Лидл ::6::

  • 77 176
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 2

А как чисти с този гумен накрайник  newsm78, ама щом казвате, пък и не е толкова скъпа.

Не чисти, а избутва водата и така след изпаряване то и не се образуват налепи. Като чистачка за прозорци, ама я водят за баня.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 6 677
как не съм я видяла Rolling Eyes
Да се събуди малкия и отивам и аз да взема, че ми писна, по 2-3 пъти на ден да минавам с кърпа по плочките ooooh!

# 77
  • Мнения: 6 977
Сиренето, за което писах, че не се сещам името е - "Имисклиро" - препоръчвам го.
От последната брошура взех бишкоти за тирамису (страхотни са) и бисквити Амарети (хубави са, но имат лека горчивина, защото съдържат ядки от кайсии).
Малко съм разочарована от течния сапун "Finale" - малко е по-редичък.
Момичета, моля ви за отзиви за зехтина, който предлагат в Лидл. Благодаря!

# 78
  • София
  • Мнения: 3 895

А как чисти с този гумен накрайник  newsm78, ама щом казвате, пък и не е толкова скъпа.

Не чисти, а избутва водата и така след изпаряване то и не се образуват налепи. Като чистачка за прозорци, ама я водят за баня.

А дали става за прозорци, че все не мога да си намеря свястна чистачка, или гъбата тече, или гумата не върши работа, а с тези неотваряеми прозорци се побърквам.

# 79
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Здравейте, някой успя ли да се добере до хладилните кутии ? Тук още следобяд ги нямаше ; ((
Някой би ли се съгласил, ако има все още останали да изпратя парички и да ми купите 1?
Ще съм много благодарна!

# 80
  • Мнения: 2 765
 Ив* , тея кутии ги има и в Метро и Бриколаж и са на същите пари.  Peace

# 81
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Ив* , тея кутии ги има и в Метро и Бриколаж и са на същите пари.  Peace
Не, са ... там са 25л , а тези са 35л ; )

# 82
  • Варна
  • Мнения: 10 819
... за да не ви изтърва дирите...

Много препоръчвам лимоновия сок с марка MIKADO - за салатки е страхотен!

# 83
  • Мнения: 133
запис и от мен

# 84
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
В нашия магазин нямаше чистачки за плочки, дори нямаше етикет с празен рафт под него. Сега като се замисля, май и хладилни чанти не видях. Да не би да подминават някои магазини за нехранителните промоции  Rolling Eyes

# 85
  • София
  • Мнения: 3 581
Пропуснах да кажа, че днес купих за баткото тениските с къс ръкав - 3 броя за 13.99  Peace Хубави са. Гледах и бермудите от брошурата, но не ми хареса материята - доста дебела за този сезон  Rolling Eyes
Взех му и една пижама с дълъг ръкав за 9.99  Peace
Имаше готини пластмасови столчета - детски, само че само в зелен цвят и хич не ми се връзват на интериора в детската  Laughing та ги пропуснахме.
и аз взех от тениските, само че за момиче. Единствената ми забележка е, че като че ли са доста уголемени. Затова взех от по-малкия размер Peace
При нас пък имаше само жълти столчета Mr. Green

# 86
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Издирва се Лидл, където се продават сини столчета  Laughing
Нелка, да, уголемени са. Аз се чудих и в крайна сметка взех 86-92  Rolling Eyes Габун е повече от 86см и винаги взимам доста по-големи дрехи по принцип... Ама щяха да са му като палатки ако бях взела следващия размер  Grinning

# 87
  • София
  • Мнения: 3 581
Да, и аз взех същият размер, макар че винаги взимам следващият за други дрехи. Но тези са и доста дълги Peace
Поздрави на Габ и Сами Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 2 697
Да препоръчам нещо - ето тези пурички:

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-CE762298-337186B7/lidl_bg/hs … sl/4182_10224.htm

Чудни са и излизат много изгодно, сравнени с Каприз на Пападопуло, примерно Wink Направо едва се сдържам да не изям половин пакет, но са предвидени за РД на милото вдругиден, та ще се озаптя Crazy

Изобщо все повече се зарибявам по магазина Mr. Green, но нищо чудно - съотношението качество-цена ме устройва, засега май не съм се разочаровала от нито една покупка Wink А и всеки път се изумявам какви смешни пари оставям в магазина - днес накупих 101 неща и накрая скромно, скромно  платих "цели" 10 лв на касата. Как да не го обича човек този магазин Flutter

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 014
Добър вечер  Simple Smile
Следя темичките от скоро, но не съм се включвала до сега... Пазарувамм в Лидъл,но не много често... Та реших и аз да споделя някои и от своите впечатления  Simple Smile
Много съм доволна от дезодорантите на Cien и по-точно този със зелената капачка. Не оставя следи по дрехите, мирише много хубаво, не се изпотявам,а за цената направо няма да коментирам  Peace
Решила съм сега и шампоаните и балсамите да пробвам  Simple Smile
Харесват ми също и замразените пици на пещ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт