Лидл ::25::

  • 59 849
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 130
за кремовете аз си мислех да ги сложа към някоя торта Simple Smile Сега видях италианската седмица от понеделник и мисля много сериозно, че ще фалирам  Mr. Green Няма нещо, което да не искам от нея Embarassed

# 721
  • Мнения: 4 841
Някой от вас, който е купувал пастърва, обърнал ли е внимание от къде е?

Звънче, на етикета пише само "Произведено в България" -
няма подробности.За мен също е любопитно от кой развъдник са.
/Рибата е между 500 и 600 гр/

И аз си купих днес риба и моята е над 700гр. Избирах нарочно по големи парчета, че в нас все големи хора сме се събрали  Mr. Green


Има банани на прИмоция и доволно количество влезе в количката. Детето не иска да яде напоследък банани, така че вече ще има повече за мен  Twisted Evil
Купих и от бития хайвер от херинга и доечера ще го пробваме как е. Аз принципно не обичам, но с тая бременност ми се промениха вкусовете тотално.
Краставици имаше също доволно количество по 69ст.

Вече втори път купувам консерва царевица от по евтината. Имате ли аблюдения коя е по - хубава.  Тази не е лоша, но бях свикнала да вземам една проста консерва от Пени дето рам фаца няма, но вътре царевицата е  Heart Eyes та се чудя дали по - скъпата консерва или замразената царевица не са по - добри.

# 722
  • Мнения: 130
аз купувам само скъпата консерва царевица и я харесвам, но не мога да направя сравнение. използвам я в салата и за ядене директно  Embarassed Харесва ни в къщи. Преди купувах на Бондюел, но малко скъпичка ми идва, а детето обожава царевица Simple Smile

# 723
  • Мнения: 4 841
То и аз я ползвам за салати, пици и ядене с лъжца  Mr. Green че и аз много обичам. Сега се зачудих защо не взех да пробвам от другата. Тази по - евтината не е лоша, но тази от Пени по - ми харесва.

# 724
  • Мнения: 2 134
Относно рибата - обработих я,но не е като предишната - лигави се,имам
усещането ,че е по- старичка. Видимо няма проблем,но за тази цена може да се
купи и във "Фантастико".

# 725
  • Мнения: 4 864
Някой има ли новата брошура?

# 726
  • софия
  • Мнения: 25 464
за кремовете аз си мислех да ги сложа към някоя торта Simple Smile Сега видях италианската седмица от понеделник и мисля много сериозно, че ще фалирам  Mr. Green Няма нещо, което да не искам от нея Embarassed
Пу, пу. Този път аз нищо не искам. всичко, което е "италианска" седмица или сме го опитвали, или си е постоянен асортимент.

Не хабете кремовете за торти. Толкова са вкусни с лъжичка Embarassed На мен най-любим ми е този с парченцата лешник  chef

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 12:38 от zvanche

# 727
  • Мнения: 27
Относно шоколадовия крем съм съгласна със Звънче-няма какво да му се чудите а грабвайте лъжиците  Laughing .Момичета със тази италианска седмица ме закопаха-и на мен всичко ми хареса.Да ви попитам за Канелоните,приготвяли ли сте си?Аз никога  Embarassed .Дайте някоя рецепта   bouquet .Имам и питанка за пушения кашкавал Скаморца как се държи на вкус?И последно за италианските бели сосове с 4 сирена и карбонара с пушен бекон,опитвали ли сте ги? Нови артикули ли са?
Благодаря ви!!

Да кажа, че малкия ме врънка и за гофретника  Heart Eyes .

# 728
  • Мнения: 1 806
Мерси за отговорите за пъстървата. Няма да се купува- щом не е като предния път,

Къде я гледате тази италианска седмица ? newsm78 новата брошура да ви се намира Mr. Green

# 729
  • Мнения: 4 841
Скаморцата не е лоша. Веднъж си взех. Прилича ми на пушена Моцарела, а може и да си е такова  Mr. Green много деликатно пушен вкус има. Хареса ми.

# 730
  • Мнения: 17 987
И аз искам рецепта за канелоните, има едни от една лятна промоция  Embarassed отлежават в очакване на подходяща рецепта  Laughing

# 731
# 732
  • Мнения: 3 830
И аз искам рецепта за канелоните, има едни от една лятна промоция  Embarassed отлежават в очакване на подходяща рецепта  Laughing

Потърсете в нета Канелони със сос Болонезе и много рецепти ще ви излязат. Ето ви една на Лео примерно http://vbox7.com/play:d2c37dfb.
Искам да ви обърна внимание обаче и на Канелони със спанак и рикота Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, за който не е пробвал.
Рецепти също има в нета, колкто искаш, аз от себе си и гъби добавям.

# 733
  • Мнения: 1 338
Мерси за отговорите за пъстървата. Няма да се купува- щом не е като предния път,

Къде я гледате тази италианска седмица ? newsm78 новата брошура да ви се намира Mr. Green

В страницата най-отгоре нали пускат какво ще има следващата седмица - очакват ни италианска седмица и още кухненски пособия и уреди, брошурата най-вероятно утре или в събота ...

# 734
  • Мнения: 22 867
......... брошурата най-вероятно утре или в събота ...

При нас ги донесоха още сутринта, но не мога да сканирам в момента. Peace

Общи условия

Активация на акаунт