Лидл ::57::

  • 84 636
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
А не свежите какво ще ги правят Grinning

# 616
  • Мнения: 1 416
А опитвали ли сте био морковите! На нас многооо ни харесват,а и малката много ги обича, свежи и вкусни,сладки със истински вкус на морков!

Има ли био зеленчуци в Лидл, аз досега не съм виждала, а купувам от био магазини? Колко струват морковите?

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 41 054
И аз не бях забелязала  Rolling Eyes

# 618
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Био моркови, краставици и домати знам, че имаше, за друго не съм обръщала внимание.

Звънче, сетих се след като натиснах "Запази" и се саморедактирах Wink

# 619
  • софия
  • Мнения: 25 987
Био моркови и домати знам, че имаше, за друго не съм обръщала внимание.
и краставици.

# 620
  • Мнения: 501
Аз взех от мандарините в мрежа,които бяха 1 кг и са много сладки и сочни,вкъщи се харесаха.
При нас също няма щанд 50%
Карначето също се хареса.

# 621
  • София
  • Мнения: 3 898
...

Но иначе, от половин година тотално спрях да купувам хляб от Лидл и останалите вериги, след като разбрах, че тези готови заготовки, които се пекат на място, са 100 % ГМО.
Може ли малко повече информация по въпроса, моля. От къде знаеш, има ли някакви факти?

То е поредица от факти. Първо чух от познати. После случайно ми попадна една статия в нет-а, в която прочетох, че голяма част от тези заготовки, които така внезапно се появиха на нашия пазар под формата на вкусни хлебчета, се правят от фирмата Монсанто и засега България е един от най-големите потребители, за разлика от страните в Западна Европа.
Говорих и с една приятелка в Германия, коментирайки веригата Лидл и тя ми каза, че никога не купува хляб от там, защото се доставя замразен от ... Китай.

По същото време слушах и интервю по радиото с една БГ професорка, специалист по пшениците (за съжаление й забравих името), която каза, че България е една от малкото държави, в която се произвежда наистина хубава и висококачествена пшеница, просто климатичните ни условия са идеални за това. Тя апелира да купуваме БГ хляб, защото се произвежда от истинско зърно, което не е ГМО.

Та, така насложени фактите ми донесоха и решението. Купувам си само заводски хляб и мога да твърдя, че ми изчезнаха някои стомашни неразположения, които не си давах сметка, че се дължат на хляба, купуван от Лидл. Беше ми особено любим. Говоря за прясно изпечения асортимент.

# 622
# 623
  • Мнения: 1 557
Като показа луковичките и се сетих - купих си преди месец-два време зюмбюлче от Lidl, бяло, пресадих го и се разви, цъфна и прецъфтя  Mr. Green тея дни, посред зима. Ама си беше на топличко в стаята. И сега какво да го правя  newsm78 Как да съхраня луковицата? 

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 1 014
Момичета,(от Пловдив) има ли някъде останали блузки за момченца 98-104?  Rolling Eyes Този път не уцелих размера и искам да сменя... На Пещерско проверих,никакви останали  Tired За сметка на това пък бяха заредили отново долнища и имаше цял щендер  Wink
П.П за лепенките за текстил - в магазинчетата за ципове,почета и т.н има такива,струват стотинки  Peace Е,не знам дали са с Дисни герои,но ако на някой му трябват,вършат работа чудесна  Peace
Утре отивам да видя сутиените и дрехите  Crazy

# 625
  • Мнения: 2 453
Цените са различни в различните държави, факт. Но има и по-високи. Покрай Коледа беше даден линк към гръцка брошура и ми направи впечатление, че коледните близалки там са 2 евро, а тук около 2,50 лева.

# 626
  • Мнения: 25 914
Не знам дали сте попадали на това, върти се из фейсбук
http://www.epochtimes-bg.com/201501/15182340.html

# 627
  • Мнения: 784
Въпрос към тези, които си купиха цитрус-преса. В указанието пише, че трябвало да се сменя посоката на въртенето при всяко натискане. Моята горе-долу на десет натискания върти 9 пъти надясно, един път на ляво. Не че много ми пречи, ама се чудя и вашите ли са така или моята нещо е прецакана?

# 628
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Като показа луковичките и се сетих - купих си преди месец-два време зюмбюлче от Lidl, бяло, пресадих го и се разви, цъфна и прецъфтя  Mr. Green тея дни, посред зима. Ама си беше на топличко в стаята. И сега какво да го правя  newsm78 Как да съхраня луковицата? 
Остави го съвсем да му изсъхнат листата и дръжката. После го отрежи, на около 2 см. на луковицата и я съхранявай до есента, когато може да я преместиш в земята или в саксия.

За шоколадите Своге снимките се въртят вече повече от година във Фейсбук.

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 6 679
За шоколадите Своге снимките се въртят вече повече от година във Фейсбук.
да сега хита е лазанята от лидл... ще потърся снимката

Общи условия

Активация на акаунт