Лидл ::69::

  • 85 491
  • 746
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 464





Онлайн брошура
Всеки четвъртък нова брошура


Промоции
Лидл уикенд: всеки петък хранителни продукти на промоционална цена

Maгазини

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до петък между 9.00 и 18.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Гаранция за удовлетвореност
Можете:
- да върнете хранителни продукти закупени от Lidl по всяко време срещу представяне на касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от Lidl в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от магазините на Lidl в страната, без значение от кой магазин е закупен продукта;
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.

Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз. Опаковате стоката (не е задължително да е в оригиналната опаковка), лепвате й касовата бележка или нейно ксерокопие и я носите в най-близкия офис на Еконт, където я изпращате за сметка на получателя на адрес: София 1000, ул. "Искър"55, Сервизен център "Бушона" ЕООД. Когато я отремонтират, ще ви я върнат пак с куриер за тяхна сметка. Може да я занесете и на място. Ако повредата не може да бъде отстранена, ще ви дадат нова стока. Сервизът е 3 години.

Информация за клиента

Игри и промоции

Информация за продуктите

Ръководства, софтуер и видеофилми за продукти

Ново в Lidl

Рецепти


Продукти, които харесваме:

Скрит текст:
Кроасани с маслo
Шоколад с цели лешници
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Сирене Софра
Котидж сирене
Tоалетна хартия Floralys
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)

Бисквити тип "котешко езиче"


И още:
Сирене "Ливади"
Крема сирене
Маскарпоне
Кашкавал Galereux
Сладолед Noblissima
Пуешка шунка
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници (24 порции, синя опаковка с кравичка)
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици (15 бр. в опаковка)
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (замразено) (разточва се; кафяв плик с кроасани, пише Original Blatterteig (точени кори))
Бутер тесто
Тъмен хляб със семена
Състав:
Хляб смес 1000 г: пшенично брашно, вода, ръжено брашно, мая, сол, растителни масла, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини.
Хляб със семена: пшенично, пълнозърнесто пшенично брашно, ръжено брашно, овесени ядки, вода, слънчогледови семки, ленено семе, сусам, мак, сол, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини, пшеничен белтък, сироп карамел, захар.

Пастет Dulano
Кори за баница "на сач"
Стафиди
Подправки (червен пипер) Micado
Лютеница (едро смляна, домашна), Chira
Боза (със захар)
Препарат за ламинат
SOS крем за ръце
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинска хартия Frottо
Кафе машина
Кухненски чопър
Миксер
Original Cream Liqueur Queen MARGOT





Продукти, които НЕ харесваме:
Рециклирана тоалетна хартия
Веро, 1 л.
Шприц за сладки


Предишни теми:
Скрит текст:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,  61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68

Да уважаваме труда и отделеното време на другите или
как лесно да търсим в темата:

От бутон "Още" се избира "Отпечатай". В нов прозорец се отварят всички постове. Там с FIND (ctrl+f) и ключова дума се намира всичко, което е споделено в съответната тема. (Ако темата е с номер 5 напр., се преглежда всичко в нея, но не във всички теми от 1 до 5.)
Ако в темата има до 10 страници може да се избере "Всички", след това ctrl+f и ключова дума.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 14:09 от zvanche

# 1
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
записвам се, за да следя ученическите прИмоции  Blush

още не знам какво ни трябва и се боя, че ако обикаляме само за да видим какво има ще фалираме  Blush на зверчето му тряба всичко и веднага  Blush

# 2
  • Асеновград
  • Мнения: 3 064
Да попитам и тук , отзиви за възглавниците от днес!

# 3
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Само месо купих днес, не ми харесаха шарките на чаршафите.
Звънче,   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 675
  Shocked Настъпва ужасът със стикитата!!! Защо ли си мислех, че ще ни се размине  Rolling Eyes

Дано сваря довечера чаршафи от големите!

Вече имам доста дълъг списък за идната седмица.  ooooh!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Lemy,ужасен е станал чаршафа.Аз имам от Лидл,но от преди 2-3 години.Супер си е.Имаш ли етикет от вътрешната страна на чаршафа да видиш марката каква е?

# 6
  • Мнения: 4 841
Звънче   bouquet

Върнах термометъра. Показваше с 4-5 десети на долу  Tired

# 7
  • София
  • Мнения: 1 535
Долни чаршафи съм купувала поне 4-5 назад във времето. Нямат никакъв проблем, не са ставали на топчета. Все още са здрави и си ги ползвам, поне 2 от тях сигурно вече 3-та година  Peace
От комплектите все нещо не мога да си харесам - или цветовете или материята. Детски обаче съм вземала на синчето - от тях също съм много доволна  Peace

# 8
  • Мнения: 47 986
Звънче   bouquet

Върнах термометъра. Показваше с 4-5 десети на долу  Tired
И на мен, но винаги електронните ми показват така...имам и доста по-скъп и пак същото ми показва.

# 9
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
И аз съм много доволна от чаршафите - моите не са ставали на топчета. Не успявам да отворя новата брошура.

# 10
  • София
  • Мнения: 372
Някой да има отзиви за масажиращата седалка с подгряване? Трябва ми за подарък, да не се изложа.

# 11
  • Мнения: 17 987
И аз чакам отзиви за възглавниците, ама утре сутринта  Mr. Green

Онзи ден купих една от друго място, разкошна ми се стори, след половин час "спане" обаче имах чувството, че врата ми е счупен. Разпорих, извадих една торба пълнеж, сега е добре  Laughing

# 12
  • Мнения: 115
Само при нас ( Шумен) ли изчезна сладоледа с ягоди на клечка? Вече втора седмица децата го търсят...

# 13
  • Мнения: 290
Някой да има отзиви за масажиращата седалка с подгряване? Трябва ми за подарък, да не се изложа.

И аз се интересувам  Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 5 721
В новата брошура има хубави неща за деца Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт