Лидл ::31::

  • 66 505
  • 718
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 17 987
Аз харесах възглавниците. Какво значи регулиране на височината, това ми е голям проблем  newsm78

# 706
  • Мнения: 11 843
Аз харесах възглавниците. Какво значи регулиране на височината, това ми е голям проблем  newsm78

ами то го пише има цип и можеш да си извадиш от пълнежа и да стане по-ниска например  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 2 168
Някой знае ли хлябът със семена с какво брашно е направено?

# 708
  • Мнения: 1 338
...И аз да похваля електрическото одеало.Миналата година го пуснаха и си взех МНОГО съм доволна от него.Имам още няколко,но това е най-доброто.И сега се замислям дали да не взема още едно.Пише,че може да се пере ама аз не посмях да го пера дали някоя от вас го е изпрала и как е след прането?

И аз съм много доволна от него, то и предния път като го пуснаха писах и хвалих - цяла зима ми топлеше, нашето също не сме го прали още ...

# 709
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Някой знае ли хлябът със семена с какво брашно е направено?
Търси назад в тази тема някой беше цитирал отговора на ЛИДЛ.

# 710
  • София
  • Мнения: 13 150
...И аз да похваля електрическото одеало.Миналата година го пуснаха и си взех МНОГО съм доволна от него.Имам още няколко,но това е най-доброто.И сега се замислям дали да не взема още едно.Пише,че може да се пере ама аз не посмях да го пера дали някоя от вас го е изпрала и как е след прането?

И аз съм много доволна от него, то и предния път като го пуснаха писах и хвалих - цяла зима ми топлеше, нашето също не сме го прали още ...

А като е включено и го пипнеш долавя ли се топлина? Или трябва по-дълго да е под/над теб, за да я почувстваш? Преди време върнах едно (не беше от Лидл), защото реших, че не работи правилно. Тогава управителката на магазина ме убеждаваше, че било нормално да не се чувства топлина при докосване само с ръка.  Rolling Eyes

# 711
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Знаете ли дали се изкупуват някъде стъклените бутилки от бира Argus или да ги засилвам към контейнера за стъкло?

# 712
  • Мнения: 1 338
Тaня67, на последна степен особено доста си се усеща и с ръка, а като легна върху него на последна степен, просто започвам да се потя като ... прасе  Mr. Green на 2-3-та степен ми идваше идеално (от общо около 5-6) ...

Лита , може би, ако не им намериш място, по-добре ги върни обратно в Лидл, там поне директно да си поемат по обратния път ...

# 713
  • Мнения: X
Знаете ли дали се изкупуват някъде стъклените бутилки от бира Argus или да ги засилвам към контейнера за стъкло?
Не ги взимат........аз бях събрала доста и питах...,но в крайна сметка заминаха с торбите до контейнерите за смет/нямаме контейнери за разделно събиране вече/:...Предполагам,че някой клошар им се е зарадвал...

# 714
  • София
  • Мнения: 6 010
А това електрическо одеало има ли гаранция? И колко ток харчи? И не ви ли е страх да спите докато е включено?

# 715
  • Мнения: X
Всички уреди на Лидл са с три годишна гаранция.......А,за одеалото/не само за Лидл-ското/-не е хубаво да се спи на включено....,аз лично знам,че не е полезно за кръвообращението/също така,знам,че не трябва и да пари,а само да е приятно топло/......,а и си мисля,че е достатъчно да ти е стоплило завиките......Аз,лично не бих рискувала да заспя на нещо включено на ток.....,колкото и да съм топлолюбива.

# 716
  • Мнения: 1 338
Всички уреди на Лидл са с три годишна гаранция.......А,за одеалото/не само за Лидл-ското/-не е хубаво да се спи на включено....,аз лично знам,че не е полезно за кръвообращението/също така,знам,че не трябва и да пари,а само да е приятно топло/......,а и си мисля,че е достатъчно да ти е стоплило завиките......Аз,лично не бих рискувала да заспя на нещо включено на ток.....,колкото и да съм топлолюбива.

Цяла зима си спах на него - беше под чаршафа ми и да ти кажа с нищо не ми е навредило. И аз имах съмнения, че все пак е уред и не знам си какво, обаче постепенно се изпариха ...
Всички такива одеяла са с вградена защита и дори да заспиш на максимална степен (особено конкретното), след 3ч се саморегулира на половината от мощността му, независимо, че превключвателя сочи максимална степен. Да не говорим, че всички съвременни автомобили са с подгряващи седалки и зимно време при пътуване, хората изкарват с часове седнали върху тях ...  Peace

# 717
  • Мнения: 2 134
А това електрическо одеало има ли гаранция? И колко ток харчи? И не ви ли е страх да спите докато е включено?
Родителите ми спяха на тях повече от 30 години без да ги изключват(подарък от Германия)

# 718
  • софия
  • Мнения: 25 461
малко по-рано  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт