ЛИДЛ - 2ра тема

  • 90 715
  • 750
  •   1
Отговори
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
ето и старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=525860.750

линк към промоциите:
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-C794D4ED-CDE08928/lidl_bg/hs.xsl/6708.htm

# 1
  • София
  • Мнения: 3 664
За да следя

За който обича червено цвекло, препоръчвам туршията, мммм много вкусна. Френските топени сиренца по 24 бр в кутията също. Зърнените закуски, детските с форма на мидички - много по добри от на Нестле. Има едни вафлички по 10 са пакетирани, на нас много ни допадат. Кафето също става, кафе като кафе. Май това е за сега.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Нима вярвате,че тук качеството и стоките ще са като в гръцкия или немския магазин?Аз-не!Или ще е така като за начало и после-боклуците ще си изчистят по тоя начин!

На всеки каквото му харесва!Но не винаги евтиното е критерий за добро качество!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 664
Ами аз си чета баркодовете и са същите неща като в гръцките ЛИДЛ. От там си ги знам и разлика няма.

# 4
  • Мнения: 2 885
Явно е комплекс това евтино=некачествено. И не можем да си го избием от главата.
Лидл е супер магазин за зареждане с ориз, захар, брашно...В тукашният Лидл пазаруват всякакви и никой не го е срам от това.

За баркода вече се съмнявам. Видях с очите си китайска стока с краден фирмен баркод. Телефона ми има програма за разчитане на баркодове и аз поне вече нямам проблем да намеря в града мястото с най-евтината цена на дадена стока. Тази услуга за съжаление в БГ я няма още.

Само да допълня за таблетките за съдомиялна w5/allin1 защо не ги харесвам. Водата тук е варовита, подобна на тази във Варна. И след използването им оставаха бели петънца по посудата. С други таблетки за съдомиялна нямам такива проблеми.

Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 15:34 от немирница

# 5
  • Мнения: 15 379
Явно е комплекс това евтино=некачествено.

Не е комплекс, за съжаление Confused.
Практиката ми показва, че е именно така, или поне е така в общият случай.

# 6
  • Мнения: 4 204
Лазанята, която беше на промоция/ незнам дали още я има/ много ни хареса.
Също и нарязания кашкавал Ементал и шунката. Мандарините ги излапахме за 0 време- сладки, с тънки люспи. Всъщност като се замисля не съм купила нещо, от което да съм се разочаровала за сега.

За съжаление в Бг пък високата цена не е гаранция за високо качество.

# 7
  • Мнения: 1 492
Според мен, няма логика за различни страни, да се произвеждат или зареждат стоки с различно качество.

# 8
  • Мнения: 15 379
За съжаление в Бг пък високата цена не е гаранция за високо качество.

Това също е вярно. Пак за съжаление.

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Шоколадът с цели лешници е страхотен. Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 123
Шоколадът с цели лешници е страхотен. Heart Eyes
Party Party Party Party
И не само...аз днес напазарувах, за 60 лв. - пълна каруца Whistling

# 11
  • София
  • Мнения: 3 664
А зехтин в тубички от 5 л.  има ли, че се разсеях? И евентуално цена?

# 12
# 13
  • Мнения: 31
Нима вярвате,че тук качеството и стоките ще са като в гръцкия или немския магазин?Аз-не!Или ще е така като за начало и после-боклуците ще си изчистят по тоя начин!

На всеки каквото му харесва!Но не винаги евтиното е критерий за добро качество!

Тъй като гледам продуктите са едни и същи. Аз разлика не виждам. Всичко е едно и също навсякъде,само в бг Лидл е по-евтино. Факт.Не мога да разбера,защо сте толкова черногледи?Или купуваш или не. Никой не те кара на сила да ходиш в Лидл.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Нима вярвате,че тук качеството и стоките ще са като в гръцкия или немския магазин?Аз-не!Или ще е така като за начало и после-боклуците ще си изчистят по тоя начин!

На всеки каквото му харесва!Но не винаги евтиното е критерий за добро качество!

Тъй като гледам продуктите са едни и същи. Аз разлика не виждам. Всичко е едно и също навсякъде,само в бг Лидл е по-евтино. Факт.Не мога да разбера,защо сте толкова черногледи?Или купуваш или не. Никой не те кара на сила да ходиш в Лидл.

Нали и аз това казвам...на който каквото и откъдето му харесва!Но все си мисля,че тук "побългаряваме" всичко в стремежа за бързо забогатяване!

Общи условия

Активация на акаунт