Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 162 989
  • 1 258
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 802
1Не пишете запис, а кликнете на бутон известия горе в дясно, докато имате какво да кажете наистина!Мерси

!!!!ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН МАГАЗИН ЛИДЛ МОЖЕ ДА СЕ ВЪРНЕ СТОКА, ЗАКУПЕНА ОТ КОЙТО И ДА Е ЛИДЛ, В РАМКИТЕ НА МЕСЕЦ, С КАСОВ БОН!!!!!!!

2.Моля, подчертавайте ключова дума в текста, когато пишете- така ще знаем за какво се отнася текстът и дали ни интересува, без да сме чели 10 реда преди това.

3.Да уважаваме труда и отделеното време на другите или как лесно да търсим в темата: От бутон "Още" се избира "Отпечатай". В нов прозорец се отварят всички постове. В него с FIND (ctrl+f) и ключова дума се намира всичко, което е споделено в съответната тема. (Ако темата е с номер 5 напр., се преглежда всичко в нея, но не във всички теми от 1 до 5.) Ако в темата има до 10 страници може да се избере "Всички", след това ctrl+f и ключова дума.
Търсенето във всички теми е най-пълно с Гугъл.
bowuu

Продукти, които харесваме:

Скрит текст:
----Сладко родна стряха 1. смокини 2. диви ягоди
--- Пица с моцарела на Алфредо Deliziosa
--- Kafe метална кутия - Арабика
--   Пражка шунка от делукс серията
--- Кашкавал РС, опаковка 0, 5
---Зеленчуков чипс
----Телешка наденица от младо телешко
Лак и пяна за коса на Сиен http://www.lidl.bg/catalogmedia/bg/article/31138/31138_11_f.jpg
 Суджук от ххл седмица                                                                                                                                        
Ориз на "Родна стряха", както и вафлите с тахан на същата марка
Шиацу възглавницата за врат  
Таблетки за тоалетна
Препарат за отпушване на канали
Кроасани с маслo
Шоколад с цели лешници
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Сирене Софра
Котидж сирене
Tоалетна хартия Floralys
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)
Бисквити тип "котешко езиче"
Сирене "Ливади"
Крема сирене
Маскарпоне
Кашкавал Galereux
Сладолед Noblissima
Пуешка шунка
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници (24 порции, синя опаковка с кравичка)
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици (15 бр. в опаковка)
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (замразено) (разточва се; кафяв плик с кроасани, пише Original Blatterteig (точени кори))
Бутер тесто
Тъмен хляб със семена
Състав:
Хляб смес 1000 г: пшенично брашно, вода, ръжено брашно, мая, сол, растителни масла, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини.
Хляб със семена: пшенично, пълнозърнесто пшенично брашно, ръжено брашно, овесени ядки, вода, слънчогледови семки, ленено семе, сусам, мак, сол, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини, пшеничен белтък, сироп карамел, захар.

Пастет Dulano
Кори за баница "на сач"
Стафиди
Подправки (червен пипер) Micado
Лютеница (едро смляна, домашна), Chira
Боза (със захар)
Original Cream Liqueur Queen MARGOT
Препарат за ламинат
SOS крем за ръце
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинска хартия Frottо
Кафе машина
Кухненски чопър
Миксер
Почистващ препарат с хлор
Таблетки за миялна машина


Скрит текст:

Продукти, които НЕ харесваме:
Скрит текст:

БАВАРСКИ КНЕДЛИ
Метални купи на Ернесто
Ежедневни превръзки
Хумус / ако от лидл четат тук, да зареждат хумуса на вернада , не този пълен боклук
Талиолините с трюфел от италианската Deluxe седмица
Дивата сьомга с подправки
Рециклирана тоалетна хартия
Веро, 1 л.
Шприц за сладки
КОТЕШКАТА ТОАЛЕТНА
Предишни теми:
Скрит текст:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,  61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; 77; 78; 79; 80; ; 81 ; 82 ; 83 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92 93; 94 ; 95; 96; 97; 98;99 100; 101; 102


 

Онлайн брошура
Всеки четвъртък нова брошура
КАК СЕ ОТВАРЯ КАНИЧКАТА СЪС СМЕТАНА
Скрит текст:



Промоции
Лидл уикенд: всеки петък хранителни продукти на промоционална цена

Maгазини

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до петък между 9.00 и 18.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Гаранция за удовлетвореност
Можете:
- да върнете хранителни продукти закупени от Lidl по всяко време срещу представяне на касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от Lidl в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от магазините на Lidl в страната, без значение от кой магазин е закупен продукта;
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.

Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз. Опаковате стоката (не е задължително да е в оригиналната опаковка), лепвате й касовата бележка или нейно ксерокопие и я носите в най-близкия офис на Еконт, където я изпращате за сметка на получателя на адрес: София 1000, ул. "Искър"55, Сервизен център "Бушона" ЕООД. Когато я отремонтират, ще ви я върнат пак с куриер за тяхна сметка. Може да я занесете и на място. Ако повредата не може да бъде отстранена, ще ви дадат нова стока. Сервизът е 3 години.

Информация за клиента

Игри и промоции

Информация за продуктите

Ръководства, софтуер и видеофилми за продукти

Ново в Lidl

Рецепти


Последна редакция: сб, 13 май 2017, 23:19 от bubanka

# 1
  • Мнения: 1 802
Ако имате какво да добавите в харесвани и нехаресвани, можете да пишете - има още малко време за редакция.

Тъй като изглежда няма човек, който да си е купил керамичния съд за готвене, на Ерносто, за 35 лв
да си задам въпроса така- като цяло керамичните им тигани стават ли? Ще ме извините, но съм се видяла в чудо в намиране на свестен, нетефлонов тиган, с капак, който да не струва майка си и баща си.Мерси

P.S. Анкетата по-горе е за разведряване, не за заяждане Wink

Последна редакция: вт, 02 май 2017, 11:04 от Nil desperandum!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 793
Благодаря за темата  bouquet. Знам, че пижамите са от четвъртък, но тъй като става едно обиране в деня и искам да имам информация преди това и да ходя от рано Simple Smile. Добре ли са дамските пижами? Или те не са пускали преди

# 3
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И аз благодаря за темата  bouquet
В събота следобед като стигнахме в Лидл нищо пилешко не беше останало, освен етикетите за намаление. Мъжът ми искаше крилца, дробчета и сърца, ама друг път - на редовни цени  Twisted Evil
Купих ципура обаче и я направих на фурна. Мъжете не я ядоха - била мека  Rolling Eyes На мен си ми хареса  Mr. Green

Някой питаше в предишната тема за ББ крема и шампоан. От шампоаните харесах само този с кератин. Другите - бяло със синьо, зелено и лилаво ми сплескват косата. ББ кремът за мен е отвратителен - изхвърлих го. По принцип като купя нещо, гледам да си го ползвам, не изхвърлям просто така. Е с това нещо не успях - мирише ми гадно, не се нанася равномерно, стои на петна  Sick Така че, бих го и предложила за включване в списъка на нехаресваните продукти. За харесваните номинирам лак и пяна за коса.  Лакът си е нормален лак за коса, просто цената му е идеална за това количество - 1 опаковка ми стига за година. Пяната е единствената, с която не се налага да си мия косата още на следващия ден, не слепва и не сплъстява.

От тази седмица съм си набелязала тиган, евентуално везна и...може би нещо иберийско - чоризо, чурос...да пробваме нещо различно  Simple Smile

И ще взема да си купя чопър най-накрая. Има ръчния, който работеше чудесно, докато не ръгнах бисквити вътре. Уж не бяха твърди, а вече не реже  Rolling Eyes

# 4
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849

 ББ кремът за мен е отвратителен - изхвърлих го. По принцип като купя нещо, гледам да си го ползвам, не изхвърлям просто така. Е с това нещо не успях - мирише ми гадно, не се нанася равномерно, стои на петна  Sick Така че, бих го и предложила за включване в списъка на нехаресваните продукти.
И ще взема да си купя чопър най-накрая. Има ръчния, който работеше чудесно, докато не ръгнах бисквити вътре. Уж не бяха твърди, а вече не реже  Rolling Eyes

И аз така не просперирах с ББ крема, въпреки че го взех след положителни отзиви из темата. То вярно си е до кожа , ама много сух един стои и гаден  Tired

За темата  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 802
SvetlaK - лакът и пяната за коса на Сиен ли са, които ти харесват?

Иначе за ББ крема- трябва да се съберат повече отрицателни мнения-че май има доста хора, пък, които го харесват...

Абе къде гледате португалски зехтин - аз никъде не го виждам в брошурата Shocked

# 6
  • Мнения: 1 827
Благодаря за темата  bouquet

Сутринта минах през Лидл, но нищо не си харесах  Peace В коша с намаленията имаше доста от жилетките от миналата седмица.

# 7
  • Мнения: 2 681
От миналата година имам керамичен тиган от същата серия - не е надраскан, засега.
Дъщеря ми има съда от снимката - доволна е, ползва си го често.
Но е купуван от Лидл в чужбина.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 836
Отзиви за ножовете? Че вчера не можах да стигна до Лидл, а си харесах средния по размер...

# 9
  • Мнения: 1 802
От миналата година имам керамичен тиган от същата серия - не е надраскан, засега.
Дъщеря ми има съда от снимката - доволна е, ползва си го често.
Но е купуван от Лидл в чужбина.

 Ееее, жива да си! Благодаря!  bouquet bouquet
Сега и ако кажеш как го почистваш и пак ли не трябва да се ползват метални прибори върху него...

# 10
  • Мнения: 20 143
Мерси за новата тема!
Tays, кажи след като пробваш зехтина как е, горчи ли ?

Последна редакция: вт, 02 май 2017, 13:34 от Lemy

# 11
  • Мнения: 24 276
От миналата година имам керамичен тиган от същата серия - не е надраскан, засега.
Дъщеря ми има съда от снимката - доволна е, ползва си го често.
Но е купуван от Лидл в чужбина.

Т.е има разлика в качеството на тиганите тук и там ли?

# 12
  • Мнения: 2 681
Изтривам със салфетка и после мия с гъба и препарат.
Разбъркването е с дървена лъжица.
Не знам дали е правилно, така съм си решила.
Не знам дали има разлика в качеството тук и там.
Едва ли, но нали все ни го набиват от разни статии.
Затова го споменах.

# 13
  • София
  • Мнения: 310
Абе къде гледате португалски зехтин - аз никъде не го виждам в брошурата Shocked

http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=59898  Peace

# 14
  • Мнения: 68 583
Ся, Нил я усещам милата, че само чака някой аха да каже за тиганите, че стават, и е хукнала с двеста към Лидл Laughing Същата като Кристи с подочистачкита...знам ви аз номерата, знаам гиии Naughty

Кристи, кво стана, купи ли си от дългуча в крайна сметка? Thinking

Пижамите са им хубави, аз нямам забележки. Мисля да забърша долнище-едно или две, блузи имам много и всякакви. Добре, че пускат поотделно - тоест само долнище да си купи човек Peace

Общи условия

Активация на акаунт