Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 107
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 870
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 087
Някой пробва ли новото сирене , на мястото на Софра?
Дали е същото ?

# 871
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Казаха ми , че някакви панталони имало в момента, не съм ходила отдавна в Лидл, може ли снимка на панталоните

# 872
  • Мнения: 3 558
Някой има ли идея дали скоро следва да има азиатска седмица.Много харесваме едни люти сосове ,които пускат само тогава......Благодаря предварително! bouquet
Разглеждах испанския Лидл и там ще бъде от понеделник, предполагам че и при нас ще е скоро  Simple Smile

# 873
  • Мнения: 9 490
Някой пробва ли новото сирене , на мястото на Софра?
Дали е същото ?

Какво?! Няма вече софра ли??
Sad

# 874
  • Sofia
  • Мнения: 1 207
Момичета, тези от вас, които си купиха уреда за готвене с горещ въздух, всички ли имате проблем с покритието и как го решихте? Смениха ви само тази част, целия уред, върнаха ви парите или изобщо не ви признаха гаранцията? Много си го харесвам, но покритието на кошницата и купата под нея се излющи ужасно и е много трудно използваем. Sad

# 875
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 087
Някой пробва ли новото сирене , на мястото на Софра?
Дали е същото ?

Какво?! Няма вече софра ли??
Sad
Да, няма, взех от новото преди малко, но още не сме го пробвали, дано става.

# 876
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Момичета, имам спешно питане за едни шоколадови бонбони. Не знам как се казват, мисля, че са с ликьор, другите, подобни -пияна вишна 2,79 е някъде цената. Ако може някой да ми каже колко броя са в една кутия.

# 877
  • София
  • Мнения: 16 159
От 29.05 - бански костюми и плажни неща - според плакат в Студ. град.
От 01.06 - летни дрехи, видяха ми се ленени.

# 878
  • Сливен
  • Мнения: 4 071
Ленените неща какви са?

# 879
  • София
  • Мнения: 3 178
Di83 Погледни тук

Днес минах през Лидъл на Резбарска -София. Имаше много тротинетки. Сигурно около 40 броя. Повечето бяха от модела с 2 колела. Имаше и с 3, но бяха само 1-2 бройки. Някой ако търси...

Също и доволно количество от възглавниците за масаж на врат.

# 880
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Някой има ли идея дали скоро следва да има азиатска седмица.Много харесваме едни люти сосове ,които пускат само тогава......Благодаря предварително! bouquet
Разглеждах испанския Лидл и там ще бъде от понеделник, предполагам че и при нас ще е скоро  Simple Smile

От вчера започна, събота. Ама много от нещата си отлежаваха на един щанд от предната азиатска  ooooh! Даже не ги намалиха качествено да им свършат старите наличности.

# 881
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Аз тази седмица съм си харесала маратонките на Каппа от четвъртък.

# 882
  • София
  • Мнения: 14 793
Хайде де, изоставате  Laughing Хората откога ровят в кошовете  Laughing И аз рано-рано отидох, ама само с едни момчешки тениски и масло се прибрах. Отговарят си на номерата, но момичешките нещо не ми харесаха за мен и се отказах. Оранжевите доста бият на изкуствена материя на пипане. Иначе, яко купуване на мъжките блузи.

# 883
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Аз няма да мога да отида тези дни.Ще чакам следващите промоции от Четвъртък.

# 884
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Хайде де, изоставате  Laughing Хората откога ровят в кошовете  Laughing И аз рано-рано отидох, ама само с едни момчешки тениски и масло се прибрах. Отговарят си на номерата, но момичешките нещо не ми харесаха за мен и се отказах. Оранжевите доста бият на изкуствена материя на пипане. Иначе, яко купуване на мъжките блузи.

Момичешките тениски са гола-вода. С 60-70% полиестер в състава (има разлика за различните цветове). Ще ги връщаме май. За малкия взех 4 тениски и едни къси гащи.
Не пропуснах и крема за мазане Пилос.  Mr. Green Мога да го греба с лъжицата напров. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт