Лидл ::57::

  • 84 582
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 626
В крайна сметка си взех едно черно памучно клинче отгоре...
Как е материята на клиновете? Плътни ли са или пак са супер тънки? Отговарят ли си на номерацията?

Ох, ами какво да ти кажа, на мен ми харесаха. Не са много плътни, аз за лятото го купих, за по-хладни вечери край морето.  Embarassed Материята е хубава за мен, и ластика горее широк и няма да се впива грозно отстрани и да се очертава под туника по тялото примерно.  Peace
Благодаря ти много за инфото!Спести ми едно ходене до там.Дъщеря ми иска нещо по-плътно,за това време.Как ме сети за морето...размечтах се.

За сега не стават да, тънки са  Peace

# 676
  • София
  • Мнения: 971
Взех си бяла ефирна блузка, нямаше моят размер 40 и взех 42 - ами на раменете ми е тясна.   И края на лятото си бях взела една подобна блузка, коралов цвят и пак ми беше тясна в раменете. Аз ли съм с широки рамене или модела на блузите е тесен?! Някой друг с подобни наблюдения?!

# 677
  • София
  • Мнения: 627
Сега се връщам и аз  от Lidl , голяма навалица имаше  на дрехите Crazy. Добре , че имам голяма пупа та ги поразбутах хората.preggo  Crossing Arms
Взех си 2 рокли - М размер / едвам ги намерих в кочината , да не кажа , че сигурно бяха и последните . S  размера беше в изобилие  Crazy/ На мен ми харесват ... за тия пари. Wink
Взех си 2 чорапогащника и бикини  Crazy.

Направо трябва да ми връчат ограничителна заповед за LIdl , много пари се трошат там, а не ми се мисли другата седмица какво ще направя  Mr. Green Laughing

# 678
  • Мнения: 161
Днес нещо съм разочарована от дрехите Sad. Туниката и роклята (сиво черната туника и черно бялата рокля), които взех ми стоят все едно съм облякла чувал, веднага ги върнах. Нося М, но тези ми бяха огромни,  според мен са доста уголемени. Яд ме е, но какво да се прави. Сутиените ми харесаха, но за съжаление няма чашка D от тях. От другата седмица само цедките ми харесаха, тъкмо се чудех дали няма да пуснат, а те все едно ми прочетоха мислите и го направиха Simple Smile

# 679
  • Мнения: 32
И аз се връщам сега от Лидл.
Черната рокля ми хареса, бяха останали само 36-38 като размер. От блейзъра се обзаведох в цвят шампанско с черно 40-ка , още се чудя дали не трябваше по-малкия да взема. Може и да го сменя  Thinking Thinking. Чорапогащници взех всички видове. Най ми хареса сивия с черното (един преливащ). Клиновете доволна, но на мен този тип леднингс най ми допада. Висока съм и забелязах, че тези модели са по-дългички  Simple Smile. Взех бяла блузка от тези имитиращи коприна, ами и на мен ми стяга леко в раменете.  Thinking Сега се чудя дали да я връщам..

Туниката сиво с черно от миналата седмица ( от плаката ) е широка точно като торба както казахте. Връщам я . Crossing Arms Crossing Arms

# 680
  • Мнения: 57
Здравейте, да питам за пюретата и кашите другата седмица, как са като цена, досега не ми се налагаше да купувам, на 4 месеца сме, но сега вече се чудя дали да не взема някое да има в шкафа като му дойде времето. Благодаря Ви.

# 681
  • 1st floor
  • Мнения: 9 132
Хвърлих око само на пресата за чесън. Имали отзиви за нея?

# 682
  • Варна
  • Мнения: 320
тая сутрин отидох още в 7.30, сакън да не изтърва туниките хаха обаче не ми харесаха като материя, и с това голямо деколте... Rolling Eyes разгледах и другите дрехи, наистина странно торбести хм..

нооо в понеделник ще бъда разорена, набелязах мокри кърпички, памперси, гирички, ластици, лоста за врата, кухненските ръкохватки, че и смесителя....всъщност тоя смесител с пружината от 99 лева пускан ли е и преди? евентуално някакви отзиви?

# 683
  • Мнения: 32
Бихте ли споделили какво е вашето мнение относно комплекта експандери ,който ще бъде наличен в магазина от понеделник. За 1-ви път смятам да използвам в домашни усливия такъв тип "уред" и ще ви бъда много благодарна за съвет  отзиви за него.
Харесах си и потничетата и спортният панталон,да видим дали ще стана очарована като ги видя и на живо  Simple Smileд

# 684
  • Мнения: 18 028
Хвърлих око само на пресата за чесън. Имали отзиви за нея?

И аз, все не мога да открия свястна, ще чакам отзиви  Peace

# 685
  • Русе
  • Мнения: 5 355
Здравейте - искам да попитам банела на сутиените как е? Предишните бяха с неудобен банел опиращ в ребрата.
Някой питаше за детските панталони как се държат при пране - моите минаха през пералнята на 30С и през сушилнята, леко се скъсиха с по 1-1.5см, независимо, че пише Подходящи за сушилня. Суших на Деликатна програма, като всички останали дрехи до сега.

# 686
  • Мнения: 1 685
Сега като стана въпрос, ще ви питам нещо за присаждане и отглеждане. Купих си подправка в саксия и тя започна да съхне. Трябва ли да направя нещо по-специално?
Ами може да е вече "одъртяла"  Wink и да и е дошло времето да съхне. Каква е подправката?
Мащерка

# 687
  • Мнения: 32
Върнах бялата блуза и сиво-черната туника. В Лидл на Скобелев имаше от всичко в добри количества, че и черни по-големи рокли мернах. Ако, някой да каже, който си е купил блейзъра дали е нормално ръкавите да ми идва под мишницата по-надолу или трябва да са по ръката. В чуденка съм дали съм си нацелила номера и ако не да ходя да сменям докато има налични по-малки размери  Thinking Thinking. Огледах се в огледалото в магазина, но ми е трудно да преценя сама. Не съм носила блейзър и дали трябва да стои като сако или да е леко разтворен отдолу. Дайте мнения  Thinking Thinking Thinking Thinking.

# 688
  • Мнения: 33
На мен пък черно бялата рокля много ми хареса,Но в девет сутринта S нямаше,взех XS,но мааалко в раменете е тясна,ако видите S ка свиркайте или ако някой е взел и иска да връща,моля!   bouquet

# 689
  • Мнения: X
Аз ходих към 16ч и почти всичко беше обрано / доста странно за нашият Лидл / . Една жена беше окупирала щанда с боксери и ровеше неистово и късаше опаковки .
Взех си боксери и сутиен / раиран / - сутиена е много удобен и за пръв път банели да не ме дразнят и материята е хубава / щом не ме сърби - с моята чувствителна кожа и алергии /. Боксерите също са супер . За цената си са идеални .
 Ами ризи и рокли не видях и лампите от понеделник са се изпарили даже и матраците .
 Днес свежите плодове и зеленчуци -особено портокалите бяха доста свехнали  - но като цяло ми е по -уютно в ЛИДЛ да пазарувам / днес специално реших да ида на пазара и там навън в студа да избирам плодове някак не ми допада /.
  Пресен спанак в Лидл продава ли се и ако да на каква цена ? / Купих си от пазара ,някакъв странен ми е прилича ми повече на листа от цвекло Grinning  .продава се с чепката или каквото е там и половината отива в коша /. Трябва да пробвам замразеният  хвален спанак / в къщи само аз съм му фен и затова рядко купувам ./ 
 

Общи условия

Активация на акаунт