Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 045
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 288
Анкетата определено ме разведри bouquet
Имам друг керамичен тиган от Лидъл,без капак е,но го ползвам активно повече от година-за сега е добре(и аз така действам с почистването-дом.хартия и препарат на лидълска гъба...)
Ципура за сефте взех онзи ден-направих я на грил-тигана и много ни хареса.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Какво става с маринованото пилешко контра филе - това изчистеното от всички кости пилешко мариновано?
Това в червената марината беше чудно и перфектно изчистено от всички кости!
 
От септември не съм засичал такова във Варна Лидъл.

# 17
  • Мнения: 1 808
Ся, Нил я усещам милата, че само чака някой аха да каже за тиганите, че стават, и е хукнала с двеста към Лидл Laughing Същата като Кристи с подочистачкита...знам ви аз номерата, знаам гиии Naughty

Напрауу   animal037

# 18
  • Мнения: 12 668
Моето го няма - да не ви изпусна  Wink Не че без вас не купих де що има парочистачка - ръчна, крачна.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 677
Давам положителен отзив за Индукционен котлон, водата завира за 2-3 минути.
Имам точно 1 тенджера и 1 тиган, които работят с котлона, Икейските, които си мислех, че са за индукция не стават, така че се чудя дали да не взема сега от керамичните нещичко, защото са на добра цена.
Дали стават за индукция?

П.Сп. То си пишело, че стават.  Simple Smile

# 20
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
Към харесваните аз добавям

1.Дънките на Есмара, без значение цвят, модел, имам около 10 чифта, много съм доволна. Общо взето самата марка ми харесва-панталони, поли, блузи  Heart Eyes

2. Кафе Голд май се казваше, 3,99 му е редовната цена стои до входа, откакто го открих само него купувам, нищо друго.

3.Кърпичките за очила

4.Авокадото. И от други вериги съм вземала, това от Лидл е винаги най-зряло и вкусно.

5.Моцарелата от постоянния асортимент.

6.Канелоните на Италиано, ньоките и спагетите 1 метър  Heart Eyes

# 21
  • Перник
  • Мнения: 4 863
SvetlaK - лакът и пяната за коса на Сиен ли са, които ти харесват?

Да, ето го лака


Пяната ми е по-стара и е от сребристата опаковка още.

+1 глас за авокадото. Наистина винаги е вкусно.

# 22
  • Мнения: 1 808
Към харесваните аз добавям

1.Дънките на Есмара, без значение цвят, модел, имам около 10 чифта, много съм доволна. Общо взето самата марка ми харесва-панталони, поли, блузи  Heart Eyes

2. Кафе Голд май се казваше, 3,99 му е редовната цена стои до входа, откакто го открих само него купувам, нищо друго.

3.Кърпичките за очила

4.Авокадото. И от други вериги съм вземала, това от Лидл е винаги най-зряло и вкусно.

5.Моцарелата от постоянния асортимент.

6.Канелоните на Италиано, ньоките и спагетите 1 метър  Heart Eyes


Ами освен да цитирам харесваните, а, ако се появят много хора с възражения, ще мислим

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Подкрепям Тифани по точки 1, 3, 5 и 6. Кафето и авокадото не съм опитвала и за тях нищо не мога да кажа.
Ся да не разграбите нощниците в четвъртък  Naughty Искам и аааааз ....

# 24
  • Мнения: 19 691
Тете, не купих. Ще дам повече пари за ингилийзкото чудо. Само дето него в момента го няма и чакам да се появи  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 9 711
Да ви кажа взех една сладкарска сметана, която беше направо гадна, но не запомних марката. Мисля, че не беше ПИЛОС.

# 26
  • Мнения: 68 710
Ей ма на и мен...напълних едно торбиче. Взех чоризо...то готово за ядене ми се види. Ей ся ще развъртя ножа в службата да го кусам.  Laughing
Луканката РС става ли или се минах? Че ми досвидяха 5 лв за Орехите newsm78
Ягодки взех на 1.50,мисля едната да оцелее за дЯтето,ама нИ обещавам нищо...
Кристи..да не ме лъжеш? Да не си купила и да те е срам да кажеш...че те разкандърдисвах?

# 27
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
Както прецените, може да се обсъдят някои продукти, а другите неподкрепени да не се добавят.

# 28
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
И аз се блазня по пижамите от четвъртък, но имаме много и няма да се редя този път.
Похвалвам детската шунка и детските кренвирши. Прави ми впечатление, че са със сравнително кратък срок на годност, дано наистина това, което пише на етикета, е вярно.

# 29
  • Мнения: 19 691
Тете, не съм! Честна лидълска  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт