Лидл ::48::

  • 79 395
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 534
Стикита имаме 14 бр , купих от кутиите на касата дето са по 4.99лв и вътре има игра
играем по 10 пъти на ден , в момента играе с баба си , но няма да успеем да съберем всичките
днес се въртях въртях , ами не измислих какво да купя !
Отидох за момчешките блузки , не ми харесаха изобщо и не взех , взех от зелените якета за момче
модела къс пък широк , ако взема по малкия размер ръкавчето ще е късо , иначе не стои  , по гъзарски са от черните !
На касата обаче момчето ми каза да пазя касовия бон за смяна ако има проблем с размера , изобщо не спомена за връщане на пари , а аз май парите ще си искам ! И сега ?! newsm78
А защо не са ти харесали блузите?Пратих ММ сутринта да купи,взел е,но ще ги видя довечера.

# 736
  • Мнения: 5 207
Момичета, да сте забелязали дали в постоянният асортимент има таблетки за омекотяване на водата за ПЕРАЛНЯ, не за съдомиялна машина ?
Днес търсих, но при нас имаше само таблетки за съдомиялна..за перални нямаше?
Да, ето тези:
Скрит текст:

# 737
  • Мнения: 2 453
Искам да предупредя майките,които ще купуват чорапогащници.Тези бежавите на райетата са умалени почти с четири пръстта в сравнение с другите два модела.Вярно аз взех 122 размер,но мисля,че важи за всички размери на гореспоменатия модел.И да ви се жалвам за три стотинки отказаха да ми дадат стики,но и аз бяг нахална.

Взех от всички видове чорапогащници в размера, който ти споменаваш. Специално ги наложих и нямаше никакво разминаване. Пробвай да замениш твоя, явно е дефектен  Peace.

ПП
Откъде да взема зарче за играта Стики? Мислех, че е вътре, но явно се продава отделно  newsm78.

# 738
  • София
  • Мнения: 4 052
Тези якета, не са ли есенни? Може би, ще пуснат и зимни.

# 739
  • София
  • Мнения: 44 115
за мен са си някакви есенни, принципно натам пускат и ски якета, ама и те са тънки (за момичетата са една идея по-плътни). Но все пак това не е  магазин за дрехи Wink Радваме се, като нещо ни харесва и върши работа, но да разчитаме за сериозно попълване на гардероба... не му е лидл мястото.

Иначе при тях ще си ги пускат от 6,10 гледам и якетата и гащеризоните и ботушите, но тук какво от това ще дойде... кой знае.
http://www.lidl.de/de/willkommen-im-schneeparadies-ab-06-10/c13511
(това са момчешките големи де, но има и от по-малките и за момичета, тек какво ще дойде не е ясно, аз   долнищата им харесвам и мисля пак да му взема тази година едно да си има)

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 15:31 от Angel_Dust

# 740
  • Мнения: 2 396
На касата обаче момчето ми каза да пазя касовия бон за смяна ако има проблем с размера , изобщо не спомена за връщане на пари , а аз май парите ще си искам ! И сега ?! newsm78
Имаш право да ги върнеш в 30 дневен срок,така че няма от какво да се притесняваш  Peace

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Ох,да одеалата бяха мнооого хубави разцветки и мнооого меки  Grinning Ама нямах нужда и излишни пари и не взех.

# 742
  • София
  • Мнения: 6 035
Една позната евидяла постер в магазина - от 6.10 ще има детски якета. Размери като за моята голямата 86-92 и по-големи сигурно.  Twisted Evil

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Най-вероятно ще са до 116,щото големите са сега.

# 744
  • София
  • Мнения: 44 115
ами не, виж, горния линк на немския лидл, аксо са същата промоция, трябва да са ски екипировките, обикновенно за всички възрасти.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 448
323-за блузките
 загледах комплекта от сива и зелена , сивата като най обикновенна тениска с дълъг ръкав , една широка около врата ми се видя , зеленичката по ми хареса но пък само нея няма как да взема , цветовете на живо също не ме очароваха особенно ,
това е мое мнение разбира се , пък и както писа някой по нагоре не разчитам на Лидл  за да облека детето си .
За якенцето незнам дали на това му се казва точно есенно ,за сега определено е дебело , става за студено време с по дебеличка блузка отдолу , подплата не е полар !
Ноазетите вкусни ли са ?
А и досега преглеждах Комсед за стикита , не видях , може ли линк !

# 746
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Дали има някъде останали оризоварки и чадър на точки...?

# 747
  • София
  • Мнения: 44 115
Валети  - в магазина ги гледах, с линк не мога да помогна.

# 748
  • Варна
  • Мнения: 448
Angel _Dust , благодаря все пак Simple Smile

# 749
  • софия
  • Мнения: 25 461
Не знам какво правите, но започваме новата седмица с

Тази я изписахме за по-малко от 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт