Лидл ::6::

  • 77 125
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз взех душ гел Cien, не знам дали са произвоство на Гарние, ама освен силния мирис, друго качество няма, вярно че за 1,60 не мога да очаквам много, но не бих повторила Simple Smile
Определено!  Peace

# 31
  • Мнения: 5 604
Много би благодаря за мненията за ликьора. Наистина много наподобява Бейлис и сме доволни.  Peace
Кой е ликьора? Благодаря  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 1 832
Мнения за горчицата "Микадо"?

# 33
  • Мнения: 3 621
Мнения за горчицата "Микадо"?
Много е хубава горчицата.

Кой е ликьора? Благодаря  Hug
Ликьора е Куин Маргот, в тъмно кафява бутилка със зелен етикет.

# 34
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз съм купувала бельо  Peace 5 чифта слипчета за 7лв. Не са никак лоши  Peace
А какво ще е на промоция тези дни?  Rolling Eyes

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=10311 Това са детските неща за четвъртък. Много свежи изглеждат момичешките  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 18
Действително са много хубави плодовите извари, само не знам защо го водят извара, като за мен си е най-обикновено плодово мляко, аз мислех че ще е нещо като нашата си извара, т.е. по-гъсто и сипкаво да стои, а не като кисело мляко. Както и да е, важното че се харесва.
Нищо не си харесах от промоцията четвъртък-неделя, може би само банановия сок и то заради цената, иначе от всеки магазин мога да го взема. Да попитам, на вас в сайта отваря ли ви се промоцията от следващата седмица понеделник-четвъртък, понеже като се опитам да отворя ми дава празно пространство.

# 37
# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Момичета, каква е актуалната цена на олиото?

Да похваля четирите малки керамички купички, които бяха в брошурата миналата седмица. Много удобни за десерти и сервиране на по-малки неща. Днес даже ще ходя да диря още 4 Simple Smile

# 39
  • Мнения: 6 443
Вчера ходих и ако не се лъжа олиото беше 2,59.

# 40
  • Мнения: 10 547
Действително са много хубави плодовите извари, само не знам защо го водят извара, като за мен си е най-обикновено плодово мляко, аз мислех че ще е нещо като нашата си извара, т.е. по-гъсто и сипкаво да стои, а не като кисело мляко. Както и да е, важното че се харесва.


Ами тя изварата е пасирана, обезсолена... Laughing

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Вчера ходих и ако не се лъжа олиото беше 2,59.

Благодаря!

# 42
  • Мнения: 6 831
А това сирене Ливади ме интересува - твърдо ли е ? Че има някои видове които са все едно с пясък за съставка Sick

Да, твърдо е. На нас ни харесва. Купуваме от него и Софра като ги редуваме.  Simple Smile
Харесва ми и един кашкавал (води се сирене), ама като му забравих името  newsm78 , идеален за сандвичи.
Друго, което ми харесва е пастата -  звездички, талятели, спагети, още италиански сладки с бадеми (Cantuccini). Купих си къси бермуди с връзки на крачолите - много са удобни.

# 43
  • Мнения: 18
Действително са много хубави плодовите извари, само не знам защо го водят извара, като за мен си е най-обикновено плодово мляко, аз мислех че ще е нещо като нашата си извара, т.е. по-гъсто и сипкаво да стои, а не като кисело мляко. Както и да е, важното че се харесва.


Ами тя изварата е пасирана, обезсолена... Laughing
Заблуждаващо е да ти кажа  Tired

# 44
  • Мнения: X
Аз пробвах и от сиренето/крем за мазане, който вчера беше на промоция в кръгла зелена кутийка с подправки за 1.11 мисля беше, но не ми харесва има вкус на майонеза, остава да пробвам третия вид, първото за което споделих преди това ми остава фаворит за сега.

Общи условия

Активация на акаунт