Лидл ::6::

  • 77 117
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 045
А това сирене Ливади ме интересува - твърдо ли е ? Че има някои видове които са все едно с пясък за съставка Sick

Да, твърдо е. На нас ни харесва. Купуваме от него и Софра като ги редуваме.  Simple Smile


И ние ги редуваме.

# 46
  • Мнения: 5
Аз взех душ гел Cien, не знам дали са произвоство на Гарние, ама освен силния мирис, друго качество няма, вярно че за 1,60 не мога да очаквам много, но не бих повторила Simple Smile
Определено!  Peace
Аз пък съм доволна - това е душ-гел, дори крем според мен, какво не му харесвате? Мисля обаче, че не е на Гарние или поне не пише нищо такова.  Peace
И като стана дума за Cien - лакочистителя е страхотен. Пробвайте го, дори и да не ви хареса, поне е евтин, но за мен е супер  Peace

Последна редакция: чт, 23 юни 2011, 11:50 от Koketka_sf

# 47
  • Мнения: 2 697
Да похваля шоколадчетата, подобни на Merci, които бяха до вчера на промоция - ами чудесни са!, а и на редовна цена са приемливи, особено в сравнение с бонбониерите на Merci...
Доволна съм още от шоколада с фъстъци, от по 60 стотинки някъде - за тия пари е ОК, а и на мен ми е любима комбинацията шоколад + фъстъци, пък толкова рядко я има няъде, та Лидл ме радва много точно с тоя продукт.

Между другото някой питаше за майонезата - аз взех вчера някаква по 60 стотинки нейде, не е българска (ще й видя като се прибера марката), но не съм я пробвала още. Като пробвам, ще споделя впечатления Simple Smile Мислех да взема от салатната, но нещо не я похвалихте (а и не ми се мъкнеше и буркан Mr. Green), та избрах тази евтинката чужбинска - да видим...

# 48
  • Мнения: 678
Записвам се в новата тема!Предимно мъжът ми пазари от Лидл,че му е удобно след работа.Каквото ми донесе винаги съм доволна.
Кюфтетата с топено сирене са много хубави.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 020
Опитах най-после лазанята, канех се
доста отдавна. Много ми хареса!  Peace
Тази седмица е и на промоция - 5.99лв.

# 50
  • Мнения: 179
имате ли отзиви от маслото в лидл. има ли някое хубаво. попринцип ползвам lurpack, но е скъпо

# 51
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 704
Аз взех душ гел Cien, не знам дали са произвоство на Гарние, ама освен силния мирис, друго качество няма, вярно че за 1,60 не мога да очаквам много, но не бих повторила Simple Smile
Определено!  Peace
Аз пък съм доволна - това е душ-гел, дори крем според мен, какво не му харесвате? Мисля обаче, че не е на Гарние или поне не пише нищо такова.  Peace
И като стана дума за Cien - лакочистителя е страхотен. Пробвайте го, дори и да не ви хареса, поне е евтин, но за мен е супер  Peace
И аз съм доволна не само от душ геловете, но и от другите неща на тази фирма  Peace
От къде се разбира, че е на Гарние?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 786
имате ли отзиви от маслото в лидл. има ли някое хубаво. попринцип ползвам lurpack, но е скъпо

Вземах на Пилос, доволна съм. Лурпак е хубаво, но ми идва скъпо за ежедневна употреба и сладкиши.

# 53
  • Мнения: 176
и аз се записвам в темата

# 54
  • Мнения: 5
И аз съм доволна не само от душ геловете, но и от другите неща на тази фирма  Peace
От къде се разбира, че е на Гарние?
Би трябвало да пише като производител - произведено от .... за Лидл в случая.  Peace
Слънцезащитните на съм ги виждала още, не ходим често в Лидл, но другия път ще погледна, дори мисля да си взема.

# 55
  • Мнения: 6 443
имате ли отзиви от маслото в лидл. има ли някое хубаво. попринцип ползвам lurpack, но е скъпо
Вземам на Чуден и съм доволна  Peace

# 56
  • Мнения: 10 547
имате ли отзиви от маслото в лидл. има ли някое хубаво. попринцип ползвам lurpack, но е скъпо
Вземам на Чуден и съм доволна  Peace

Още един + за маслото на Чуден.

# 57
  • Мнения: 5 208
Извинявайте, а тази лазаня, която е намалена на 5,99 лв. харесва ли ви? Преди време пак беше намалена, но не помня да имаше отзиви. Никога през живота си не съм яла лазаня и ми се иска да опитам.

# 58
  • Мнения: 1 726
Наденичките, които бяха на промоция за 1.99/400 гр. са супер.

# 59
  • Мнения: 18
Аз от един друг магазин взех лазаня пак 1 кг. за 5.20 лв. и е чудна, така че според мен тази цена си е оправдана. Guess Who , съветвам те да пробваш няма да загубиш, нещо между баница, мусака и пица е  Joy Знам, че звучи доста странно, но е превъзходно - пълнежа е един такъв като на пицата Калцоне - колбас в пикантен доматен сос, от друга страна се прави с кори ... бе приказка направо  Joy

Общи условия

Активация на акаунт