Лидл ::22::

  • 59 764
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 820
Ще взема да потърся по-сериозно за сапуни. Аз все около течните ги търся, но там нищо не намирам. Преди сме взимали от крем-сапуните - бяха два вида и ако са от същите наистина са много хубави.

# 721
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
А бебешките мокри кърпи как са?
Не ги искам за бебешко дупе, за мойто лице са  Laughing .

# 722
  • Мнения: 2 820
Не знам за бебешките, но има такива за лице и са много хубави.

# 723
  • Русе
  • Мнения: 7 057
В Ловеч сапуните са точно до другите сапуни. Специално днес погледнах заради питането тук. Вкъщи сапун не ползваме отдавна и не купувам такива.
А като стана дума за сапун, аз да похваля течния сапун тип пълнител на Finale. Ползвала съм оранжевия и синия, но оранжевия ми е по-хубав, защото харесвам крем сапуните, а синия е гел, но пък мирише много хубаво. Хвърлила съм око и на розовия и в най-скоро време ще взема и от него.
Лятото бях купила душ-гел на Cien, мисля, че беше манго. Хареса ни.
А мъжките шампоани дали са хубави? Мирисах този, който е против пърхут - 1:1 е с Шаума против пърхут, поне по миризма. newsm78

# 724
  • София
  • Мнения: 5 656
А бебешките мокри кърпи как са?
Не ги искам за бебешко дупе, за мойто лице са  Laughing .
Хубави, големи, плътни и достатъчно овлажнени. Непрекъснато ги купувам. Но не съм ги ползвала за лице, предполагам, че няма да има проблем.

# 725
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
А бебешките мокри кърпи как са?
Не ги искам за бебешко дупе, за мойто лице са  Laughing .
Хубави, големи, плътни и достатъчно овлажнени. Непрекъснато ги купувам. Но не съм ги ползвала за лице, предполагам, че няма да има проблем.
Ооо, прекрасно. Така или иначе функцията им (при мен) е да почистват прашинки от сенките, покапали по бузите.

# 726
  • софия
  • Мнения: 25 462
Заповядайте на съботен пазар в

Общи условия

Активация на акаунт