Лидл ::56::

  • 73 064
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Синьото кафе горчи, точно си е като Нес кафе - с по-тъмни и по-рошави гранули.
На мен зеленото ми допада повече. Малко по-мек му е вкуса. То ми напомня на Нес кафе голд и на вкус и на външен вид. Гранулите са оформени, лъскави и гладки.
Якобса има някакъв вкус, който тези кафета нямат.
Днес се заредих с кюфтета и кебапчета.
От разпродажбата са заредили момичешки и момчешки панталони и дънки, но панталони няма в нашия размер, а дънките нещо не ми допадат като цвят. Но може и да размисля и да взема едни, за училище стават.

# 691
  • Мнения: 20 182
И в къщи специалиста по нес кафето одобри зеленото.

# 692
  • Мнения: 399
И аз не взех нищо от разпродажбата.
Иначе и аз останах без микровълнова. Днес случайно ми попадна брошура на Практикер и в нея има Горение към 80лева,може и да я отнеса, покрай готварската ми печка съм голям фен на марката!

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Някой търсеше  пирограф , такива видях сега в ПИДЛ-Пловдив,Филипово.Имаше 8 броя.

# 694
  • Мнения: 9 770
Този инхалатор, същия ли е като инхалатора, който бяха пуснали за 55 лв?
Отзиви?

# 695
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Този инхалатор, същия ли е като инхалатора, който бяха пуснали за 55 лв?
Отзиви?
Хора, не четете ли?!
Вчера се кометира инхалатора. Направете си труда и прочетете поне няколко страници назад преди да питате! Системно в тази тема се пита за неща, които са коментирани многократно.

# 696
  • Мнения: 2 152
И аз не взех нищо от разпродажбата.
Иначе и аз останах без микровълнова. Днес случайно ми попадна брошура на Практикер и в нея има Горение към 80лева,може и да я отнеса, покрай готварската ми печка съм голям фен на марката!
+1 Peace за "Горение".
Относно тенджерата под налягане - не може да се сравнява с Фагор - една от най-добрите
марки на нашия пазар.Вярно, скъпи са, но си струва.

# 697
  • Мнения: 19 523
И аз не взех нищо от разпродажбата.
Иначе и аз останах без микровълнова. Днес случайно ми попадна брошура на Практикер и в нея има Горение към 80лева,може и да я отнеса, покрай готварската ми печка съм голям фен на марката!
+1 Peace за "Горение".
Относно тенджерата под налягане - не може да се сравнява с Фагор - една от най-добрите
марки на нашия пазар.Вярно, скъпи са, но си струва.

И аз си търся микровълнова. Може ли линк ако имате към тази брошура?

# 698
  • Мнения: 27 674
Момичета, вакумните пликове за съхранение на дрехи и т.н. (не онези с циповете) хубави ли са? И дали някой е мяркал останали бройки в Лидъл Пловдив, бул. Пещерско шосе? newsm78 Че само заради тях се опитвам да се навия да изляза- искам да си наместя булченските тоалети в такива пликове... Thinking

# 699
  • Мнения: 9 770
Този инхалатор, същия ли е като инхалатора, който бяха пуснали за 55 лв?
Отзиви?
Хора, не четете ли?!
Вчера се кометира инхалатора. Направете си труда и прочетете поне няколко страници назад преди да питате! Системно в тази тема се пита за неща, които са коментирани многократно.

Не съм видяла да се коментира инхалатор.
Е, все пак, благодаря за информацията, въпреки спама.

# 700
  • София
  • Мнения: 179
Някой търсеше  пирограф , такива видях сега в ПИДЛ-Пловдив,Филипово.Имаше 8 броя.
Аз също се интересувах от пирографите, звънях миналата седмица на телефона на Лидл и попитах дали може да доставят в София от Лидл - Пловдив, и естествено казаха, че там бил изчерпан.

# 701
  • Мнения: 1 416
Момичета, вакумните пликове за съхранение на дрехи и т.н. (не онези с циповете) хубави ли са? И дали някой е мяркал останали бройки в Лидъл Пловдив, бул. Пещерско шосе? newsm78 Че само заради тях се опитвам да се навия да изляза- искам да си наместя булченските тоалети в такива пликове... Thinking

Аз си купих, не съм имала до сега не мога да сравня, но свършиха работа  Peace

# 702
  • Мнения: 2 453
Взех си възглавницата за врат. Страхотна е, усещането от масажа е невероятно  Heart Eyes.

# 703
  • Мнения: 399
И аз не взех нищо от разпродажбата.
Иначе и аз останах без микровълнова. Днес случайно ми попадна брошура на Практикер и в нея има Горение към 80лева
+1 Peace за "Горение".
Относно тенджерата под налягане - не може да се сравнява с Фагор - една от най-добрите
марки на нашия пазар.Вярно, скъпи са, но си струва.

И аз си търся микровълнова. Може ли линк ако имате към тази брошура?
Имам хартиена,но в нета излиза!
От телефона немога да пусна линка  Embarassed

# 704
  • Мнения: 19 523
Да, благодаря, намерих я, не е лоша. Лидълската ми харесва повече обаче, защото е сребриста.....ще помисля още малко.

Общи условия

Активация на акаунт