Лидл ::6::

  • 77 092
  • 736
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 461

ПРОМОЦИИ
Хранителни промоции: всеки понеделник и четвъртък
Нехранителни промоции: всеки четвъртък


Maгазини


Продукти, които харесваме:

Кроасани с масло
Шоколад с цели лешници
Сирене Софра
Сирене Livadi
Ттечен шоколад Mister Choc
Сладолед с орехи
Сладоледи Gelatelli
Доматен сос Combino
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)


И още:
Сирене "Ливади"
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници, 24 порции, синя опаковка с кравичка
Кроасан с нуга крем
Домакинската хартия Frottо
Рибни пръчици - 15 бр. в опаковка


Предишни теми: 1, 2, 3, 4, 5

Този пост направихме с -True Blue- и се надявам тя да пуска следващите теми  Hug

Последна редакция: ср, 22 юни 2011, 11:46 от zvanche

# 1
  • Мнения: 18
Аз на първо място се записвам  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 6 442
Хайде и аз!
Като гледам, тази седмица нищо интересно.

# 3
  • Мнения: 3 621
Виждам, че от четвъртък доматения сос е на промоция. Бързам да ви го похваля, страхотен е / втория на снимката/

# 4
  • у нас
  • Мнения: 1 870
днес си взехме от новите наденички- ловджийските парти наденички -супер са. Peace
взех си да пробвам и балсама за коса на clien

# 5
  • София
  • Мнения: 586
От четвъртък и маскрапонето е на промоция - добро е Peace
Иначе от настоящата промоция съм харесала няколко неща, но май и утре няма да успея да стигна до магазина Tired

# 6
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Записвам се и аз.
От предстоящия каталог ... ама нищо не харесах.
Поне ще похваля една подложка за вана, която купих преди две/три седмици. С много вакуумчета, добре се закрепя за дъното на ваната, но не изпълва цялото дъно. На нас ни дойде къса. Все пак служи идеално за предназначението си.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 440
днес си взехме от новите наденички- ловджийските парти наденички -супер са. Peace
взех си да пробвам и балсама за коса на clien

Peace Мнение за балсама и за каква коса е?

# 8
  • Мнения: 167
Другата седмица Качота-та е намалена. Grinning

# 9
  • Мнения: 696
И аз си взех от кюфтетата с топено сирене, много ги хвалите .

# 10
# 11
  • Мнения: 10 547
Благодаря за темата. И за да не е просто спам- децата безкрайно харесаха продуктите за мазане от предишната промоция.
Също така и плодово-млечния десерт, който сега върви на промоция.
Изварените десерти в 60-грамоми опаковки тип "Данонино" също са на почит у дома.

Да попитам- виждам, че слънцезащитните продукти  Cien всъщност са производство  на Гарние - ползвалите ги, доволни ли са, с качеството на Гарние-то ли са?

# 12
  • Мнения: 3
Няколко пъти в предишната тема се споменава, че липсва кисело мляко "Пилос". В София /Люлин/ имаше, но за сметка на това от известно време няма прясно мляко "Пилос". Вместо него зареждат някакво немско от 1,5 % за 1,19 лв. Знае ли някой дали ще го спират или...?

# 13
  • Мнения: 10 547
Немското мляко от 1,19 го купих в неделя. Не зная реално колко е добро, но като вкусови качества се конкурира с Пилос-а. За последното питах в Лидл- Дружба- нищо не знаеха. Само казаха, че в близките дни не се очаква доставка на кисело мляко Чуден и прясно Пилос.

# 14
  • Мнения: 2 697
Да не ви изпусна дирите и аз Heart Eyes От мен още един глас за плодовата извара от типа на Данонино и сосовете Комбино - засега сме пробвали само араббиатата, но сме очаровани със съпружеството и мислим да понакупим повечко, нали са и на промоция от четвъртък Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт