Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 087
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 053
за дънките гласувам с всички крака
немските шунки от постоянния асортимент - не само са вкусни, но са и с минималко количество гадни съставки  

гласувах в анкетата  Whistling

# 31
  • Мнения: 69 089
Тете, не съм! Честна лидълска  Laughing
Ааа..добре тогаз.

# 32
  • Мнения: 18 014
Коя ли е гадната сметана от там? Аз само Пилос съм ползвала и много я харесвам  Peace

# 33
  • Мнения: 9 802
Нещо със С беше, на отделен рафт преди касите бяха.  newsm78 Мисля да мина тия дни и ще видя точно как се казваше.

# 34
  • Мнения: 1 811
До довечера можете да пишете за харесвани и нехаресвани. Аз таковата, заминавам към Лидл/ от една седмица не съм ходила и се чувствам като че ли сега ще получа дозата Shocked/

# 35
  • Мнения: 21 282
След работа и аз отивам  Whistling

# 36
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Има чоризо ли? Shocked

Заминавам довечера за Лидл, обожавам го, мога само такова да ям, дано има и от лютото.  smile3508

Отивам да разгледам и брошурата.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
отивам  и аз за съда  с капак, дано има останали.  Португалския зехтин и него ще купя, ако го намеря. При нас разместиха някои стоки и редовно забравям да купя мляко и сметана

# 38
  • софия
  • Мнения: 25 675
Аз гласувах, но защо може само една опция  Mr. Green
Благодаря, Nil  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 3 864
Аз за дънките съм против да се добавят в Харесвани.
Три пъти вземах, трите пъти бяха различни на ширина и дължина. А бяха един и същи номер.

# 40
  • Мнения: 69 089
Туй чоризо...хм, опитах го. Толкова го набухали с червен пипер, че не мога да видя вътре сурово ли е, не е ли. Отделно ръцете ми станаха на нищо от тоз пипер, че съм и с бяла блуза днес, едвам се овардих  ooooh!
Не е нещо особено, да ви кажа...като някакъв петрохан.

Иначе има и люто, да - два вида са. Със сладък и с лют червен пипер...

Добре, че имам ягодки....да си оправя вкуса слуд туй чоризо Naughty

Аз таковата, заминавам към Лидл/ от една седмица не съм ходила и се чувствам като че ли сега ще получа дозата Shocked/

 Mr. Green

# 41
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
И мм не харесва чоризото, аз го обожавам.

Не е сурово, за директна консумация е.

# 42
  • София
  • Мнения: 218
От вчера и аз вършея с уреда за миене на стъкла. Много сте зарибяващи. За сега съм доволна. Само не мога да схвана още трябва ли да се натиска(т.е. да се упражнява сила) или само се изтегля по прозореца? Извинявам се за глупавия въпрос  newsm78

# 43
  • Мнения: 69 089
Само изтегляш надолу....то ще си покаже колко да натискаш...

# 44
  • София
  • Мнения: 218
Само изтегляш надолу....то ще си покаже колко да натискаш...



Благодаря!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт