Лидл ::54::

  • 79 304
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Здравейте и от мен момичета,извинявам се,че влизам инцидентно,но имам спомен,че приятелка миналата година правеше Коледни сладки от готова смес от Лидл!Дали са пуснали пак,или ще пускат,или пък съм ги изпуснала,каза ми,че ставали много хубави,решила съм,че ще разгледам,но да си питам и вас! newsm78  Hug
Не са ги пускали, и аз ги чаках, ама нъц Crossing Arms

# 736
  • Мнения: 68 649
Ох, замислихте ме с тези мелнички в Метро Thinking
Аз си взех днес червената от Лидл, но много ми харесва и на външен вид, и самото усещане да си бръмкаш и ръсиш черно пиперче, и ми се иска и една златна да си взема за хималайската сол, обаче и на мен ми идват малко скъпички от Лидъл, че и двечки..

Тези в Метро как изглеждат, има ли снимка newsm78

# 737
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Имаше го в брошура като нов асортимент . Явно е при вината .Питай от персонала и ще те упътят.
Натали обади се и кажи че има машини в Разград и да ти пратят до твоя магазин.

Това сирене Пилос
Чуден
  на промо от днес хубаво ли е ? Няма малка кутия.
 Малките са в червена и зелена . Какво точно е разликата.
 И защо ми изчезна любимото сирене Маноле  #2gunfire   /Както и куп любими неща  /

Днес в магазина една клиентка ме отказа от сиренето.Тъкмо слагах в кошницата когато чух жената да обяснява на друга,че сиренето било отвратително, натрошено и с много вода.Повече никога нямало да взима от тези кутии. И така и не пробвах. В петък ще ходя за кори за баница.
Трябвало е да пробваш. Ние доста сме изяли от това сирене, а и от другите варианти, но ММ най-много харесва това в синия цвят, но в меката найлонова опаковка. Досега не се е случвало сиренето да е надробено в кутията. На самата кутия е написано колко гр. е сиренето и колко тежи със саламурата.

# 738
  • Мнения: 29 344
Мелничката е супер! Много съм доволна  Grinning Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 68 649
Мелничката е супер! Много съм доволна  Grinning Heart Eyes

И аз, и аз... Laughing Много готина джаджа, няма такъв кеф , когато се ползва..

Само да питам потребителката, която писа, че я има от преди...колко време издържат батериите Rolling Eyes

# 740
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 309
Melnichkite ot Metro sa ot predi meseci

# 741
  • Мнения: 611
И защо ми изчезна любимото сирене Маноле  #2gunfire   /Както и куп любими неща  /

[/quote]
Днес в магазина една клиентка ме отказа от сиренето.Тъкмо слагах в кошницата когато чух жената да обяснява на друга,че сиренето било отвратително, натрошено и с много вода.Повече никога нямало да взима от тези кутии. И така и не пробвах. В петък ще ходя за кори за баница.
[/quote]
На мен това сирене ми харесва.

# 742
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
И защо ми изчезна любимото сирене Маноле  #2gunfire   /Както и куп любими неща  /

Днес в магазина една клиентка ме отказа от сиренето.Тъкмо слагах в кошницата когато чух жената да обяснява на друга,че сиренето било отвратително, натрошено и с много вода.Повече никога нямало да взима от тези кутии. И така и не пробвах. В петък ще ходя за кори за баница.
[/quote]
На мен това сирене ми харесва.
[/quote]
Там си е сиренето.Оранжевия Пилос Wink

# 743
  • Мнения: 4 841
Купих си джобни грейки, обаче едната не иска да се вкаменява  Rolling Eyes "Чупих" пласината незнам колко пъти, но не и не. Като ги купих бяха вкаменени. Искам да ги върна, но да си взема други. Не искам пари. Някой в Русе да е срещал някъде по Лидълите? В Дружба няма. Моите ги купих от Родина и имаше останали 3 опаковки, като в третата имаше само една грейка. Кой ненормалник би си чопнал грейка за 3,50  ooooh!

# 744
  • София
  • Мнения: 16 036
Кой ненормалник би си чопнал грейка за 3,50  ooooh!
Същия, който е изял 3 -4 парчета салам от  опаковката с нарязан и после прилежно я е залепил.
Предния път пък е взел 1 яйце от кутията ....
Шамар да е, аванта да е.
А пък днес бръкнах  във фризера за замразен спанак и изрових ... кутия с детски пъзел. Много прилежно беше скрита най-долу.

# 745
  • Мнения: 227
Кой ненормалник би си чопнал грейка за 3,50  ooooh!
Същия, който е изял 3 -4 парчета салам от  опаковката с нарязан и после прилежно я е залепил.
Предния път пък е взел 1 яйце от кутията ....
Шамар да е, аванта да е.
А пък днес бръкнах  във фризера за замразен спанак и изрових ... кутия с детски пъзел. Много прилежно беше скрита най-долу.

 Sunglasses Или докато зареждаш стока в този фризер да попаднеш на сутиен...Или изяден наполовина Сникърс и захвърлен,пиле в чипса..Посочвайки табелата,написана на български език, с учтивото обръщение към уважаемите клиенти да Не консумират ядките, преди да бъдат закупени,същите тези клиенти да ми отговарят троснато-ааааааааааа,аз докът ни упитам,мчи кък да го купя,ма? Посочвам шампоана в ръцете му, уплашена за неговото здраве и го питам-а шампоана дегустирахте ли го,че ще си го купувате? Той пък, взе че се обиди, и с поредната заплаха да се оплаче от мен, изгледа ме лошо и подмина. Същата е реакцията на уважаемите клиенти, когато виждайки ги да бъркат с голи ръце в печивата им насочвам вниманието и към щипиките и към еднократните ръкавици,които всяка сутрин зареждаме за тази цел. Пак оплаквания и уволнения,груби думи и отношение. Та така...

# 746
  • Мнения: 192
Класическа ситуация- миналата седмица имаше конвекторни печки в магазина до нас, не ми трябваха. Днес ми трябва вече, ама няма Sad
Някой да е виждал останали в София някъде моля  Praynig

# 747
  • Мнения: 81
  Същата е реакцията на уважаемите клиенти, когато виждайки ги да бъркат с голи ръце в печивата им насочвам вниманието и към щипките и към еднократните ръкавици,които всяка сутрин зареждаме за тази цел. Пак оплаквания и уволнения,груби думи и отношение. Та така...
Нищо не е с голи ръце! Преди няколко дена докато пазарувах ми се случи една клиентка с голи ръце да си взима от витрината с печивата, както си обикаляше магазина и се скъса торбичката и продуктите паднаха на земята. Тя най-прилежно си ги върна във витрината, взе си втори и с тях се случи същото и тях ги върна. Казах и , че не е редно да ги връща там, а тя като отвори една уста и си викам какво да се занимавам с нея , казах и на едно момче, което нареждаше стока. Но не мога да ви кажа, какво се случи с нещата, дали ги махнаха или някой който не знаеше за случката си ги похапна сладко сладко

# 748
  • Мнения: 2 453
Ще припадна като ви чета.

# 749

Общи условия

Активация на акаунт