Лидл ::57::

  • 84 572
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 25 822
За шоколадите Своге снимките се въртят вече повече от година във Фейсбук.
да сега хита е лазанята от лидл... ще потърся снимката

# 631
  • Мнения: 1 685
Сега като стана въпрос, ще ви питам нещо за присаждане и отглеждане. Купих си подправка в саксия и тя започна да съхне. Трябва ли да направя нещо по-специално?

# 632
  • Мнения: 1 103
Сиингърл,блузки за момченца в Лидл Тракия изобщо няма!

# 633
  • Мнения: 3 401
Seengirl, зависи... аз купих от такъв магазин за копчета, прежди и пр. две калинки-текстилни лепенки, по левче бройката, много по-малки и по-грозни от Лидълските.   Mr. Green

# 634
  • Мнения: 128
Следващата седмица е на тема бебе,бебешките пелени, кърпички и козметика са на промоция.Пюрета,сокове, млека и каши на Слънчо.Ще има и бебешки суичър и принадлежности за хранене.Фитнес и спортни принадлежности и уреди.Спортно бельо, постелки и раници, както и надуваем двоен матрак.За кухнята батерии, закачалки за кърпи, осветително тяло.Някой в предната тема търсеше Блендер ще е от понеделник на 49,99, както и ел. кана за вода 39 лв.От четвъртък пижами, спално бельо и поларено одеяло, ще има и доста неща за офиса и енергоспестяващи крушки.
Като гледам брошурата следващата седмица ще е разоряваща, в понеделник съм на линия с бабите рано рано да заредя с памперси на Toujours.
От четвъртък  ски екипировката ще е намалена с до 25% както рекламира брошурата.

# 635
  • Мнения: 53
Да похваля пъстървата. Страхотна е!   chef

А колкото до ядящите заводски хляб, аз открай време не намирам хляб, който да ми харесва наистина по веригите и магазините около мен. Но днес си взех пресни, пресни и топли земелки с "ГМО" от Лидл и са вкусни.  Crazy
А хубавата пшеница от България рядко стига масите ни, по-скоро я изнасят навън. Ако нямаш село, проверена мелница или някаква пекарна с традиции - ще ми ядеш хубав хляб друг път.  Stop (или пекарна от Лидл)  Laughing

Не че пиша толкова често но е досадно да се разводянва темата с разни чух, разбрах, помислих си, съчиних си, ГМО, боклук и т.н. В коя верига не сте попадали на кофти зарзават?? Пикадили редовно получавам погнуса, но днес в Лидл видях как сортират мандарините и поне аз го смятам за старание, колкото и да е малко.
Друг е въпроса, че могат просто да си следят сроковете на годност по доставките ама нали сме БГ, кой знае на кой му е хрумнало да намалява разходи.  Crossing Arms

# 636
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Сега като стана въпрос, ще ви питам нещо за присаждане и отглеждане. Купих си подправка в саксия и тя започна да съхне. Трябва ли да направя нещо по-специално?
Ами може да е вече "одъртяла"  Wink и да и е дошло времето да съхне. Каква е подправката?

В Пикадили, особено морковите са под всякаква критика. В ПЕНИ съм виждала направо черни гъби.
В ЛИДЛ са си с най-приличен вид плодовете и зеленчуците. Peace

# 637
  • Мнения: X
Ами и аз също съм най -доволна от ЛИДЛ  и само от там си купувам зеленчуци и плодове почти.
 /Но например в СВА  магданоза е огромна китка и доста по -евтин -не помня цена ./
  Но като цяло Лидл ми е фаворит - в други вериги си трябва голямо ровене и то в зеленчуци и плодове с доста лош вид . / За квартални магазинчета няма да говоря -цените там понякога са били фрапиращи -например преди месеци кг лимони за около 6 лв Grinning  / в Лидл бяха към 3 и нещо тогава ./
 А пък от щанда за преоценени съм се снабдявала с доста прилични неща . И ще ми липсва .
 

# 638
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Въпрос към тези, които си купиха цитрус-преса. В указанието пише, че трябвало да се сменя посоката на въртенето при всяко натискане. Моята горе-долу на десет натискания върти 9 пъти надясно, един път на ляво. Не че много ми пречи, ама се чудя и вашите ли са така или моята нещо е прецакана?
Моята като запецне само тогава тръгва на обратно.

# 639
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Една молба имам. Който ходи утре до Лидл да погледне каква е материята и цялостното качество на тази черно-бяла блуза, дали има по-официален вид.
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=17817

Благодаря предварително на отзовалите се!  Hug

# 640
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 315
Утре нападам роклите  Twisted Evil

# 641
  • Мнения: X
Ох и на мен ми хареса блузката...дано се докопам...хихи...
Малко не е по темата, но да споделя, че нашата цитрус машинка (за мен цитрус-преса е това, дето пресира цитрусите, с една ръчка) е на Филипс и също се върти както си иска, не всеки път при спиране се сменя посоката. Така, че ако си ви работи и стиска хубаво сокче, ползвайте си я със здраве и така  Wink

# 642
  • Мнения: 185
Здравейте,от утре ще има прахосмукачка за сухо и мокро почистване 111лв , не знам досега дали е пускана,споделете мнение ,дали си заслужава ?

# 643
  • Мнения: 5 173
Давам отчет за гигантските мандарини от Лидл Филипово (Пловдив) - страхотни! Сочни и мн, мн сладки. Трудно се белят, да, ама си заслужава. Иначе се накарах на ММ защо е купил 4кг предвид отзивите ви.

# 644
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте,от утре ще има прахосмукачка за сухо и мокро почистване 111лв , не знам досега дали е пускана,споделете мнение ,дали си заслужава ?
Мн хубава и шумна

Общи условия

Активация на акаунт