Лидл ::56::

  • 73 093
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 16 148
Как процедирате, когато искате да върнете нещо без обяснение т.е. какво им казвате.

С 2 -3 думи им обясняваш написаното тук.
аз съм връщала 2 -3 пъти разни неща. Не се обяснявам много - не ме задоволява стоката.
Или пък дреха за Скъпия - не му става.

# 676
  • Мнения: 720
И на моята микровълнова (Панасоник) изгоря магнетрона, но след повече от 10 години интензивна употреба. Честно казано, и аз я ползвам само за претопляне, но ми се щеше да е със сензорно управление, а тези, които видях в сайтовете на магазините за електроуреди са от 200 лв. нагоре, което ми е много. Та това, а и покрай хубавите отзиви, които получих за предишни покупки от Лидл, ме кара да почакам още малко.
Много неприятно се е получило с фурните от последната партида, но нали все пак са с няколко години гаранция? Няма ли начин да се поправи в техен сервиз или да се получат парите ?
Аз съм купувала доста електроуреди от Лидл и засега нямам оплаквания, но се замислям какво се прави в такъв случай.

# 677
  • София
  • Мнения: 44 277
evhen -Ми казваш същото, което написа - не оправдава очакванията ми, скарата е зле, сандвичмейкъра не притиска добре... изобщо разочарована съм.

# 678
  • Мнения: 1 557
Тенджерата изглежда много добре, имам подобна (но не лидълска марка) и ми се струва много по-сигурна от старите модели тенджери. Едната й защита например е че отстрани, когато се затвори капака, има дупка в самия капак, която се запушва само и единствено от гуменото уплътнение. И си мисля - ако тръгне да става нещо, първа ще поддаде гумата, ще освободи налягане и няма да "гръмне", каквото и да значи това   Thinking 

Аз загледах стъклените тави  за печене с капак, задължително ще се сдобия с такава. А купите в брошурата до тях дали са огнеупорни  newsm78

# 679
  • Мнения: 8 305

Много неприятно се е получило с фурните от последната партида, но нали все пак са с няколко години гаранция? Няма ли начин да се поправи в техен сервиз или да се получат парите ?
Аз съм купувала доста електроуреди от Лидл и засега нямам оплаквания, но се замислям какво се прави в такъв случай.

Аз също съм мнго доволна от уредите им, просто така се е случило. А и не ми се занимаваше, купих си друга, без сензори и прочие простотии и съм по-доволна.

# 680
  • Мнения: 17 546
Точно преди Коледа си купихме МВ за 119 лв. Държах печката да е с металокерамично покритие или инокс отвътре, защото боята се люпи бързо и става грозно. Също така държах да е с механичен терморегулатор и механичен часовник за минутите, защото предишната ни, която е истински корейски Самсунг и е на 20 години, нищо ѝ няма,  но електрониката се сбъркваше редовно след петата година.
Също така, вероятно е порведата да не е в магнетрона, а пред него има една плочка от слюда, която прогаря с времето и тогава печката почва да гърми, трещи и спира да работи, и просто смяната на тази плочка решава проблема.

# 681
  • София
  • Мнения: 44 277
Ние от 1 година сме с такава http://electron.bg/samsung-me71a-p-297011.html, преди това бяхме с подобна мидеа с грил, която работи 8 години, но спря да се изключва ( сега е поправена и пак се ползва, но не от нас).... и ние така държим по-малко електроники да има  и да са с механичен терморегулатор и механичен часовник за минутите...

# 682
  • Мнения: 3 020
Тенджерата изглежда много добре, имам подобна (но не лидълска марка) и ми се струва много по-сигурна от старите модели тенджери.
Аз пък мисля точно обратното.
Моята от 6 години е такава:

Фагор, скъпа. И ми се струва една от най-сигурните, защото самата тенджера държи капака при дръжките.

Последна редакция: сб, 10 яну 2015, 12:56 от 6tastliva

# 683
  • Мнения: 17 546
Точно същата е и нашата.  Peace

# 684
  • Мнения: 8 305

Ааа, без такива.  Crossing Arms

И аз такава си взех след Лидл-ската. Mr. Green

# 685
  • Мнения: 3 020
Оправих горе поста и снимката се вижда Wink

Последна редакция: сб, 10 яну 2015, 12:58 от 6tastliva

# 686
  • sofia
  • Мнения: 8 953
Тази е като моята руска антика. Като затваряне. Рядко я ползвам, основно за боб и телешко.
Сигурно ще ме надживее таз тенджера.

# 687
  • велико търново
  • Мнения: 588
С тези тенжари дето ги обсъждате ми замириса на много вкусно от тях ........ммммммммм
Отивам да сготвя нещо е мой та . Laughing Laughing Laughing
Вчера доволно напазарувах и аз от лидл;хляб,сирене пилос любимо то ми,шунка ,луканков салам нарязаният от 1,59лв. и останахме много приятно изненадани от шпек салам троянски 2,22лв.Сега да не го изкупите всичкият де .
Днес обаче ми свърши кафето и трябва пак да се разходя ,а при нас един силен вятър духа .

# 688
  • Мнения: 841
Хайде предложете хубаво лидълско нес кафе,че видях, че са 4 вида: синьо, зелено, жълто и кафяво. Кое е по- близо на вкус до зеленото Якобс монарх? Ако може и мнение за лидълското май Белларом кафе на зърна, май 2 вида беше Арома или Крема и Еспресо. На зърна не съм взимала, а иначе съм доволна от мляното Еспресо и безкофеиновото Белларом.

# 689
  • Мнения: 17 546
Ние в работата пием само нес и взимахме от зеленото, но после повече ни хареса синьото. Жълтото не.

Общи условия

Активация на акаунт