Лидл ::61::

  • 78 190
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Гес благодаря   bouquet
 Моето пуска черно около осите и то още отначало на закупуването и не винаги ,което няма логично обяснение.
 Като работи машината с месец нонстоп например си пече добре и равномерно - направи ли почивка за няколко дни и проблема с изпичането се връща.
  /Слагам фолио на люка -този съвет май беше твой и съм доволна./
 

# 736
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Какво им се случва на казанчетата? Моето не е мръднало, да не казвам голяма дума. Почти ежедневно ползване - от септемрви до сега.

# 737
  • Мнения: 5 207
Първо започва да изпуска смазка от оста, след това протича и накрая оста се вади от дупката. В общи линии - това. Laughing Това за Мулинекса. На лидълската си е още наред (купувана септември 2014).

# 738
  • Мнения: X
Тъй като аз стоя и наблюдавам процеса -ами пуска черно от остта и като меси си отива в хляба -ама аз не позволявам да се случи и го махам Grinning
  Ако не наблюдаваш стриктно процеса просто си се замесва в хляба.
 На мен ми приличаше на грес -макар че няма откъде да дойде мисля -бъркалки и казанчето са идеално измити и няма как да стане тази чернилка като меси - пропускало силиконовото уплътнение като се износело или прегаряло . При положение ,че това се появи при мен може би още при първата седмица на ползване и не съм варила сладко в машината не намирам логика да е това причината.
  Изтъкнаха ми и това ,че може да е застояла самата машина из складовете и така да е остаряло уплътнението / при положение ,че ги пускат в ограничено количество и това не ми се струва логично -ама защо пък не - стоката залежава в складове пък се търси и твърдят ,че е изчерпана Grinning /

# 739
  • Мнения: 3 020
Ами ползвам я всекидневно. Даже преди да сменя казанчето по няколко пъти на ден /за хляб + теста за кифлички и питки/.
Моето още от началото имаше дефекти, аз не знаех и съответно като се обадих в сервиза, ми казаха, че е трябвало още в началото да го сменя. Откакто купих ново, мнооого го пазя... ами няма да давам на 3-4 месеца по 25лв.  Naughty

Иначе за тримера за какви консумативи става въпрос?  Rolling Eyes Не съм виждала да сменя нещо. Зарежда го и после го ползва.

# 740
  • Мнения: 17 987
Моята е на повече от 2 години, да чукна на дърво няма нещо, което да и се е повредило или от което да не съм доволна  Peace

Приятелката ми имаше проблем с изпичането в началото, дори ви питах тук, чувствах се много гузна, защото аз и я препоръчах. Не знам как и от какво, но вече всичко е ОК, пече си идеално вече, явно брашното е било проблем.

Аз лично препоръчвам горещо тази машинка  Peace

Онзи ден месих тесто - ами нищо общо няма с купеното /или с ръчно месеното ми  Mr. Green/.
Пробвах и козунаци преди 2 седмици- страхотно улеснение  Peace

# 741
  • Мнения: 2 396
Иначе за тримера за какви консумативи става въпрос?  Rolling Eyes Не съм виждала да сменя нещо. Зарежда го и после го ползва.
Имам предвид бръснеща глава или мрежичка. А колко време е ползван?
6tastliva, извинявай, че така те разпитвам, но сутринта взехме един тример и сега след отговора от вносителя се чудя дали да не го връщам.

# 742
  • Мнения: 5 207
Определено брашното е много важно. Както писахте тук, с по-евтиното лидълско става идеален хляб за разлика от по-скъпото, което е... един път става, друг път - хич.

Вчера се гласих да ям кондензирано мляко, но уцелих греда. Нито една кутийка нямаше. Само една зелена табела тъжно висеше на стената. Laughing

# 743
  • Мнения: 2 168
Откъде се купуват консумативи за хлебопекарната? От сервиза?

# 744
  • Мнения: X
Откъде се купуват консумативи за хлебопекарната? От сервиза?
Аз още не съм купувала ,но е това http://www.bushona.com/

# 745
  • Мнения: 2 168
Откъде се купуват консумативи за хлебопекарната? От сервиза?
Аз още не съм купувала ,но е това http://www.bushona.com/

А в други градове предполагам е различен сервиз...

# 746
  • софия
  • Мнения: 25 461
Откъде се купуват консумативи за хлебопекарната? От сервиза?
Аз още не съм купувала ,но е това http://www.bushona.com/

А в други градове предполагам е различен сервиз...
Грешно предполагаш. Сервизът е един за цялата страна.

# 747
  • Мнения: 6 017
Аз още не съм купувала ,но е това http://www.bushona.com/

Благодаря за отговора. Видях, че е за София. Едва ли имат магазин в Пловдив, но сигурно работят с куриери. Нека стигна до там, че да сменям Simple Smile

# 748
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Днес и аз минах .нямаше робот кухненски. Чудя се дали да поръчам заслужава ли си ?
Взех от бонбоните с ликьор. Харесаха се
Върнах цитрус пресата. Нали счупих корпуса...дано ми дадат нов.

# 749
  • Мнения: 3 020
Иначе за тримера за какви консумативи става въпрос?  Rolling Eyes Не съм виждала да сменя нещо. Зарежда го и после го ползва.
Имам предвид бръснеща глава или мрежичка. А колко време е ползван?
6tastliva, извинявай, че така те разпитвам, но сутринта взехме един тример и сега след отговора от вносителя се чудя дали да не го връщам.

Ползва го поне отпреди 5-6 години. Каза, че само зарядното сега им е по-малко. Неговото е по-голямо на външен вид, иначе е същото и каза, че нищо не е сменял. Много е доволен и пак казвам, че се чудим дали да не вземем пак, защото определено има нужда от нов.
Сегашното е много пъти изпускано, леко счупено и т.н., но все още работи.  Peace
Цената му е супер и поне на моя мъж върши идеална работа.

Общи условия

Активация на акаунт