Лидл ::53::

  • 79 577
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 375
Глобусът е от 15.12.

# 736
  • Мнения: 210
Такааа....взех новата брошура, разоряваща...

Момичетата с конвекторите, бързо на кратък отчет Laughing
Моля да ми кажете имат ли таймер ? Може ли да се наглася да се включи в точен час /или изключи?

Харесах и кафемашината, детско одеалце ще взема, конвектор евентуално..

Днес взех от лъжичките с дълги дръжки, за кисело мляко ги дават, много са файски...и удобни.
Взех маслинки черни без костилки на 1,19лв, плешка на пет и нещо, ски панталон на малкия и жилетка...но май обърках номера на суитчъра, гледах 110-116 този път умалени ми се видяха, харесах 122, пък сега в торбата гледам съм купила по-малкия ooooh!
утре ще търча пак до там май Whistling

Здравейте,от предната акция с конвекторите си закупихме такъв и виждам,че се интересувате,та да напиша отзиви:зависи за колко голямо помещение го взимате,на мен ми върши работа за по-малко.Нашият точно като "навърши " месец ползване,даде една искра и при направена рекламация,ни го замениха с нов  Peace Не искам да Ви за разубеждавам,може би частици попаднал прах да са се възпламенили,да не е бил проблема в самия конвектор. Факт е,че ги разграбиха предния път за нула време,а и за цената си добра работа вършат,но не са икономични! Имат таймер,но само за изключване,като може да се наглася само на кръгъл час....след 1,2 часа и т. н.
 Някой може ли да сподели впечатления от тримера за тяло?

Последна редакция: чт, 04 дек 2014, 12:12 от bru_netkata

# 737
  • Мнения: 210
Някакви отзиви за термо чашите Ернесто ?


аз имам такива чаши и са много удобни удобни, но не са от Лидъл. Според мен от тях се разлива много по-трудно, отколкото от другия модел. Ще ходя специално за тях другия четвъртък.

Може ли линк, че не ги намирам в сайта.
Заповядайте! http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=457

# 738
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И аз облякох детето с желаните цветове, яке, панталон, суитчър и чапка. Исках да взема и за малкия мъж ръкавички 2.5 размер, но бяха изчерпани в синьо и зелено. Видях и новият каталог, супер, няма да се харчат пари другата седмица.
Намерих си и ски панталон за мен и му се чудя сега. Аз нося 38 размер панталони и поли, какъв размер да взема от него, 40 или 42?
Аз нося 36 и 38 от лидълската номерация дънки - взех си 36 номер ски панталон. Леееееко ми е тесен в кръста, но само при навеждане...като съм права, ми е ок...38 номер мисля , че ще ти е добре, или 40, но не и 42....

Благодаря!

И тримера не се ползва, това забелязвам като си е ММ у дома, не го взема и на кораба.

# 739
  • софия
  • Мнения: 25 461
Продължаваме  newsm71 в

# 740
  • Мнения: 68 650
Здравейте,от предната акция с конвекторите си закупихме такъв и виждам,че се интересувате,та да напиша отзиви:зависи за колко голямо помещение го взимате,на мен ми върши работа за по-малко.Нашият точно като "навърши " месец ползване,даде една искра и при направена рекламация,ни го замениха с нов  Peace Не искам да Ви за разубеждавам,може би частици попаднал прах да са се възпламенили,да не е бил проблема в самия конвектор. Факт е,че ги разграбиха предния път за нула време,а и за цената си добра работа вършат,но не са икономични! Имат таймер,но само за изключване,като може да се наглася само на кръгъл час....след 1,2 часа и т. н.
 b]

Благодаря за споделеното Hug
Аз октомври много им се чудих, но понеже освен климатика за хола и маслен радиатор за детската, имаме и две духалки, които от време на време пускаме в кухнята или спалнята. То и конвектора откъм потребление е едно към едно с духалката, та затова се чудих имаме ли нужда от конвектор..лошо е, че няма таймер за включване, например да го наглася час преди да станем да се включи в кухнята или час преди да се приберем от работа...но имам време, ще помисля още малко...

Общи условия

Активация на акаунт