Лидл ::64::

  • 83 445
  • 745
  •   2
Отговори
# 735
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Кое комплектче дебнете, че не разбрах? newsm78 Mr. Green

# 736
  • Мнения: 27 547
Кое комплектче дебнете, че не разбрах? newsm78 Mr. Green
И аз не разбрах Laughing newsm78 Онези от италианския сайт за които стана друма преди време бяха сладурски комплекти за момиченца от по 3 или 4 части, не от по 2... newsm78 И за момченца имаше, но не помня те от колко части бяха.
Г-жа Рамацоти, благодаря  Hug Но ако се включи някой от Пловдив ще отида на място да си го взема. Не ми се чака много, но в краен случай и до нац. телефон ще опра... Confused Последния път когато им звънях щяха да ми доставят ел. везна за багаж "до 5-6 дни", обаче оттогава така и никой не ми е звъннал. Дали пропуска е в нашия Лидъл или на друго място по веригата- не знам. Ел. везна отдавна си намерих... Mr. Green
Утре ще атакувам и за вентилатор- дано да го бива, че имаме нужда! Praynig И да не е много тежък... newsm78

# 737
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Следващата седмица няма да има детски дрешки, за комплектчетата става въпрос.

# 738
  • Мнения: 1 326
Следващата седмица няма да има детски дрешки, за комплектчетата става въпрос.
Но има ХХЛ седмица и онзи ориз басмати, както и бански, сабо и пр.  Пак разорение!!! Laughing

# 739
  • Варна
  • Мнения: 236
Брошурата за следващата седмица определено е разочарование. Детски комплекти няма, не знам кой пусна мухата. Банските - ако са само тези десени и модели - много малък избор. За децата бански въобще няма. Чудя се на тая пила за пети, дето прилича на тази на Шол - пускали ли са я преди, някой има ли я да каже отзиви?
И като цяло -  Sad

# 740
  • София
  • Мнения: 6 035
Аз пък си харесах доста неща - бански, джапанки, акваобувки за мен, за децата явно ще търся от друго място. Такова сабо щерката има, а за малкия пак няма номер. И от XXL седмицата доста неща си харесах, и от детските игри..........

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Напоследък нищо не си харесвам от Лидл. Rolling Eyes
Взех от детските сандалетки,но май ще ги връщам-много са тежки.

# 742
  • Мнения: 847
Обикновено зареждат и с други модели бански,миналата година имаше голямо разнообразие,много са хубави слънцезащитните продукти и успокояващият крем за след слънце.Този тример за първи път ли го пускат при нас?

# 743
  • Мнения: 17 987

Този тример за първи път ли го пускат при нас?

За какво са всички тия приставки?

# 744
  • Мнения: 4 736
Взех бикини и слипове за дребусите, но ми се струват доста умалени. За малката взех 98/104, а е едва 83 см., за баткото 110/114, а е 93 см. Естествено нямаше от тротинетките с три колела  Crossing Arms

# 745

Общи условия

Активация на акаунт