Лидл ::6::

  • 77 123
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142
Аз мисля бях питала преди време, но не получих май конкретен отговор- има ли майонеза на Лидл, от която сте доволни? Бях си взела една в буркан, водеше се салатна, но нещо ми беше по-различна на вкус. Препоръчайте ако си имате фаворит Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 793
Няколко пъти в предишната тема се споменава, че липсва кисело мляко "Пилос". В София /Люлин/ имаше, но за сметка на това от известно време няма прясно мляко "Пилос". Вместо него зареждат някакво немско от 1,5 % за 1,19 лв. Знае ли някой дали ще го спират или...?
Казаха,че няма да го има известно време това мляко.

# 17
  • Мнения: 1 726
Благодаря за новата тема   bouquet

# 18
  • Видин
  • Мнения: 4 921
записче  Laughing При нас се появи киселото мляко Peace Прясното не съм го търсила, тъй като получавам мляко директно от проверена крава  Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Купихме си лазаня.Не е лоша

# 20
  • София
  • Мнения: 813
Аз купувах прясното пилос, обаоче 3 %, 1.5% не ме устройват.

# 21
  • Мнения: 1 492
Някой купувал ли е детско бельо, че от утре е на промоция - 6лв. за 3 броя?

# 22
  • София
  • Мнения: 5 295
Няколко пъти питах за киселото мляко Пилос (Козлодуй) - казаха, че поръчват и ако има - получават  newsm78

Има ли вариант в първия пост да се добавят сладоледите Gelatelli - плодовите на клечка, дето са като плодовите от машина от едно време?

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
А това сирене Ливади ме интересува - твърдо ли е ? Че има някои видове които са все едно с пясък за съставка Sick

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 688
Купувала съм детско бельо (комплект гащички с потник) и съм доволна. Не се развлече, нито сви след пране.
Сиренето Ливади не е лошо. Твърдо е и не е "пясъчно", но за нас по-хубаво от Софра в голяма кутия няма.

# 25
  • Мнения: X
Аз взех душ гел Cien, не знам дали са произвоство на Гарние, ама освен силния мирис, друго качество няма, вярно че за 1,60 не мога да очаквам много, но не бих повторила Simple Smile

# 26
  • софия
  • Мнения: 25 688
Аз взех душ гел Cien, не знам дали са произвоство на Гарние, ама освен силния мирис, друго качество няма, вярно че за 1,60 не мога да очаквам много, но не бих повторила Simple Smile
Коментираше се, че слънцезащитните продукти са на Гарние. Аз поне, за душ-гела никъде не съм прочела подобно нещо Naughty

# 27
  • София
  • Мнения: 404
днес си взехме от новите наденички- ловджийските парти наденички -супер са. Peace
взех си да пробвам и балсама за коса на clien

Peace Мнение за балсама и за каква коса е?

Аз ползвам балсама на Cien за боядисана коса и съм супер доволна,не очаквах да е толкова добър,а по принцип ползвам доста по-скъпи продукти за коса и не им отстъпва по нищо.Още повече 300 мл. за 2 лв. си е смешна цена  bowuu

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 6 652
и от мен един глас за детското бельо Simple Smile
Взимали сме и на двата племенника, не са мръднали.
Миналата седмица взех 5 чифта боксерки за 6.99 за дребния. Доволна съм Simple Smile

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Много би благодаря за мненията за ликьора. Наистина много наподобява Бейлис и сме доволни.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт