Лидл ::57::

  • 84 532
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 128
Днес ходих за макароните ,уж щях да взема само за проба Grinning а като видях,че са дребни награбих 10 пакета.Децата ще са много доволно от мини размера им.

# 736
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
yulmana, доскоро от Лидъл си купувах бейби спанак в пластмасова кутия/тарелка- страхотен! Стоеше заедно с руколата и различните видове салати в пластмасови опаковки за под 2 лева. Peace Използвах го основно за салти и смутита, че ми беше жал толкова свж да го обработвам топлинно. Heart Eyes Отскоро забелязах, че руколата е в найлонова опаковка обаче- дали са и сменили производителя (пак е италианска, но за производителя не съм сигурна дали не са го сменили)? Не забелязах дали има и от бейби спанака, нямах време да се заглеждам...
За четката за лице питаше някой- аз съм супер доволна, само в началото избиват малко пъпчици, но като избият вече кожата става супер. Heart Eyes Много лесно се използва и почиства.  Simple Smile
За млякото също имаше питане- аз купувам почти само от Лидъл прясно мляко. Обикновено купувам УХТ 3,5% и е много хубаво за цената си от 1,59 лв (сравнявам и с по-скъпи аналози които не ми допадат толкова). Виждала съм, че освен това има и мляко в пликове (прекалено често ми се случва да се вкисне преди да му изтече срока- принципно, заменят го в такива случаи, но когато вече съм го пресипала в шише и изхвърлила опаковката и уж има още 2 дни срок на годност и ми се вкисне...просто няма как да ми го заменят; затова се отказах от него), в кофички (това го открих наскоро- не съм опитвала), а също и в кутии съм виждала в хладилната витрина и мисля, че то не е УХТ. newsm78
Хвърлих око на някои кухненски неща- блендер, преса за чесън и други, но най-вероятно няма да ме огрее и ще се въздържа от покупка. За бисквитите Закуска- последно когато ги гледах и аз си бяха с хидрогенирани мазнини и затова не купувам от тях.
аз питах за 4етката. Мерси. Дали има останала...

# 737
  • Мнения: 27 547
*АДРЕНАЛИНКА* , моята я купих на 31 декември от близкия ми Лидъл (последна бройка беше). На 2-ри януари я замених с друга (поради липсващи части) в Лидъл Филипово в Пловдив- имаше още 6-7 броя тогава. Може някъде все още да има останали, в различните магазини съм забелязала, че понякога има неща които са останали от стари промоции, а в близкия ми Лидъл отдавна ги няма. newsm78 Според мен, пробвай на клиентския телефон... newsm78

# 738
  • софия
  • Мнения: 25 465
Добро утро в

Общи условия

Активация на акаунт