Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

На море в Турция - тема 72

• 9 884
  • 165
  •   6
Отговори
  • София
Линк към старата тема

https://m.bg-mamma.com/?topic=1341532

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 10:03 от босоногата херцогиня

# 1
  • Пловдив
Да се надяваме Ковид да е вече в миналото другото лято и пак да ходим спокойно в Турция.

# 2
Извинявам се, но нали досега заглавията на темата бяха "На море в Турция" , а не на "път".

# 3
    Благодаря за темата!

# 4
    • София
    Благодарско за темата. От вчера сме във. Вонрезорт Голдън коуст. Май сме единствените българи. Има много руснаци и румънци. Хотелът ми харесва , доста.

# 5
    • София
    Извинявам се, но нали досега заглавията на темата бяха "На море в Турция" , а не на "път".
    Оправих го. Извинявам се.
    В неделя тръгвам и аз със собствен транспорт до Истанбул и оттам с вътрешни полети до Анталия. Очаква се да пресека границата през нощта, така че да питам някой знае ли откъде мога да купя  HGS стикер по това време? Дали има във freeshop-а? Все пак той е денонощен.

# 6
    • Варна
    стикери вече има и на големите бензиностанции , не само на пощенските пунктове Simple Smile

Цитат на: Ripple в чт, 10 юни 2021, 09:11
    Здравейте, препоръчайте ми място, в което да наемем квартира/малък хотел, с хубав плаж, да не е на повече от 300 км от границата, с две деца сме, които пътуват лошо. Не държа на изхранване, басейни и т.н., но да е красиво, приятно и ако има къде да се разходим наоколо, ще е супер. Накратко бягаме от олинклузива и тежките хотели.

"Вила южни морета" в Инеада.

вилата , въпреки че сигурно е прекрасно и близко място все пак е на Черно море , а почти всички искаме нещо различно и Черно море е на 15 мин. пеша от вкъщи  Simple Smile
    Много хубави места каквито търсите има и по двата бряга на Мраморно море и на двата им острова .На Гьокчеада има и село със около 180 къщи на български турци - преселници които дават квартири и няма езиковата бариера - старите преселници си помнят български . Имам и тел. на собственик на бунгала на плажа на сърфистите където всичко е 90% българско.

# 7
    • Русе
    Е,то след 3 месеца сигурно ще им е от полза тази информация за вилата.

# 8
    Аз както писах в предната тема, тръгваме утре с Турс КЛуб с автобус. Обаче какво ми беше учудването, че този път ще тръгнат 9 и 30 от София. Предишни години при тръгване в 12 часа от София, сме пристигали в 6 часа в хотелите и сме дремели на диваните във фоайето докато ни дадат стая, което е било около 10 часа. Сега се притеснявам, че ако всичко е нормално ще сме към 3-4 часа посред нощите в хотела в Сиде. Хората не са длъжни да ни настаняват толкова рано и ще има да чакаме............... Някой има ли идея защо се тръгва толкова рано, и идеи дали да предложа да доплатя нещо на рецепцията и да ни пуснат по-рано в стаите, или да си дремем и чакаме, то бели кахъри, ама такива мисли ме занимават от вчера.

# 9
    Аз както писах в предната тема, тръгваме утре с Турс КЛуб с автобус. Обаче какво ми беше учудването, че този път ще тръгнат 9 и 30 от София. Предишни години при тръгване в 12 часа от София, сме пристигали в 6 часа в хотелите и сме дремели на диваните във фоайето докато ни дадат стая, което е било около 10 часа. Сега се притеснявам, че ако всичко е нормално ще сме към 3-4 часа посред нощите в хотела в Сиде. Хората не са длъжни да ни настаняват толкова рано и ще има да чакаме............... Някой има ли идея защо се тръгва толкова рано, и идеи дали да предложа да доплатя нещо на рецепцията и да ни пуснат по-рано в стаите, или да си дремем и чакаме, то бели кахъри, ама такива мисли ме занимават от вчера.
    Нас тая година ни стовариха в 5-6 сутринта и чак в 2 ни настаниха. Не ми се мисли хората, които оставихме първи в 3-4ч., дано са били късметлии и да имало свободни стаи и да са ги настанили веднага. Мисля, че го правят да имат време шофьорите да отпочинат. На връщане също ни взеха по-рано. В 12, а друг път в 2. И не успяхме да обядваме.

# 10
    Нас тая година ни стовариха в 5-6 сутринта и чак в 2 ни настаниха. Не ми се мисли хората, които оставихме първи в 3-4ч., дано са били късметлии и да имало свободни стаи и да са ги настанили веднага. Мисля, че го правят да имат време шофьорите да отпочинат. На връщане също ни взеха по-рано. В 12, а друг път в 2. И не успяхме да обядваме.
    Май се оказва, че за пореден път не се мисли за клиентите, а за служителите на фирмата. От догодина вече ще имам възможност за пътуване със собствен транспорт, но досега нямах избор.

# 11
    • Където морето целува небето...
    Моля съфорумката, която писа че са в Кемер, да сподели самостоятелно ли пътуват или през агенция.

# 12
    • sofia
    mario4e,  забранила сте получаването на съобщения.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 18:50 от Tюркоаз

# 13
    • Пловдив
    Ние сме с личен автомобил. Една нощувка направихме в Кютахия. На границата не сме чакали много - някъде за час минахме. На бг границата ни предупредиха, за връщане да се запасим с вода, защото се чакало много. Понякога и по 12 часа....

# 14
    mario4e, пишете ми на лични, но сте забранила получаването на съобщения.

Май го оправих

Общи условия

Активация на акаунт