260
  • Мнения: 43
Момичета,
Отворете сайта на Агенция за социално подпомагане. Там има бланка за Заявление, която си разпечатвате и попълвате. На нея пише какво още трябва - акт за раждане на детето, лична карта, заявлението и документ от банката, удостоверяващ, че имате там сметка.

# 261
  • Мнения: 50
Момичета днес в 00:05 се роди принцеса Дарина!!! С мерки 3020 48 см! Нормално мина раждането и много бързо ,на всички пожелавам такова!

# 262
  • Мнения: 581
Хей, честито! Нали шяхте да предизвиквате раждане...какво стана? Май нещата са си тръгнали по естествен начин? Да сте живи и здрави с малката принцеса  Hug

# 263
  • Мнения: 50
Да обясняпо подробно, приеха ме вчера в 4 щаса защото не им харесаха тоновете на бебка, с уговорката че днес ще слагаме системи за да предизвикваме.
А мъжа ми вика кажи им на 1 юни че датата повече му харесвала хахах Simple Smile
 Обаче бебка реши сама кога ще се роди и получих разкритие много бързо ,с един напън на кошетката и един на магарето се появи Дарина!
Да си призная бях забравила какво е ,но се търпи!
А тя откакто се е родиласамо спи дажене се е помъчила да суче Simple Smile,дано си е кротичка !
Успех на останалите мами 2в1

# 264
  • Мнения: 67
Честито Люби! Бъдете здрави, спокойни и много щастливи!

Момичета, бебка вчера започна да суче, но от две хранения ужасно ми се разраниха зърната. След последното ядене се намазах с крема, пише че става да се кърми с него, но е толкова мазен, че не ми се струва добра идея да я кърмя с него направо Sad

# 265
  • Мнения: 13
Момичета да  сеотчета ,прибраха ме в болницата, нещо не им харесаха тоновете,макар че следващият път си бяха сипер, но...
Прегледаха ме имам някКви контракции и 3 см раКритие и утре. Ай вероятно щеми слагат системи и ще предизвикваме Simple Smile
Та така утре ще е големият ден ! Стискайте палци.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile !!!
Люби, честитооо! Да ти е жива и здрава рожбичката Simple Smile

# 266
  • Мнения: 227
Люби честита радост! Бъдете много здрави и дано ти е кротичка! Моята така беше първите 5 дена, сега луди ни прави  #Crazy но какво да правиш... колики Sad

Ani4ka подмивай зърната преди кърмене, щом те притеснява крема Simple Smile

# 267
  • Мнения: 67
Явно позата не е правилната, тя е на система, аз съм с шевове и сядам на едно малко столче без облегалка и предполагам, че от позата и неправилното засукване в този случай се получава това раздразнение. Педиатърката ми препоръча гармасин. Дано днес да я махнат от системата и да си е при мен вече.

# 268
  • Мнения: 18
Честито Люби! Бъдете здрави, щастливи и мн късмет!
Аni4ka крема е гармастан. И аз съм с рани и се мажа с него. Той е с отмиване. Сякаш малко по-добре е с него но все още съм с рани и болки.
Момичета вие как кърмите и от двете гърди или редувате?

# 269
  • Мнения: 581
Аз редувам, за да може бебчо да стига до по-хранителното мляко. Другата ако е мн напрегната изцеждам малко. За сега малкия не прави големи паузи между храненията, така че рядко ми се налага да се цедя.

Общи условия

Активация на акаунт