Лидл ::57::

  • 84 558
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 652
Имам черна рокля М,много добре ми седи въпреки Simple Smile последиците върху фигурата ми от 3доносени деца за 2години.иии най-голямата ми радост е пепит чорапогащникаа Simple Smile.ММ не ми взе черно-бялата,защото не намерил размер и то в Лидл-а в Провадия,дето винаги има от всичко.

# 691
  • Русе
  • Мнения: 7 071
Сега като стана въпрос, ще ви питам нещо за присаждане и отглеждане. Купих си подправка в саксия и тя започна да съхне. Трябва ли да направя нещо по-специално?
Ами може да е вече "одъртяла"  Wink и да и е дошло времето да съхне. Каква е подправката?
Мащерка
Хм, тя е многогодишно растение Thinking
Прочети тук, намерих някаква информация
Скрит текст:
Мащерката е типичен горски обитател. Въпреки това се развива добре и в саксия. Размножаването може да стане чрез снабдяването с други сортове или чрез използване на старите екземпляри.
Мащерката в саксия може да бъде прекрасно допълнение към балконската мозайка от красиви полезни растения и подправки, така необходими на всяка домакиня. От нея става и приятен и много ароматен чай за студените вечери.
Като цяло мащерката се смята за най-непретенциозна от всички балконски подправки. Тя може да оцелее почти без вода и пак ще цъфти и ухае блажено. Най-приятна е лимонената мащерка, с която се приготвя вкусен чай. Използва се и за подправка за супа, заедно с малко риган.
Ако използвате старо растение, е необходимо дългите филизи да се скъсят, а растението да се извади от старата саксия. Почиства се добре от почвата, а топката с корени се разрязва с остър нож.Получените по този начин нови растения се поставят в саксии с предварително направен дренаж, с цел да не изгниват корените им. Саксията се допълва с нова свежа почва, предназначена за балконски цветя. След засаждането е необходимо обилно поливане.
Тъй като е сухоустойчиво растение, изискванията и към почвената влага са повишени само по време на разсаждането. Имайте предвид, че след прихващането на растенията излишната влага затормозва развитието на мащерката. Полива се само когато почвата е изключително суха.
Когато отглеждате мащерка, трябва да се съобразите с нейните климатични предпочитания. Растението расте най-вече в средиземноморския климат, поради което е взискателно към топлината. У нас тя се развива добре, като за Северна България се препоръчва отглеждането на Английската мащерка.
Този сорт издържа на отрицателни зимни температури без да се налага мулчиране на растенията в полето, докато Френската мащерка може да претърпи частични измръзвания в много студените и безснежни зими. На отглеждане в домашни условия в саксия подлежат всичко сортове.
За мащерката изберете място, добре осветено от светлината. Най-подходящи са южните тераси. Тя е чувствителна към светлината, особено в началния период. Младите растения не понасят засенчване и се развиват бавно.

# 692
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Доматите на промоция ся уникални. И клончета за каката взех. Както и доста сирена.

# 693
  • Мнения: 733
Доматите на промоция ся уникални. И клончета за каката взех. Както и доста сирена.
И аз им харесвам доматите...

# 694
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 832

А колкото до ядящите заводски хляб, аз открай време не намирам хляб, който да ми харесва наистина по веригите и магазините около мен. Но днес си взех пресни, пресни и топли земелки с "ГМО" от Лидл и са вкусни.  Crazy
А хубавата пшеница от България рядко стига масите ни, по-скоро я изнасят навън. Ако нямаш село, проверена мелница или някаква пекарна с традиции - ще ми ядеш хубав хляб друг път.  Stop (или пекарна от Лидл)  Laughing

Не че пиша толкова често но е досадно да се разводянва темата с разни чух, разбрах, помислих си, съчиних си, ГМО, боклук и т.н. 
+ 1 Обичам хляба със семена от Лидл!  newsm10

# 695
  • софия
  • Мнения: 25 595
Доматите на промоция ся уникални. И клончета за каката взех. Както и доста сирена.
И аз им харесвам доматите...
Не знам кои са на промоция, но испанските са страхотни.

Повтарям питането си за повече информация за това, че хлябовете, печени в магазините били 100% ГМО.

# 696
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Доматите на промоция ся уникални. И клончета за каката взех. Както и доста сирена.
И аз им харесвам доматите...
Не знам кои са на промоция, но испанските са страхотни.

Повтарям питането си за повече информация за това, че хлябовете, печени в магазините били 100% ГМО.
Да те

# 697
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 706
Момичета, тази вечер си купих туника и по инерция хвърлих бележката. Като я  премерих, се оказа, че ми е голяма. Дали има някакъв начин да я върна все пак?

# 698
  • Мнения: 128
Отзиви за макароните на промоция?
http://www.lidl.bg/bg/Do-4402.htm?action=showDetail&id=17864

# 699
  • Мнения: X
Страхотни са точно тези макарони ,ама аз защо помня като цена 1,19 / нормална /!?  newsm78
Даже и по -евтината им марка паста харесвам .
 Фидето с яйца и кус -куса също .
 Този надуваем матрак пускан ли е преди  newsm78

# 700
  • Мнения: 33
Много ги харесваме,само такивс взимаме.

# 701
  • Мнения: 128
Благодаря , утре ще прескоча да взема.Преди имаха макарони в пакети червено и синьо само от тях купувах но изчезнаха ,не помня марката.Сега ще пробвам тези. На матрака и аз му се чудя, цената е добра,а такива матраци освен за палатката ползвам и в къщи, децата с удоволствие си играят на тях.

# 702
  • Мнения: 1
За първи път виждам такова нещо в Русенския Лидл. Извадени рокли, блузи, туники. Беше истинска кочина. Черна рокля Л едвам намерих. Беше извадена от опаковката и на касата им обясних,че е така, защото така я намерих. Такова ровене,подмятане и разбъркване не бях виждала до сега. При нас черно-бяла блуза Л размер нямаше Cry
И добре ли ти е роклята, че много се чудя дали да ходя да търся утре в някой лидл?  ooooh!

# 703
  • Мнения: 53
Попаднах на брошура за немски ЛИДЛ и там от 26.01. ще има микровълнова. Не знам как вървят там промоциите, в съответствие с нашите? Някои неща ги имаше при нас наскоро, други не. По спомен някой се интересуваше от микровълнова...

http://www.lidl-pageflip.com/de.html?kid=9LumJO

# 704
  • Мнения: 399
Набързо да се отчета и аз. Сутринта рано си взех черно-бялата рокля М и шарения сутиен 85-В, но и двете са ми големи и утре ще ги връщам, а толкова ми харесаха  Sad. Роклята е доста широка и в същото време къса, и не се чувствам комфортно макар, че съм само 1,65 висока. Чашката на сутиена е много висока или издължена и в горната част ми е много празна.

Общи условия

Активация на акаунт