Лидл ::58::

  • 67 784
  • 748
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 461





Онлайн брошура
Всеки четвъртък нова брошура

Игри и промоции

Промоции
Лидл уикенд: всеки петък хранителни продукти на промоционална цена

Maгазини

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до петък между 9.00 и 18.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Гаранция за удовлетвореност
Можете:
- да върнете хранителни продукти закупени от Lidl по всяко време срещу представяне на касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от Lidl в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от филиалите на Lidl в страната;
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.

Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз. Опаковате стоката (не е задължително да е в оригиналната опаковка), лепвате й касовата бележка или нейно ксерокопие и я носите в най-близкия офис на Еконт, където я изпращате за сметка на получателя на адрес: София 1000, ул. "Искър"55, Сервизен център "Бушона" ЕООД. Когато я отремонтират, ще ви я върнат пак с куриер за тяхна сметка. Може да я занесете и на място. Ако повредата не може да бъде отстранена, ще ви дадат нова стока. Сервизът е 3 години.

Информация за клиента

Игри и промоции

Информация за продуктите

Ръководства, софтуер и видеофилми за продукти

Ново в Lidl

Рецепти


Продукти, които харесваме:

Скрит текст:
Кроасани с маслo
Шоколад с цели лешници
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Сирене Софра
Котидж сирене
Tоалетна хартия Floralys
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)


И още:
Сирене "Ливади"
Крема сирене
Маскарпоне
Кашкавал Galereux
Сладолед Noblissima
Пуешка шунка
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници (24 порции, синя опаковка с кравичка)
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици (15 бр. в опаковка)
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (замразено) (разточва се; кафяв плик с кроасани, пише Original Blatterteig (точени кори))
Бутер тесто
Тъмен хляб със семена
Състав:
Хляб смес 1000 г: пшенично брашно, вода, ръжено брашно, мая, сол, растителни масла, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини.
Хляб със семена: пшенично, пълнозърнесто пшенично брашно, ръжено брашно, овесени ядки, вода, слънчогледови семки, ленено семе, сусам, мак, сол, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини, пшеничен белтък, сироп карамел, захар.

Пастет Dulano
Кори за баница "на сач"
Стафиди
Подправки (червен пипер) Micado
Лютеница (едро смляна, домашна), Chira
Боза (със захар)
Препарат за ламинат
SOS крем за ръце
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинска хартия Frottо
Кафе машина
Кухненски чопър
Миксер
Original Cream Liqueur Queen MARGOT





Продукти, които НЕ харесваме:
Рециклирана тоалетна хартия
Веро, 1 л.
Шприц за сладки


Предишни теми:
Скрит текст:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57

Да уважаваме труда и отделеното време на другите или
как лесно да търсим в темата:

От бутон "Още" се избира "Отпечатай". В нов прозорец се отварят всички постове. Там с FIND (ctrl+f) и ключова дума се намира всичко, което е споделено в съответната тема. (Ако темата е с номер 5 напр., се преглежда всичко в нея, но не във всички теми от 1 до 5.)
Ако в темата има до 10 страници може да се избере "Всички", след това ctrl+f и ключова дума.

# 1
  • Мнения: 8 218
Добр'утро в новата тема!

Отчет за вчерашния пазар - взех от кърначетата и сьомга. Кърначетата ми се видяха много солени, нещо нетипично за стандарта. Взех и от макароните. Мъжът ми обикновено ми носи от Австрия, там цената им е 44 цента.

# 2
  • TX
  • Мнения: 590
имам питане дали са ви положителни впечатленията от крем сиренето за мазане не съм вземала такова, дали е лекичко

# 3
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Запис. Чак понеделник ще се отчета

# 4
  • София
  • Мнения: 1 535
zvanche мерси за темичката   bouquet
Няма ли сън за теб  Wink

Кърначета взех и вчера ги сготвихме. Определено не ми харесаха този път - имаше някакви големи парчета сланина, които дори след печенето бяха останали твърди. Голямо чоплене и делене беше - щерката каквато е претенция  ooooh! Скоро май няма да повторя  Naughty

Сьомга и аз взех едно парченце, но ще изчакам малкия да оздравее и да започне да яде, че в къщи той е любител на рибата.

От авокадото и испанските доматки стана чудесна салата, ако успеем да се замъкнем до магазина ще взема още  Peace

Масажиращи възглавнички имаше в Свобода и за гръб и за врат - ако все още някой търси.

имам питане дали са ви положителни впечатленията от крем сиренето за мазане не съм вземала такова, дали е лекичко
Вземам редовно, когато го намалят - у дома се харесва. Цената му обаче упорито върви нагоре  ooooh!

# 5
  • софия
  • Мнения: 25 461
Скрит текст:
Няма ли сън за теб  Wink
От авокадото и испанските доматки стана чудесна салата, ако успеем да се замъкнем до магазина ще взема още  Peace

имам питане дали са ви положителни впечатленията от крем сиренето за мазане не съм вземала такова, дали е лекичко
Вземам редовно, когато го намалят - у дома се харесва. Цената му обаче упорито върви нагоре  ooooh!
Скрит текст:
Чучулига съм  Blush
Испанските домати наистина са много хубави. Имат вкус и аромат. Вчера опакованите бяха на промоция.
Забелязах, че има и нови био зеленчуци - испански био домати и краставици. Доматите бяха 3.49 лв. за 1/2 кг.
+ и от мен за крема сиренето. Купувам класик.
Скрит текст:
Забравила бях за сьомгата. Добра идея за бърза вечеря. Ще мина след работа, че ми е удобно.

# 6
  • Мнения: 128
Добро утро.
Някой питаше за четка за лице, до миналата седмица при нас имаше към 5 бр. в понеделник като пазарувам ще проверя и пиша.                                                                                                                   

# 7
  • Мнения: 17 987
Чаршафите дали ще си струват ходенето  newsm78
Пише ранфорс, но на мен винаги ми се струват някак жилави техните, предполагам са ги пускали и преди, ще чакам отзиви  Peace

Кремовете за мазане- обожавам тия от диетичната серия, невероятни са на вкус

# 8
  • Мнения: 611
Да похваля испанските домати , пушената сьомга и големите мандарини /макар че имаше лоши отзиви - на мен ми харесаха много/.  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 3 611
Чаршафите дали ще си струват ходенето  newsm78
Пише ранфорс, но на мен винаги ми се струват някак жилави техните, предполагам са ги пускали и преди, ще чакам отзиви  Peace

Кремовете за мазане- обожавам тия от диетичната серия, невероятни са на вкус
Моите лидълски чаршафи от памук ранфорс стават на топчета там, където най-много лежи човек. Това не ми харесва.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На предишните чаршафи също пишеше ранфорс,а състава им беше 40% полиестер-60% памук или обратно.Чудех се какъв е този ранфорс с полиестер.

# 11
  • Мнения: 651
Добро утро, благодаря за новата тема. Откакто ви открих ви чета все така упорито, въпреки че не пиша много. Най - близкия ми ЛИДЛ е на 35 км и това ми пречи да бъда дейна като вас.
Аз отново съм с питане:
1. За надуваемия матрак от понеделник - струва ли си, качествен ли е?
2. Видях на първа страница, където са описани продуктите, които се харесват, миксер застопорен за купа. Кога е пускан? Дали има вероятност скоро пак да заредят?
Благодаря предварително на отзовалите се.
Хубав и успешен ден !  Hug

# 12
  • Мнения: 2 741
 Благодаря за темата   bouquet

 Днес и аз ще ида на пазар.Дано има изостанали клинчета за мен. Ще вардя и пресата за чесън.

# 13
  • София
  • Мнения: 476
+1 и от мен за доматите  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 1 365
+1 и от мен за доматите  Simple Smile
добра новина   Simple Smile
Някой да си е купил черна блузка - от тези по-официалните? Сполучлив ли е модела newsm78

Общи условия

Активация на акаунт