Лидл ::28::

  • 74 122
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Редовно си пийвам по малко от нея поне от 3 месеца ('що си мисля, че някой тук я беше похвалил Rolling EyesPeace

Похвалвам белачката от миналата седмица - много удобна, не се хлъзга, бели чудесно. Жалко че свърши, защото исках да се заредя поне с още една (като знам от колко време си издирвам свястна такава...) Tired

# 736
  • Мнения: 1 142
Отзиви за таблетките за почистване на тоалетна?

# 737
  • Мнения: X
Отзиви за таблетките за почистване на тоалетна?
Профил Ел. поща Лично Съобщение (Offline)
The Fay
Новак


Offline Offline

Публикации: 3


   
   
Re: Лидл ::17::
« #444 Нед., 16 Септ. 2012, 14:01 »
   

Таблетки за тоалетна - добри


Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 20:23 от Анонимен

# 738
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Да похваля малиновата бира - Argus. Много приятен вкус.  Peace Пробвала съм от другите марки с лимон, портокал, грейпфрут - тази за мен е най-добра.

и аз ще пробвам взех си  джапанките не са удобни

# 739
  • Мнения: X
Да похваля верото W5 с балсам, кожата на ръцете ми е нежна,тези дни доста мих и съм много доволна.Преди купувах само то синьото.Попиващите кърпи също са много добри,хартията за печене,торбичките за сандвичи.Кухненската хартия също.
Голямото руло дали е хубаво или да си продължа с тази newsm78 .

# 740
  • Мнения: 1 883
Редовно си пийвам по малко от нея поне от 3 месеца ('що си мисля, че някой тук я беше похвалил Rolling EyesPeace

Похвалвам белачката от миналата седмица - много удобна, не се хлъзга, бели чудесно. Жалко че свърши, защото исках да се заредя поне с още една (като знам от колко време си издирвам свястна такава...) Tired

Ей, изтървах я белачката. Имам една на Педрини от 8 години и вече е за смяна.

# 741
  • Русе
  • Мнения: 7 057
За таблетките за тоалетна преди няколко месеца се коментираха и всеобщо мнение на тези, които са ги ползвали, беше, че не струват.
Оня ден си купих жълтото веро W5 и също съм доволна. Като за почивни дни мих повече и добре се справи и ръцете не изсъхват.

# 742
  • Мнения: 20 172
Може ли снимка и цена на малиновата бира, много ме заинтригувахте?

# 743
  • Стара Загора
  • Мнения: 29
А това се оказа голям боклук.http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-99B5B387-1FB0D7B3/lidl_bg/hs … l/index_24905.htmhttps://Докато напомпи една малка възглавничка и така загря ,че стана невъзможно да я докосваш-а е предназначена да надуе голям басейн...
Добре ,че не е проблем да се връща в стока -ВЪРНАХ Я! Hug

# 744
  • софия
  • Мнения: 25 461
Нова седмица,
нова тема

Общи условия

Активация на акаунт