Лидл ::28::

  • 74 133
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 760
 Вики, Тирамисуто няма вкус на ром, а на Марсала  Peace


 Новата брошура

 http://www.lidl-pageflip.com/fsicache/pdf/Bulgaria/BG_UMS_KW25_P … 130624_PtLYyy.pdf

# 691
  • София
  • Мнения: 313
Мда, кашкавалът Galereux, който купих преди 2-3 седмици също беше по-солен от обикновено. Редовно го купувам и за пръв път е с изразено различен вкус.

# 692
  • Мнения: 61
Преди пускали ли са това безшевно бюстие за бременни? Хубаво ли е? А какво мислите за сутиена за кърмачки (въпреки, че нямам представа сега дали не е рано да си взема...до септември знае ли човек ще ми става ли Laughing) ? И се чудя на бебешките панталонки...дали ще са ми удобни за новородено бебече или по-добре да си взема ританки?

# 693
  • София
  • Мнения: 44 188
Според мен е раничко за сутиен, едно че през бременността може да ти нараснат гърдите, друго че като слезе млякото също обикновенно нарастват 1-2 номера...Общо взето ако държиш предварително си вземи в 9 месец 1 номер по-голям, за след раждането и се надявай да ти ставапък после като видиш колко и какво ще стане с гърдите купувай и др бройки.
Обаче честно казано за мен поне не се оказа много удобен и си карах с нормални.

# 694
  • Мнения: X
Банските им хубави ли са?   Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: X
Банските им хубави ли са?   Rolling Eyes
Номерацията е странна,за цената си са супер.Само тез подплънки не ми допадат -инак по -малките номера имаше един черен най-много ми хареса.

# 696
  • Мнения: X
За мен банските не са хубави, прозирни са и не подходящи за моя бюст.
Днес си взех розовия спортен сутиен, много ми допада, стегнат е, на пробва, дано не се разпусне, защото няма опция за стягане на презрамките.
За кърмене аз ползвах специалните сутиени, много ми бяха удобни, но смятам, че е рано наистина. Те, напоследък редовно ги пускат, та...си мисля, че да почакаш малко.

# 697
  • Мнения: 1
Върнах се назад, но не забелязах да сте коментирали тази защитна мрежа за врата . Какво означава в случая комплект 2 броя?

# 698
  • Мнения: 1 338
Върнах се назад, но не забелязах да сте коментирали тази защитна мрежа за врата . Какво означава в случая комплект 2 броя?

Явно е комплект от 2бр, както е показано на тази снимка  Peace

# 699
  • Мнения: X
Натурално нишесте има ли в Лидл newsm78 ?

# 700
  • Мнения: 1
Върнах се назад, но не забелязах да сте коментирали тази защитна мрежа за врата . Какво означава в случая комплект 2 броя?

Явно е комплект от 2бр, както е показано на тази снимка  Peace


Явно наистина това са имали предвид, но се чудя, ако беше направена от ресни, щяха да я промотират като комплект от 100 броя ли  newsm78 Доста, доста подвеждащо.

# 701
  • Русе
  • Мнения: 7 067
Натурално нишесте има ли в Лидл newsm78 ?
Не. Когато откриха ЛИДЛ имаше ванилия и ягода, сега има само ягода.
Аз установих, че и кокосовите стърготини ги няма, а така ми трябват за утре.

# 702
  • Мнения: 527
Върнах се назад, но не забелязах да сте коментирали тази защитна мрежа за врата . Какво означава в случая комплект 2 броя?

Явно е комплект от 2бр, както е показано на тази снимка  Peace


Явно наистина това са имали предвид, но се чудя, ако беше направена от ресни, щяха да я промотират като комплект от 100 броя ли  newsm78 Доста, доста подвеждащо.

Да, вярно е подвеждащо. Плюс това са написали "по избор ", а като попитах по тел. дали имй друг цвят освен черно—  не знаеха?!?

Иначе имаме такава от миналата година. Много сме доволни. Даже и част от зимата беше вън и не се развали. Сега пак взех бяла. Миналогодишната беше бежова и малко спира светлината. Според мен не е подходящо черно, освен ако не се цели точно това.

# 703
  • Мнения: X
Натурално нишесте има ли в Лидл newsm78 ?
Не. Когато откриха ЛИДЛ имаше ванилия и ягода, сега има само ягода.
Аз установих, че и кокосовите стърготини ги няма, а така ми трябват за утре.
Мисля,че видях кокосови стърготини последно.

# 704
  • Русе
  • Мнения: 7 067
В Ловеч по мои наблюдения липсват от десет дена(а може и повече).

Общи условия

Активация на акаунт