Лидл ::56::

  • 73 035
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 453
Боб от Lidl купувате ли си, хубав ли е? Видях един доста едър и беше в разфасовка от 1 кг., както и един с много дребни зърна...

Аз купувам шарен (вкъщи не обичаме бял), изглежда дребен, но набъбва при готвене. Много бързо увира, без да съм го киснала предварително. Препоръчвам.

Добре, че споменахте мокрите кърпи, изобщо не ги бях забелязала.

# 736
  • Мнения: 3 675
Добър ден.Искам да попитам кой произвежда лютеницата Чира,едросмляната е много вкусна,също и вафличките на промоция.Съжалявам,че на намаленията няма нищо хубаво детско,дано скоро пуснат.

# 737
  • Мнения: 22 867
Добър ден.Искам да попитам кой произвежда лютеницата Чира,едросмляната е много вкусна,

Чудила съм се защо не пишат производителя, единственото написано на етикета е, че е произведена в България за Лидл, но от кого.......и гугъл мълчи, или поне аз не можах да го накарам да издаде производителя. Peace
Вчера я взехме на 2 лв и нещо (не помня) големите буркани.

# 738
  • Мнения: 27 547
LETI29, досега не съм имала силиконова форма която да може да се поставя директно върху котлона! Laughing При стъклокерамичните котлони не знам как е, за газов и електрически е изключено! Мисля, че тези форми са за фурна и микровълнова, или поне така си ги представям като гледам снимката.. newsm78
И аз препоръчвам насипния боб, много бързо става и е вкусен. От ориза купувам обикновено този лилавия (не е бланширан), но веднъж ми купиха бланширан и него също го харесах. Peace
Аз се добрах до 1 комплект с вакумни пликове- дано да не се чува звук ссссссс от спукано.. Laughing Всъщност, вакумните пликове от китайските магазини ми правят същия проблем- всичко изглежда ок, а на другия ден няма никакъв вакум. Значи просто са скъсани, а мислех, че аз не ги затварям нещо както трябва. Mr. Green
Някой беше питал за масажорите от 20 лв.- вчера след 20.00 в Лидъл Пловдив (на Пещерско шосе) имаше доста бройки от тях. Предполагам, че и по другите пловдивски Лидъли ще има останали.  Wink
Аз да питам на свой ред- случайно НЯКЪДЕ да има останали от пъзелите които пуснаха около 15 декември, тези от 2,49? Имаме с понитата, яд ме е, че не купих поне още 3-4. #Cussing out Малката по 50 пъти на ден го реди.
За лютеницата (любимата ни е)- може би има отпечатан код на опаковката по който да се намери производителя.  newsm78

# 739
  • Мнения: 3 675
Според мен е Дерони,вкусът й ми напомня на техните лютеници.Аз пък съжалявам за пъзела,не заради парите,че той е без пари,а защото интерес към пъзела имаше само до първото нареждане.Ако знаех,че е така щях да го запазя неразпечатан за подарък.

# 740
# 741
  • Мнения: 22 867
Според мен е Дерони,вкусът й ми напомня на техните лютеници.

Това намерих за търговска марка Chira, с някакъв замазан адрес. Всъщност, като се маркира, се вижда, но не може да се копира. В Германия е обаче, но е на притежателя.

# 742
  • софия
  • Мнения: 25 465
Заповядайте в

# 743
  • Мнения: 466
Благодаря ви, че споделихте за ориза и боба, ще ги пробвам, определено. Относно лютеницата им, във вкъщи също много се харесва, но веднъж сравнявах хранителните стойности на тази от Lidl и още 2 марки (едната Олинеза или Дерони). Другите две лютеници имаха доста по-малко количество захар и мазнини, което си личеше дори като загребеш с лъжицата от всяко бурканче...тази стоеше някак мазно. Мисля, че на това се дължи да ни е много вкусна, а и цената ѝ е доста приемлива.

# 744
  • Мнения: 9 698
Искам и да вметна, че търсачката на форума е абсолютно неефективна, да не кажа направо, че за нищо не става!
Искам да вметна, че има още поне 2 начина за търсене - гугъл и: натискаш отпечатай на съотв. тема, в нов прозорец се отварят всички постове и там с FIND и ключова дума се намира всичко. Когато човек иска, намира начин, когато не иска - оправдание!
О, моля те. Темата е за взаимопомощ. Толкова ли не може да пропуснете това, което ви дразни.

Ако знам, че сте коментирали нещо, знам как да го намеря.

В Овча купел имаше сутринта масажори, грейки за крака, всякакво ски оборудване ( без ръкавици), детски дрехи на намалени цени. Панталони имаше пролетни за деца на всяка възраст и пол.

# 745
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
zvanche, няма нужда от този остър тон! Факт е, че с търсачката не става! Аз дори не го написах в защита на онези, които "нямат време" да търсят!
Нарочно пиша това тук, не искам да пренасям настроението в новата тема!

# 746
  • софия
  • Мнения: 25 465
Искам и да вметна, че търсачката на форума е абсолютно неефективна, да не кажа направо, че за нищо не става!
Искам да вметна, че има още поне 2 начина за търсене - гугъл и: натискаш отпечатай на съотв. тема, в нов прозорец се отварят всички постове и там с FIND и ключова дума се намира всичко. Когато човек иска, намира начин, когато не иска - оправдание!
О, моля те. Темата е за взаимопомощ. Толкова ли не може да пропуснете това, което ви дразни.

Ако знам, че сте коментирали нещо, знам как да го намеря.
Точно, защото е за взаимопомощ помагам как се търси не с търсачката на форума, която не работи.

Освен това, доколкото знам, мултиакаунтингът във форума е забранен. Или просто се намесваш в разговор, в който не си страна?

Елени, беше обяснено как се търси без търсачка.

Това, че не ви харесва нещо, което е написано, не значи, че тонът е остър. Той е такъв, какъвто е потърсен.

Общи условия

Активация на акаунт