Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 162 997
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 45
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Аз за дънките съм против да се добавят в Харесвани.
Три пъти вземах, трите пъти бяха различни на ширина и дължина. А бяха един и същи номер.
Това, че има проблем с номера не означава, че не са качествени като материя. Имам 3 годишни-не са мръднали, а по-често съм с тях  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 3 838
За да се определят като "качествени", трябва всичко да им е наред - и материя, и размер, и цвят, който не пуска (защото и такива оплаквания имаше).
Изобщо дрехите на Лидл напоследък са с една голяма въпросителна и предлагам изобщо де не се слагат в секцията на "доволни" - "недоволни".

# 47
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Ок, моите не са пускали и винаги си вземам 40,42 и няма проблем. Аз искам да се сложат, ти не искаш. Всеки си има мнение. И уточнявам- че говорех само за Есмара. Друга марка не съм купувала дрехи!

# 48
  • Мнения: 35 957
За да се определят като "качествени", трябва всичко да им е наред - и материя, и размер, и цвят, който не пуска (защото и такива оплаквания имаше).
Изобщо дрехите на Лидл напоследък са с една голяма въпросителна и предлагам изобщо де не се слагат в секцията на "доволни" - "недоволни".

много внимателно подбирам дрехите, които купувам от лидл - единствената ми издънка са онези "гащуря", които се разтеглиха
изкуственяка, абсурдните кройки и бабешките цветови комбинации избягвам
понякога си купувам лидлски дрехи и от Немските магазини /нямам предвид магазините в Германия/
т. е. за мен всичко, което съм купила, е чудесно по критериите ми и за цената си

# 49
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
От немски магазин и а зимам на есмара потници и блузи, отново без забележка.

# 50
  • Мнения: 6 704
Благодаря за новата тема! bouquet
И аз съм доволна от дънките Есмара. Имам ги от доста време, преди месец се скъсаха, но ги носих почти всеки ден през зимните месеци. Леко се отпуснаха, но причината е по-скоро в мен, че малко отслабнах оттогава.Не са пускали боя. За сравнение дънките от Уайкики ги имам от 2г и те се скъсаха тези дни. ooooh!

Днес дадох втори шанс на чопъра от 20 лв, перфектно ми рендоса тиквата са сладко (по рецепта трябваше да се настържете тиквата и постигнах търсения ефект). Чопърът го имам от 3г., но досега рядко го ползвах (ползвала съм го 2-3пъти), че не постигах желания ефект. Благодаря, че напомнихте тези дни за него. bouquet

# 51
  • Мнения: 532
Благодаря за темата bouquet

На тиганите съм се наканила и аз Peace Имам като показания съд с капак, пак на Ернесто, но не керамичен, и се ползва ежедневно вече половин година. Обаче ми се иска и керамичен да си имам Flutter

Гледам, че от четвъртък пускат пак олекотени завивки - горещо препоръчвам Peace Вкъщи сме с бели без кант, купувани в различни периоди - много съм доволна от качеството. Лекички, мекички, обгръщат прекрасно (т.е. не стоят изпънати, колкото да не можеш да се увиеш хубаво без усилие, както ми се е случвало с други тънки завивки).

# 52
  • София
  • Мнения: 848
Искам ножица за трева.
Вие с какви впечатления сте от градинските инструменти?
За керамичните съдове - аз съм много доволна. Имам тава и касерола /не са от Лидл/. Почиствам също със салфетка, веро и гъба и бъркам с дървени прибори. Съдомиялна - не. Единственото неудобство,  е че в тавата не мога да нарежа баница Wink

# 53
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Аз също имам дънки от Лидл и не са мръднали.

# 54
  • Мнения: 807
хм днес ходих специално да си взема лед лампа и казаха , че въобще нямат в наличност /люлин/ Sad

# 55
  • Мнения: 5 054
Аз се чудя защо нямам нови известия от темата, пък тя нова станала  Laughing

Момичета, миналата седмица коментирахте таблетките за съдомиялна, но не откривам да си припомня заключнията  Mr. Green От кои таблетки бяхте доволни?

# 56
  • Мнения: 14 966
хм днес ходих специално да си взема лед лампа и казаха , че въобще нямат в наличност /люлин/ Sad
Shocked те не са ли от четвъртък Shocked  и аз съм набелязала
Мерси за новата тема!
Tays, кажи след като пробваш зехтина как е, горчи ли ?
Още не съм дегустирала , довечера ще кажа. Освен това , обичайно купувам зехтин от лидл, та е бъда съвсем сравнителна и тематична

# 57
  • Мнения: 68 621
И аз като Пух давам глас за завивките  Peace

# 58
  • Мнения: 6 704
От градинските инструменти сме доволни.  Peace Имаме ножица за клони, лозарска ножица и разни джаджи за маркучи за поливане.
От керамичната тава на Лидл не съм доволна. Peace Имам правоъгълна, отвън зелено каре. По ъглите отвътре покритието е променено (като напукани, не е грапаво, но като паяжина стана). Имам и от друго място купувана тава, няма такъв проблем, а са купувани по едно и също време и са ползвани еднакво. Peace

# 59
  • Мнения: 35 957
Момичета, миналата седмица коментирахте таблетките за съдомиялна, но не откривам да си припомня заключнията  Mr. Green От кои таблетки бяхте доволни?

аз съм доволна от обикновените /кутията е 8 лв./, от години ги ползвам
имам средна миялна и техник ми каза, че в миялните и пералните са слага твърде много препарат, което ги поврежда - препоръча ми да чупя теблетките на две, което и правя - всичко е идеално измито

Общи условия

Активация на акаунт