Лидл ::23::

  • 73 441
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 207
Киселото мляко и заквасената сметана в големи кофички от 900 г са произведени в Румъния. Малките кофички кисело мляко са произведени в България. Затова има разлика във вкуса. Явно румънското кисело мляко ви е по-вкусно.

# 736
  • Мнения: 4 785
Благодаря  Peace Аз хукнах към магазина без да дочакам отговор и си взех пак голямата кофичка, ужасно вкусно е наистина, няма да пробвам малките изобщо...  Wink

# 737
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Меденките от промоцията са хубави, мекички, ароматни.

# 738
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Меденките от промоцията са хубави, мекички, ароматни.
Eeee!!! Гледах, гледах и на края не взех!!! Crossing Arms Сега ме е яд!!!
Девойки, я кажете, оцета става ли? И него гледах, но нещо евтин ми се видя и не посмях да взема... newsm78

# 739
  • Мнения: 5 207
О, да, меденките са чудесни. Тъкмо изядох 3-4.

Направих грешката да купя македонска наденица производство на месокомбинат Ловеч. Отдавна не бях яла толкова гадно нещо. Никога не ми се беше случвало наденица да ми се лепи по зъбите. Никога, ама никога не купувайте македонска наденица от Лидл, а аз все повече се уверявам, че българските колбаси са най-противните в целия свят.

От четвъртък ще има хубави почистващи препарати. Набелязала съм си антистатичния почистващ спрей за мебели, пяната спрей за баня, евентуално почистващия спрей с белина и спрея за обувки и, най-важното, кърпичките за LCD екрани. С последните се заредих при предишното им пускане и съм много доволна - вършат перфектна работа. Кърпичките за обиране на прах също са много удобни и смятам да си купя и от тях.

# 740
  • Мнения: 1 338
Меденките от промоцията са хубави, мекички, ароматни.
Eeee!!! Гледах, гледах и на края не взех!!! Crossing Arms Сега ме е яд!!!
Девойки, я кажете, оцета става ли? И него гледах, но нещо евтин ми се видя и не посмях да взема... newsm78

 Не разбрах дали питаш за конкретен оцет, но мога да ти кажа този, който взимаме мисля е на фирма Веда, ябълков, използваме го всяка вечер за салати, супи ... и другаде го продават ... та харесва ни   Rolling Eyes

# 741
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Меденките от промоцията са хубави, мекички, ароматни.
още един глас  Peace

# 742
  • софия
  • Мнения: 25 461
Да започнем деня с

  food010

Общи условия

Активация на акаунт