Лидл ::38::

  • 71 093
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 127
Някой изпробва ли препарата за почистване на перални от предишната акция "чистота"? Снощи видях, че има, макар че нямаше цена де, та затова не взех, но днес може би ще взема.

Препарата е на цена 4,99 лв. Днес ще го изпробвам и ще дам отзиви  Peace

# 721
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Някой изпробва ли препарата за почистване на перални от предишната акция "чистота"? Снощи видях, че има, макар че нямаше цена де, та затова не взех, но днес може би ще взема.

Препарата е на цена 4,99 лв. Днес ще го изпробвам и ще дам отзиви  Peace
Добре, де, не се заяждам, съвсем добронамерен ми е въпроса. Какви отзиви могат да се дадат? То не е нещо да го видиш. От къде да знам аз дали ми е почистена пералнята отвътре? Ползвала съм го есента този препарат, но знам ли newsm78

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Някой ходи ли да види пижамите,бельото?

# 723
  • Мнения: 4 864
Някой ходи ли да види пижамите,бельото?

Не са ли от утре?

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
уффф,да,извинете! Peace

# 725
  • Мнения: 4 734
Някой купил ли е боксовата круша за деца?

# 726
  • Мнения: 8 244
Да..за боксовата круша. Моя син 2 вечери игра с нея почти по час.

# 727
  • Мнения: 1 675
Каква е реалната (непромоционална) цена на спрея за фурна, че май няма да сколасам да си взема този път?
А препаратът за сухо почистване на килими и дамаски (може и да не се казва така!) дали е добър!?!
Лещата хубава ли е? Грабнах вчера един пакет, пък да видим  Thinking

Точа се на сутиените утре!

# 728
  • Мнения: 4 734
Той моя е малък още и не знам дали ще разбере какво да прави с нея / на 2г. и 2 м. е/.  Whistling

# 729
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 310
Каква е реалната (непромоционална) цена на спрея за фурна, че май няма да сколасам да си взема този път?

Аз не знам изобщо дали е в редовния асортимент, бях потърсила веднъж, не видях, затова сега си взех.

# 730
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Каква е реалната (непромоционална) цена на спрея за фурна, че май няма да сколасам да си взема този път?
А препаратът за сухо почистване на килими и дамаски (може и да не се казва така!) дали е добър!?!
Лещата хубава ли е? Грабнах вчера един пакет, пък да видим  Thinking
Спрея за фурни не е от постоянния асортимент, пускат го в тематични седмици, до изчерпване на количествата и цената му си е такава.
Леща купувам от 1,99 лв. и увира много бързо. И от 2,69 лв. е същата, но по-евтината има, да речем няколко зрънца жито.

# 731
  • Мнения: 1 675
Каква е реалната (непромоционална) цена на спрея за фурна, че май няма да сколасам да си взема този път?
А препаратът за сухо почистване на килими и дамаски (може и да не се казва така!) дали е добър!?!
Лещата хубава ли е? Грабнах вчера един пакет, пък да видим  Thinking
Спрея за фурни не е от постоянния асортимент, пускат го в тематични седмици, до изчерпване на количествата и цената му си е такава.
Леща купувам от 1,99 лв. и увира много бързо. И от 2,69 лв. е същата, но по-евтината има, да речем няколко зрънца жито.

Даже не съм и забелязала, че има по-евтина леща  Rolling Eyes

# 732
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Белината на хапчета за тоалетна е страхотна.
И аз искам да питам кое имаш предвид, в брошурата има 25 броя за 3.99 и 4 броя за 3.49, първите се пускат в тоалетната чиния, а вторите в казанчето.

# 733
  • велико търново
  • Мнения: 585
Много лошо напоследък каквото да си харесам и да го потърся СВЪРШИЛО.
Все по рядко вече ходя до там . #Cussing out #2gunfire и цените растат на горе #Crazy
А това с новите брошури два вида едните ги пуснаха в пощата ,а другата не е неприемливо . #2gunfire

Последна редакция: ср, 05 фев 2014, 16:36 от YSMIV4ICA

# 734
  • софия
  • Мнения: 25 464
Пазаруването продължава в

Общи условия

Активация на акаунт