Лидл ::36::

  • 85 290
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 841
Някой има ли наблюдения върху чопъра, мисля че са го пускали и преди, но все се чудя дали ще върши работа Rolling Eyes като гледам не е кой знае колко по-евтин от тези по другите магазини, със същата характеристика и без промоция newsm78

Незнам колко върши работа. Купих си го тази вечер и дори не го изпробвах, понеже нямаше време. Само да кажа, че не е удъроустойчив.

# 751
  • Мнения: 341
Кексовете са хубави, купувам и от двата вида-с какао и без.На мен този без какаото ми харесва повече.
Да попитам ялите от тези кексове. По принцип не съм привърженик на готовите кексове, предпочитам да си го направя, за да знам какво ям. Но племенницата ми донесе същия от Германия, с какао. Много се троши, половината парче опадва на трохи докато го ядеш. Майка ми го хареса и иска да и купя. Тези тук така ли са?
Яли сме от всички видове.Кекса се троши,особено ако е тънко нарязан. Можеш да си направиш лесно торта с него,като редиш парчета кекс и ги заливаш със заквасена сметана.

# 752
  • Мнения: 5 435
Гледам, че днес са пуснали това ренде http://www.lidl.bg/cps/rde/SID-5ED4F4C7-BD4D0DA1/www_lidl_bg/hs.xsl/513.htm?id=86! Някой има ли такова, дали си струва да ходя до Лидл да си купя?

# 753
  • София
  • Мнения: 313
Каде си ни zvanche, че надминахме 50 странички....?

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Някой има ли наблюдения върху чопъра, мисля че са го пускали и преди, но все се чудя дали ще върши работа Rolling Eyes като гледам не е кой знае колко по-евтин от тези по другите магазини, със същата характеристика и без промоция newsm78

Само да кажа, че не е удъроустойчив.
Rolling Eyes  Ами то повечето уреди не са...Каквото и да изпуснеш има риск.

# 755
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Гледам, че днес са пуснали това ренде http://www.lidl.bg/cps/rde/SID-5ED4F4C7-BD4D0DA1/www_lidl_bg/hs.xsl/513.htm?id=86! Някой има ли такова, дали си струва да ходя до Лидл да си купя?

Аз току-що ходих и го взех това ренде, за парите си изглежда добре, ще го изпробвам тези дни  Simple Smile
Взех и мини чопъра от промоцията, и той изглежда хубав, само тъпото затваряне ( или по-точно НЕзатваряне) ме побърква, мислех си , че ще щракне горната зелена част и ще стои стабилно, но ме светнаха, че така трябвало  Thinking Thinking

# 756
  • Мнения: 5 435
Гледам, че днес са пуснали това ренде http://www.lidl.bg/cps/rde/SID-5ED4F4C7-BD4D0DA1/www_lidl_bg/hs.xsl/513.htm?id=86! Някой има ли такова, дали си струва да ходя до Лидл да си купя?

Аз току-що ходих и го взех това ренде, за парите си изглежда добре, ще го изпробвам тези дни  Simple Smile
Взех и мини чопъра от промоцията, и той изглежда хубав, само тъпото затваряне ( или по-точно НЕзатваряне) ме побърква, мислех си , че ще щракне горната зелена част и ще стои стабилно, но ме светнаха, че така трябвало  Thinking Thinking

Еее, супер, ще се ходи до Лидл. Дано да може да реже зеле, че затова най-вече ще го купувам.

# 757
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте - мултифункционалните рендета всичките са един дол дренки, но за зеле стават. Реже идеално на тънки лентички.
За тези, които като мен,  са хвърлили едно око на електрическата мелничка за подправки да кажа, че минах през Метро уикенда и за 16.80 си купих 2 бр. мелнички електрически в комплект, същата големина като лидълската.
В Русе нямаше нищо интересно от разпросажбите.

# 758
  • Мнения: 1 110
Предполагам в Лидл има настърган пармезан Simple Smile Хубав ли е?

# 759
  • Мнения: 4 785
Предполагам в Лидл има настърган пармезан Simple Smile Хубав ли е?

Да  Peace

# 760
  • Мнения: 1 110
Благодаря, днес ще взема Grinning

# 761
  • софия
  • Мнения: 25 460
Успешни и сполучливи покупки в
новата тема

# 762
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте и за много години. Влизам със следният въпрос: Знае ли някой нещо за инхалатора Санитас, който тръгва от четвъртък 09.01. в новата брошура? Как може да се разбере какви са му параметрите и от кой вид е? Благодаря предварително! Успешен ден!

И аз попитах същото, но никой все още не е отговорил  Sad

# 763
  • Мнения: 6
Току що си взех Мултифункционален чопър  от Лидл и подързах да го изпробвам.Не доумявам как съм губила толкова време за рязане до сега.Лук и морков станаха на ситно за секунди.Уредчето е супер.
Ето и малко френско видео за чопъра:
www.youtube.com/watch?v=8mLWmD5dxAA

Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 15:00 от hrisa_1

# 764
  • Мнения: 969
Има нова тема, момичета 
Успешни и сполучливи покупки в
новата тема

Общи условия

Активация на акаунт