Лидл ::49::

  • 69 840
  • 748
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 461






Maгазини

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до петък между 9.00 и 18.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Промоции
Хранителни и нехранителни промоции: всеки понеделник и четвъртък
Лидл уикенд: всяка събота и неделя поне три хранителни продукта на промоционална цена

Гаранция за удовлетвореност
Можете:
- да върнете хранителни продукти закупени от Lidl по всяко време срещу представяне на касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от Lidl в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от филиалите на Lidl в страната;
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.

Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз. Опаковате стоката (не е задължително да е в оригиналната опаковка), лепвате й касовата бележка или нейно ксерокопие и я носите в най-близкия офис на Еконт, където я изпращате за сметка на получателя на адрес: София 1000, ул. "Искър"55, Сервизен център "Бушона" ЕООД. Когато я отремонтират, ще ви я върнат пак с куриер за тяхна сметка. Може да я занесете и на място. Ако повредата не може да бъде отстранена, ще ви дадат нова стока. Сервизът е 3 години.

Информация за клиента

Игри и промоции

Информация за продуктите

Ръководства, софтуер и видеофилми за продукти

Ново в Lidl

Рецепти


Продукти, които харесваме:

Скрит текст:
Кроасани с маслo
Шоколад с цели лешници
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Сирене Софра
Котидж сирене
Tоалетна хартия Floralys
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)


И още:
Сирене "Ливади"
Крема сирене
Маскарпоне
Кашкавал Galereux
Сладолед Noblissima
Пуешка шунка
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници (24 порции, синя опаковка с кравичка)
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици (15 бр. в опаковка)
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (замразено) (разточва се; кафяв плик с кроасани, пише Original Blatterteig (точени кори))
Бутер тесто
Тъмен хляб със семена
Състав:
Хляб смес 1000 г: пшенично брашно, вода, ръжено брашно, мая, сол, растителни масла, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини.
Хляб със семена: пшенично, пълнозърнесто пшенично брашно, ръжено брашно, овесени ядки, вода, слънчогледови семки, ленено семе, сусам, мак, сол, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини, пшеничен белтък, сироп карамел, захар.

Пастет Dulano
Кори за баница "на сач"
Стафиди
Подправки (червен пипер) Micado
Лютеница (едро смляна, домашна), Chira
Боза (със захар)
Препарат за ламинат
SOS крем за ръце
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинска хартия Frottо
Кафе машина
Кухненски чопър
Миксер
Original Cream Liqueur Queen MARGOT





Продукти, които НЕ харесваме:
Рециклирана тоалетна хартия
Веро, 1 л.
Шприц за сладки


Предишни теми:
Скрит текст:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 461
Замислих се, че не сме пускали анкета в темата. Имате ли предложения за такава? Искате ли?

# 2
  • София
  • Мнения: 44 115
Angel _Dust , благодаря все пак Simple Smile
http://www.patilanci.bg/leplyo-stikiiz-zing май такива бяха, ама дали имаше и от непрозрачните торбички https://www.google.bg/search?q=zing+stikeez+%D0%B8%D0%B3%D1%80%D … mp;q=zing+stikeez

Седяха  при другите им разни скокльовци  на зинг.

# 3
  • Мнения: 17 987
Да, наистина предлагам анкета: Доволни или не от новата партида хлебопекарни
Мненията около мен са адски противоположни, и аз като собственик на старата се чувствам много отговорна  Confused

# 4
  • софия
  • Мнения: 25 461
Да, наистина предлагам анкета: Доволни или не от новата партида хлебопекарни
Мненията около мен са адски противоположни, и аз като собственик на старата се чувствам много отговорна  Confused
Т.е. хлебопекарните, които са продавали 2014 г.?

# 5
  • Мнения: 17 987
Аз говоря за партидата от предната седмица, белите.
Аз имам от 2 години и отдавна не следя кога ги пускат, но от тази, последната много хора пропищяха.
Когато аз четох преди да купя моята всички бяха доволни, включително аз съм  Peace

# 6
  • Мнения: 633
Благодаря за темата! Днес минах през Лидъл, нищо специално не ми хвана окото.Обичайте неща напазарувах- кисело и прясно мляко, топено сирене, саламчета...Сметката ми беше 26 лв , но си поисках още едно стики, защото все пак имам близнаци и момчето ми даде.Друг е въпроса, че на детето преди мен му дазоха 5-6стикита, а бабата беше купила само едни формички за рластилин.Та явно си е до касиер!
Чадъри нямаше в Слатинския Лидъл.
Одеалата и на мен много ми харесаха

# 7
  • софия
  • Мнения: 25 461
Аз говоря за партидата от предната седмица, белите.
Аз имам от 2 години и отдавна не следя кога ги пускат, но от тази, последната много хора пропищяха.
Когато аз четох преди да купя моята всички бяха доволни, включително аз съм  Peace
Ако искаме да сме полезни, трябва да сме точни и за това е хубаво да се уточни най-ясно. А и някак партида с уред не ми се връзва много. Аз също не следя кога ги пускат, но имам някакъв спомен, че пускаха и началото на годината.

# 8
  • Мнения: 5 173
Цамбур. Нищо не съм купувала от събота насам.

# 9
  • Мнения: 2 741
 Не съм се разписвала отдавна...

 Награбих се с три буркана намалени кренвирши от XXL промоцията. За бързи вечери стават...

# 10
  • София
  • Мнения: 16 037
Благодаря за темата   bouquet 
Днес не съм доволна от Лидл.  Crossing Arms
Отдавна  ни се хапваше дроб-сърма. Отидох днес в Студ. град за агн. компект - ми то 2/3 от съдържанието черва. Съвсем малко други дреболии. 
Дано утре на Черни връх да са по-читави комплектите.

# 11
  • Мнения: 290
Имало ли е преди Black weekend? Само нехранителни стоки ли са на разпродажба? Обявавят ли ги някъде?  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 1 173
Някой с отзиви от днешните поли  newsm78 След работа ще видя какво е останало...

# 13
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
И мен ме интересува разпродажбата? Някой? Отзиви?
Иначе и на мен един касиер "забрави" да ми даде стики, ама аз си му напомних Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 6 268
Хлебопекарните нали септември все ги пускали?

Аз съм от доволните новопритежатели на хлебопекарни. Не виждам защо трябва да се чувстваш виновна raja_nikol , някои почват от първите 1-2 опита да се оплакват. А и съотношението цена/качество е много добро.

Мисля,ч е миналата година на разпродажбата взех ел.метлата и си я считам за една от много успешните покупки. Сегав брошурата нищо не ме грабна, но ако имам възможност бих се разходила да огледам.

Общи условия

Активация на акаунт