Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 165
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 1 155
  • София
  • Мнения: 681
Кърначето и в нашата къща се удобри доста. При това размразено на стайна температура цяла нощ, след което пъхнато в хладилник до вечерта - моментът на печене. Пекох го на фурна с картофи - стана убиец Simple Smile

# 1 156
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
и аз , дето не обичам такива неща , го удобрих .. пекох го с боб на фурна  Heart Eyes .. забелязох ,че пуска доста мазнина  Peace

# 1 157
  • Пловдив
  • Мнения: 41 011
Кърначето и в нашата къща се удобри доста. При това размразено на стайна температура цяла нощ, след което пъхнато в хладилник до вечерта - моментът на печене. Пекох го на фурна с картофи - стана убиец Simple Smile
Да,и у нас така...обаче тр.да се изяде на момента.На другата вечер не е същият вкус Rolling Eyes Не ми хареса за второ хапване.

# 1 158
  • Мнения: 532
От очилата за плуване в скрития текст, светлосините, някъде има ли S/M? В нашия са само L/XL от този цвят..

Скрит текст:

Сутринта вече връщаха бански - имаше сериозна опашка и наред връщащи.. И аз върнах, но маратонки от миналата седмица - точно една идея умалени, колкото да ми натискат пръстите. Човечето намаза плажни пътъчки, дано й станат.

# 1 159
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Здравейте!
Някой пита за Мъжките плувни шорти: ММ си взе Сиво преливащо към бяло М и му е ок. По принцип е този размер. Взе и от Тъмносивото с цикламените връзки на фигури също М - него ще го връща, защото опъва на крачолите при движение, кройката е различна. Отпред също не стои много добре.
Аз разгледах, но нещо не ми харесаха дамските модели. Беше доста разровено. Исках долнище с ластик като миналогодишните на райета. От горнището с преплетената лента в черно пък нямаше подходящ размер.

# 1 160
  • Мнения: 18 057
Взех си черния без банелите, но на живо с банелите много ми хареса. При нас обаче е имало само 36 и 38, а точно този модел и силно умален. Повече от 1 пръст разлика имаше между 38 номер на двата черни.

# 1 161
  • Мнения: 734
Здравейте!
Някой пита за Мъжките плувни шорти: ММ си взе Сиво преливащо към бяло М и му е ок. По принцип е този размер. Взе и от Тъмносивото с цикламените връзки на фигури също М - него ще го връща, защото опъва на крачолите при движение, кройката е различна. Отпред също не стои много добре.
Аз разгледах, но нещо не ми харесаха дамските модели. Беше доста разровено. Исках долнище с ластик като миналогодишните на райета. От горнището с преплетената лента в черно пък нямаше подходящ размер.

Ние имаме мъжки от миналата година и са добри.

# 1 162
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Синът ми си взе сивите шорти на нещо като листа Rolling Eyes - тези, с които е облечен младежът в брошурата Sunglasses Явно са умалени, защото панталоните му са Л, а бански е взел ХЛ и са му добре. Доволен е Peace
Аз така и не отидох за дамски бански. Ще ходя в четвъртък да видя ленените дрехи. Ако има останали бански - добре; ако не - здраве да е, все ще си намеря бански.
От слънцезащитните продукти и аз съм много доволна. Ползвам спрей-олиото, тъй като млеката са ми неприятни за нанасяне.
Умишлено ли пишете "удобрявам" newsm78 Част от закачките в темата ли е този начин на изписване? Стана ми интересно, понеже вече няколко пъти го мернах изписано по този начин.

# 1 163
  • Мнения: 1 380
Аз вчера си купих черния бански с премятането - взех горнище 38 и долнище 36. Харесва ми и няма да го връщам. В Лидл - а в Ринг мол имаше много бански, джапанки, очила-всичко и това беше вечерта към 21:00. Взех и кърначета Ххл, сега ще ги правя за обяд, че след вашите похвали трябва да ги опитаме Simple Smile и слънцезащитен спрей с фактор 20 взех за нас с ММ, като цяло доста се оборудвах за морето от там. Миналата седмица и чадър и плажна кърпа взех Simple Smile

# 1 164
  • София
  • Мнения: 1 970
Значи и аз да доложа за мъжките бански тип боксерки, една идея са умалени. Все пак за мъж ми смених XL-а с L, който си носи по принцип. XL-а щял да му се изхлузва във водата според него  Laughing, сега за L-а сигурно пък ще мрънка, че му опъва, ама повече не мисля да ходя да сменям.
Малката и тя е между два размера в момента, 110/116 все още ѝ е доста широчко, 98/104 пък вече ѝ късее, та и за нея не знам вече какво да взимам, летните дрехи от по-големия размер ще са ѝ точно баш за зимата  Simple Smile

# 1 165
  • Мнения: 1 813
Слънцезащитните продукти добри ли са им?
Да, много са добри. От години ги ползваме.
Моля за отзиви за машината за сладолед.
Както казва Рачков: "Учете ги тия езици, бе!" - та и аз- "Четете я тая тема,бе" Laughing
Отзивите не са добри за машината за сладолед.

# 1 166
  • Мнения: 1 557
Видях бебешки нещица по плакатите за другата седмица.

# 1 167
  • Сливен
  • Мнения: 4 082
И какви бяха .,имаше ли за новородени?

# 1 168
  • Мнения: 1 557
Лятно комплектче за момченце мернах - тениска с къс ръкав и къси панталонки, както и клинчета за момиченце. По принцип лидълската номерация започва от 50/56, което си е за новородено.
В нашия Лидл междудругото още си седят тигрови бодита, панталонки и блузи от предишното зареждане с бебешки неща. Аз дебна да ги намалят, но не, на 10лв си седят (за 2бр).   Mr. Green
То девойката ми и без това е презапасена с летни дрехи, ще се ослушвам за памперси и гащички за плуване.

# 1 169
  • Мнения: 3 199
При нас имаше намалени доста 50/56 номер: 2бр панталонки за 7лв (имаше и 62/68), 2бр блузки с дълъг ръкав за 7лв (62/68); бодита...Това от цирковите и от кравешките щампи Simple Smile Общо взето точно 50/56 си стоят дори в коша с намаления

Общи условия

Активация на акаунт