Лидл - тема 46

  • 67 872
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 276
Хубави ли са като качество дамските пижами, защото утре трябва да купя или да се засилвам към магазина за пижами, който ми е в срещуположна посока?

Аз си взех от модела с потника и според мен е много хубава пижама. Мека е материята, ластика не е адски стегнат, по нищо не отстъпва от тези, които съм си купувала за по 30лв, за мен си заслужава парите.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 611
Хареса ми промоцията на пилешко месо от петък. А и дините ще са на промоция. Дано  пак са хубави.

# 17
  • Мнения: 1 517
Дините не са Български нали? newsm78

# 18
  • Мнения: 111
Хубави ли са като качество дамските пижами, защото утре трябва да купя или да се засилвам към магазина за пижами, който ми е в срещуположна посока?

Разкошни - аз си взех със снупи - 100% памук, наистина много добре направена на талията ластика - не е никак стегнат и деколтето е доста отворено - за мен също голям плюс   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 365
Салата с морски дарове от итал. седмица - не беше лоша, нооо  доста мазна за моя вкус, на тази цена не бих я купила отново  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 2 681
Благодаpя за новата тема   bouquet
Сутpинта забелязах, че вече има и пpясно мляко 500 г,  в кофичка/като киселото/.

# 21
  • sf
  • Мнения: 10 156
Моят заплес /ММ/ преди време беше купил няколко такива мислейки, че е кисело мляко  hahaha

Ох, нямам търпение за иберийската седмица, Испания ми е слабост и си харесах толкоооооова много неща  Mr. Green

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Разкошен крем за мазане класик взех, за първи път го опитваме, класик. На спагети с шунка и лешници го слагах, на филийки си мазахме, а вчера върху кръгчета домати и чушка сложих от крема и стана разкошна салата.
Мерси за темата.
Аа, и да добавя, че пасаторът от комплекта с тел и кана с нож за кълцане, разби хубави смеси за кекс.

# 23
  • Мнения: 1 700
Дините не са Български нали? newsm78

Гръцки са. Взехме доста досега и са от хубави по-хубави.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 320
момичета, тия спортните клинове от стегната материя ли са? отпускат ли се?

# 25
  • Мнения: 611
И при нас липсва сирене Маноле, а беше много хубаво, взех на Пилос - хареса ми също.  bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Мнение за маратонките от днес?

# 27
  • Мнения: 9 483
Прочети назад всичи коментари по въпроса и тогава ще разбереш за какво говорим, че явно още не си и започваш да издребняваш за неща, които въобще не подлежат на коментар и спор в случая ooooh!

Темата я чета (и колкото право на мнение имаш ти, толкова и всички останали Wink), но явно не си прочела първия ми пост по темата.

# 28
  • Мнения: 91
Здравейте!Поздрави за хубавата тема Hug
Една от последните ми покупки ,с която много се гордея е чаршаф с ластик 180/200см.,100%памук от "meradiso"На мен най-близкия Lidl ми е на 20 тина км...утре ще намина вероятно и така ми се иска да си взема още един..Виждали ли сте ги тези дни?Не съм сигурна,че са от постоянните стоки.. ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 372
Благодаря ви за отзивите за пижамата, купих си, хареса ми. Hug

Общи условия

Активация на акаунт