Лидл ::26::

  • 54 457
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 841
Аз преди две седмици си купих дробчета и воденички охладени в талерка по 500гр. и съм доволна като цяло. Дробчетата бяха цели и чисти ( а аз съм им маняк на тема чистене). По воденичките имаше какво да се побутне, но и на доста по - лошо качество съм попадала. Иначе бяха вкусни и пак бих си взела.

# 721
  • Мнения: 1 338
labrex, бива ли така сега с тези снимки да ни дразниш  Crazy - как ми се прияде ... Crossing Arms Hug
Аз днес правих броколите, за които питах (замразените), благодаря на споделилите, обаче хем знаех, че ще се пресече и въпреки това сложих заквасената сметана към тях във фурната + от царевицата в кутия и отделно рибени пръчици = лидълски обяд  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 22 867
labrex, бива ли така сега с тези снимки да ни дразниш  Crazy - как ми се прияде ... Crossing Arms Hug

Moringa, освен да правим трампа - малко броколки за парче мамалига! Grinning Много ги обичам, а лидълските ми харесват, но вчера използвах последните, ще трябва да се заредя. Нищо ѝ няма на сметаната, малко само видът. Между другото за пръв път купих сметана в големите кофички, тези по 900гр, много ми хареса. Но аз и другата харесвам, дето е по 450гр. Peace  bouquet

# 723
  • Мнения: 2 216

Сега пуснах запитване за прословутия кантар, за който никой не даде отзиви. Никъде ли не сте го виждали?
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_23756.htm
На 'Екзарх Йосиф" има поне двайсетина. Сега се връщам оттам.
Купих си от Бургас Mr. Green
Благодаря много  bouquet
Днес видях нови пакети с мюсли 1кг за 3лв и нещо. Хубави ли са?

# 724
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Купих си от Бургас Mr. Green
Благодаря много  bouquet

[/quote]
  Моля! !!! Joy

# 725
  • Мнения: 14
Здравейте!
Търсих мнение за нюрнбергските наденички, които купих днес и които от утре са на промоционална цена, но не намерих, затова ще ви споделя моето мнение.
Наденичките, приготвени на грил тиган бяха много вкусни Simple Smile Комбинирах ги със задушени зеленчуци (мексиканския микс) с масло и дижонска горчица (френската, от Лидъл)  Simple Smile Получи се прекрасна вечеря!

# 726
  • Мнения: 952
Влизам да похваля управителя на ЛИДЛ в Паз -к.
Днес върнах без проблем една от промоционалните стоки от разпродажбата.
Благодаря му!  bouquet

# 727
  • София
  • Мнения: 2 497
Момичета, някой да знае дали правят разчистване на старите стоки от промоции...?
Вчера видях много неща от различни стари промоции, включително едни "саксии". Не знам защо ги наричат саксии, като са си чисти тенекиени кофички - едни розови, сини... Дано се сещате. Е, вчера в Лидл в Младост 4, София, имаше поне 100. Днес отивам - нито една. :/ Някакво странно разчистване ли правят или наистина се изкупуват толкова бързо нещата?

# 728
  • София
  • Мнения: 4 177
Момичета, някой да знае дали правят разчистване на старите стоки от промоции...?
Вчера видях много неща от различни стари промоции, включително едни "саксии". Не знам защо ги наричат саксии, като са си чисти тенекиени кофички - едни розови, сини... Дано се сещате. Е, вчера в Лидл в Младост 4, София, имаше поне 100. Днес отивам - нито една. :/ Някакво странно разчистване ли правят или наистина се изкупуват толкова бързо нещата?

Миналата седмица ги имаше в магазина на Халите.

# 729
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Днес видях нови пакети с мюсли 1кг за 3лв и нещо. Хубави ли са?
Мюслите не са нов асортимент. Купувала съм си още преди година и половина от плодовото. На мен ми харесва.
Каймата "Стара планина", производство на Ловешкия месокомбинат и на мен ми харесва, но си я купувам, когато е намалена, че иначе май е към 9 лв/кг. Купувам си от една транжорна до нас. И другата кайма не е лоша. И тя е ловешка, но е много червена и в последно време, дори като е намалена избягвам да я купувам.

# 730
  • софия
  • Мнения: 25 464
Да започнем новата седмица в

Общи условия

Активация на акаунт