Лидл - тема 46

  • 67 865
  • 731
  •   1
Отговори
  • sf
  • Мнения: 10 148






Maгазини

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до петък между 9.00 и 18.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Промоции
Хранителни и нехранителни промоции: всеки понеделник и четвъртък
Лидл уикенд: всяка събота и неделя поне три хранителни продукта на промоционална цена

Гаранция за удовлетвореност
Можете:
- да върнете хранителни продукти закупени от Lidl по всяко време срещу представяне на касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от Lidl в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от филиалите на Lidl в страната;
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.

Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз. Опаковате стоката (не е задължително да е в оригиналната опаковка), лепвате й касовата бележка или нейно ксерокопие и я носите в най-близкия офис на Еконт, където я изпращате за сметка на получателя на адрес: София 1000, ул. "Искър"55, Сервизен център "Бушона" ЕООД. Когато я отремонтират, ще ви я върнат пак с куриер за тяхна сметка. Може да я занесете и на място. Ако повредата не може да бъде отстранена, ще ви дадат нова стока. Сервизът е 3 години.

Информация за клиента

Игри и промоции

Информация за продуктите

Ръководства, софтуер и видеофилми за продукти

Ново в Lidl

Рецепти


Продукти, които харесваме:

Скрит текст:
Кроасани с маслo
Шоколад с цели лешници
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Сирене Софра
Котидж сирене
Tоалетна хартия Floralys
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)


И още:
Сирене "Ливади"
Крема сирене
Маскарпоне
Кашкавал Galereux
Сладолед Noblissima
Пуешка шунка
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници (24 порции, синя опаковка с кравичка)
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици (15 бр. в опаковка)
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (замразено) (разточва се; кафяв плик с кроасани, пише Original Blatterteig (точени кори))
Бутер тесто
Тъмен хляб със семена
Състав:
Хляб смес 1000 г: пшенично брашно, вода, ръжено брашно, мая, сол, растителни масла, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини.
Хляб със семена: пшенично, пълнозърнесто пшенично брашно, ръжено брашно, овесени ядки, вода, слънчогледови семки, ленено семе, сусам, мак, сол, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини, пшеничен белтък, сироп карамел, захар.

Пастет Dulano
Кори за баница "на сач"
Стафиди
Подправки (червен пипер) Micado
Лютеница (едро смляна, домашна), Chira
Боза (със захар)
Препарат за ламинат
SOS крем за ръце
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинска хартия Frottо
Кафе машина
Кухненски чопър
Миксер
Original Cream Liqueur Queen MARGOT





Продукти, които НЕ харесваме:
Рециклирана тоалетна хартия
Веро, 1 л.
Шприц за сладки


Предишни теми:
Скрит текст:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ,45

# 1
  • Мнения: 1 338
И аз благодаря за новата тема   bouquet

Преди малко се върнахме от нашия магазин и имаше намалени чери домати в тарелка (както ги продават обикновено) 500г намалени на 0,49лв - свръх ниската цена  smile3508 - не са от най-най-дребничките, точно с черешов размер, но все пак взехме вяколко тарелки, излизат на половина по-евтино от нормалните домати, а са тооолкова симпатични и имат вкус даже  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 140
Ехааа, това дали го има във всеки Лидл или си нацелила някаква супер промоция точно в този в твоя квартал?

# 3
  • Мнения: 1 700
Вече 1000 пъти станах пишман, че споменах за прочутия тиган. Преди мен се обсъждаше за ползвана машинка за паста, която ще се връща, но тогава никой не се впечатли. Разлика не виждам. Сякаш съм решила да връщам нагризано кебапче или лютеница с взета 1/3 от бурканчето. Питах моя приятелка, която е работила в "Лидъл" и ми каза, че не е проблем да се върне тигана в този му вид. Сега очаквам магазините да са пълни с жени с лупи, за да не бъдат прецакани с ползван тиган от такива като мен.

Донсита, благодаря за темата!  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 864
Тениската с анимационните герои ,която взех днес сега я пробвах, много хубава материя е Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 338
Ехааа, това дали го има във всеки Лидл или си нацелила някаква супер промоция точно в този в твоя квартал?

Не знам, но ако утре някой ходи в Лидл (по град) да се завърти около плод и зеленчука и да види, аз не знам кога ще ходим пак, така че не мога да проверя скоро .... обаче цената е трепач отвсякъде, обикновено са около 2,50 и нагоре ...

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Едва ли е за всички, просто са ги намалили моментно. Цената е прекрасна, разбира се, но не се надявайте да откриете повсеместно на тази цена домати  Grinning

# 7
  • Мнения: 201
Да се оплача от брашното Кастело като го отворих имаше буболечки!!! Sick

# 8
  • Мнения: 22 867
Да се оплача от брашното Кастело като го отворих имаше буболечки!!! Sick

Използвам го, но не ми се е случвало досега. Връщай го, ще ти го подменят, дано да е инцидентно само. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 16 036
Благодаря за новата тема.
В Лидл на бул. Черни връх/София/ чери доматите също бяха преоценени на 0.49 лв. Сръбската плескавица - 1.50 лв. И пресни кори за лазаня за 1.50 имаше. Дебеланите от ДАНС  търчаха като изпуснати да инвестират в доматчета.  Laughing Гоямо грабене и мъкнене падна.
За върнатите стоки - скоро имаше намалени единични бройки. Засилих се да си взема апаратче за мерене на кръвно. Един от служителите/често си говорим докато е касиер и плащам/ беше наоколо. Веднага ме спря, да изчакам да пуснат нови.

# 10
  • София
  • Мнения: 372
Хубави ли са като качество дамските пижами, защото утре трябва да купя или да се засилвам към магазина за пижами, който ми е в срещуположна посока?

# 11
  • Мнения: 2 352
Да ми кажете има ли хубав препарат за миене на чинии?

# 12
  • Мнения: 1 480
Чакам с нетърпение новата седмица, някои да знае нещо newsm78

# 13
  • Мнения: 633
Не само ти я чакаш  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 864
Според таблата ще ина мъжки дрехи,женски стреч панталон,дамска блуза

Общи условия

Активация на акаунт