Лидл ::57::

  • 84 631
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • The Vampire City
  • Мнения: 77
И аз нямаше да откажа блузата и роклите, които са от утре, но за съжаление скоро няма как да отида до Лидл и ще ми се размине.  Sad  Яд ме е, че ще ги изпусна.  smile3516

# 646
  • Мнения: 1 557
Как да съхраня луковицата? 
Остави го съвсем да му изсъхнат листата и дръжката. После го отрежи, на около 2 см. на луковицата и я съхранявай до есента, когато може да я преместиш в земята или в саксия.

Благодаря за отговора   bouquet

Напоследък нищо нехранително не ме грабва, което е идеално за бюджета, де.  Mr. Green май съм се заредила с всичко, което ми е нужно. В Бургас има намалени уж много неща от стари промоции, сякаш разпродажбата от началото на месеца изобщо не са я раздигали. Но и нищо не е намалено кой знае колко.
Има и местенце, на което има намалени с 30/50 процента отворени продукти или такива с липсваща част (шоколадов бонбон). Значи все пак не бракуват тотално стоката. И няма лошо по-бедни хора да се сдобият със стока оттам, която иначе не биха си позволили, но намалението ми се вижда малко, честно казано.

# 647
  • Мнения: 28 000
Аз много харесвам "кошчето" където слагат намалени стоки с някакъв дефект или ако е минало много време и не са ги продали. Heart Eyes Оттам съм си купувала готови сухи смеси за мъфини, шоколадови стърготини, макаронени изделия и т.н.- все са били в приличен вид при това. Иначе е вярно, че там поставят и стока с прокъсан картон от опаковката- на принципа съм, ако нещо ми хване окото и е изгодно- взимам! Twisted Evil
Днес купих обичайни неща- мед, подправки и едни емблемки за пришиване взех- с Кити. Голяма радост за дъщеря ми! Grinning И на мен ми се струваше, че можеше да са примерно 4 бр за 4 лв, а не 3 бр, но като знам в кинкалериите подобни емблемки на какви цени вървят и не вярвам да ми излезнат по-евтино. Peace Яд ме е, че от светлоотразителните емблемки нямаше нито един комплект от който да ми харесат и трите картинки- по-момчешки ми се видяха повечето. В НМ има хубави емблемки, но там 3 броя са към 6 лв. Wink
От морковите напоследък предпочитам тези в найлона от 1 кг, отколкото тези на килограм. Тази вечер баща ми ни снабдил пак и с 2 хляба на 50%- Симид, пълнозърнести. Mr. Green
Скрит текст:
Хубав е хлябът "Мирянци"- пълнозърнест и многозърнест сме пробвали и са екстра. Много засищат и са вкусни. Жалко, че на малко места ги откривам.
Момичета, а пускаха ли въобще тези огледалните шкафове за баня от 5 януари- горния (за над мивката) и високия (тип колона)...??? Направи ми впечатление, че бяха показани в малките брошури, а в големите (тези които пускат по пощенските кутии) брошури ги нямаше, имаше само от другия вид без огледала. newsm78

Последна редакция: ср, 21 яну 2015, 23:35 от dolce miele

# 648
# 649
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
мерси ,май ще взема от листчетата, бисквити за малкия ..не си избрах много неща .
Да похваля кърпичките от промоцията каката разля кафето ми на  килима -бял . всичко изчисти с повече търкане доволна съм

# 650
  • Мнения: 5 173
Адреналинке, точно щях да ти съчувствам във ФБ. Браво, че се е изчистило петното!

# 651
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Адреналинке, точно щях да ти съчувствам във ФБ. Браво, че се е изчистило петното!
Хахаха бясна бях. Но добре, че бяха кърпичките,

# 652
  • Мнения: 185
Здравейте,от утре ще има прахосмукачка за сухо и мокро почистване 111лв , не знам досега дали е пускана,споделете мнение ,дали си заслужава ?
Мн хубава и шумна

Става ли за пране на килими ?

# 653
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Прахосмукачката я рекламират, че е за мъже. Явно е за почистване на работилниците им. Тук се коментира, че е за едри боклуци. Някой сподели мнение, че не е особено доволен.

От малката брошура само крушки и бисквити Закуска си харесах. Е, харесах и други неща, но не са ми на дневен ред сега Laughing Ще видя и голямата като я пуснат утре в пощенската кутия.

# 654
  • София
  • Мнения: 476
Да споделя впечатление от днешният пазар - ризата - в бяло и черно е неочаквано хубава и стои много елегантно, сутиените са леко уголемени, туниките са ми малко тънки на мен, а роклята бяло и черно ще се връща седи ми като чувал с дупка( а толкова ми беше харесала). От старите промоции имаше доста неща  - това е за Скобелев.

# 655
  • София
  • Мнения: 3 898
Отидох тази сутрин преди работа специално заради роклята. А на щанда - огромно стълпотворение от тетки, мерят ли мерят и то все на тигровото се хвърлят. Simple Smile То ахкане, то възклицания, как нямах скрита камера да снимам... Как щяло да им върви с клинче, пък как ги подмладявал тоя десен.... чудо, чудо...
Роклята - огромно разочарование. Ако това изобщо може да се нарече рокля. Няма нищо общо с показаното на снимката. Просто един чувал. Туниките - също чувал (поне по моите критерии).
Мерих черното сако. Нося М, но ми беше тясно. Пробвах L, но ми е широко в талията...
Имаше стълпотворение и на бельото, но видях, че бикините са изкуствена материя и изгубих интерес.
Взех си само от насипните бадеми, които много обичам. Да не съм капо.  Simple Smile

# 656
  • Мнения: 20 248
Ина, за сутиените - кое е уголемено, чашката ли?
Как ти се видяха, като качество, като тези китайските по магазините ли са, чашката отвътре с каква материя ли е, изкуствена ли?
Миналата година взех един китайски сутиен, и ми докара такива болки, че сега не смея да взимам нищо по-различно от българските.  Tired

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 10:17 от Lemy

# 657
  • Мнения: 6 171
И аз се разходих роклите са много големи имам предвид XS щом ми е като торба  досега S са ми били добре .
Взех да пробвам някаква смес за гофрети , от известно време и се чудя ще я пробвам.

# 658
  • Мнения: 48 239
Аууу екстра, аз тъкмо си мислех че Л ще ми е малка, ако са уголемени, може и да вляза  Laughing

# 659
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 318
Ходих тази сутрин да видя дрехите, но останах разочарована. Роклите са от много некачествена материя, изкуствена, очаквах нещо като трико с повече памук вътре.
Туниките също не ми допаднаха като плат, освен това тези на раето бяха с твърде широко деколте.
Само блейзерите ми харесаха и то черните и белите, другите - не.
Сутиените ми се видяха симпатични, но не за тях отидох.

Общи условия

Активация на акаунт