Лидл ::6::

  • 77 122
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2
Извинявайте, а тази лазаня, която е намалена на 5,99 лв. харесва ли ви? Преди време пак беше намалена, но не помня да имаше отзиви. Никога през живота си не съм яла лазаня и ми се иска да опитам.
На мен много не ми хареса- каймата има тежък, не много приятен мирис и е пълна с жили и хрущяли. Ял съм много пъти лазаня в заведения и домашна, и честно казано лидълската няма много прилика с истинска лазаня.

# 61
  • Мнения: 596
В старата тема може и да сте коментирали ролерите,които се продават в Лидл,но да се включа сега да ги похваля,моето дете казва,че са много удобни,понеже има база за сравнение с едни малко измислени,които като ги караше си личеше,че никак не и е лесно,но Лидълските са супер.Изобщо не съм проверявала другаде колко струват хубави ролери и може да има и по-изгодна цена от 59 лв,колкото са там,но си заслужават парите според мен,качествени са.

# 62
  • Мнения: 3 621
От къде се разбира, че е на Гарние?
Би трябвало да пише като производител - произведено от .... за Лидл в случая.  Peace

На всички собствени марки, не пише производител, а само произведено за Лидл или ДМ например.
Не само на лидълските, но и на другите собствени марки няма производител.

# 63
  • у нас
  • Мнения: 1 870
и аз съм доволна от душ геловете в непрозрачната опаковка clien Rolling Eyes взимам си от синичкия и вчера пак си взех. Peaceмоята кожа не е суха, та за мен са идеални- вече не знам как стоят нещата при хора със суха кожа Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 956
интересна тема..  chef

# 65
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Пропуснах да кажа, че днес купих за баткото тениските с къс ръкав - 3 броя за 13.99  Peace Хубави са. Гледах и бермудите от брошурата, но не ми хареса материята - доста дебела за този сезон  Rolling Eyes
Взех му и една пижама с дълъг ръкав за 9.99  Peace
Имаше готини пластмасови столчета - детски, само че само в зелен цвят и хич не ми се връзват на интериора в детската  Laughing та ги пропуснахме.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 6 652
h_o_p_e, не съм взимала от ролерите, но доста ги загледах (маниак съм на тази тема) и определено си заслужават цената според мен... Ако имаше 40 номер и аз щях да се обзаведа с един чифт Peace

# 67
  • Мнения: 10 547
Аз съм доволна от шампоаните на Сlien. И от тези, които имитират опаковките на Пантен Simple Smile, и от тези т.нар. семейни. И душ-геловете ми допадат.

# 68
  • Мнения: 2 156
С моя приятелка избирахме бански - е,няма такъв цирк !
Бикини + сутиен не пасват и пакетирани по отделно!
Но,цената е добра и се направи съчетание.

# 69
  • софия
  • Мнения: 25 688
имате ли отзиви от маслото в лидл. има ли някое хубаво. попринцип ползвам lurpack, но е скъпо
Вземам на Чуден и съм доволна  Peace

Още един + за маслото на Чуден.
- Огромен -!
За мен е отвратително. Бях писала и преди: белезникаво бяло и седи вечно леко меко. Аромат почти липсва. Бях купувала, когато го бяха пуснали. Изхвърлих 2/3 пакетче. Седя, седя в хладилника... Ако сега са го подобрили е хубаво.
От Лидл купувам Pilos за готвене и е ОК.
Трудно ще намериш подобно на lurpack. И аз много го харесвам, но го купувам основно за детето.

# 70
  • Мнения: 987
Запис.  Laughing

Да похваля чистачката за плочки ( за банята ) .Страхотна работа върши.

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 10:00 от minimo

# 71
  • Мнения: 699
Запис.  Laughing

Да похваля чистачката за плочки ( за банята ) .Страхотна работа върши.

Каква е тази чистачка? Можеш ли да постнеш снимка?

# 72
  • Мнения: 18 015
И мен ме заинтригува тази чистачка  Peace
Аз пък много харесвам мюслите им, много по- евтини и също толкова вкусни колкото "марковите"

# 73
  • софия
  • Мнения: 25 688
Запис.  Laughing

Да похваля чистачката за плочки ( за банята ) .Страхотна работа върши.

Каква е тази чистачка? Можеш ли да постнеш снимка?
Nе съм minimo, но http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_10331.htm

# 74
  • Мнения: 18 015
Благодаря   bouquet
А как чисти с този гумен накрайник  newsm78, ама щом казвате, пък и не е толкова скъпа.
Нашия Лидл го правят вече година май де, но аз правя списъка  вече, уж другия месец отваря.

Общи условия

Активация на акаунт