Къде в Бургас? (51)

  • 75 228
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 8 301
Има ли някакво учение, над нас обикаля някакво изтребителче от около час Grinning

Идея нямам, но и над нас прелита. Ама не е изтребителче, някакво друго е.

# 661
  • Мнения: 5 156
Какво ще кажете за изложбата на живи пеперуди във Флората? Хареса ли ви?




Не знам за пеперуди, ама сега има папагали. Но нещо много скъпо ми се видя входа...

Относно пеперудите..:
"Ако все още не сте посетили изложбата на живите тропически пеперуди в експозиционен център Флора Бургас, на 30.08 и 31.08 е момента. В последните два ни на изложбата, входната такса ще бъде на промоционалната цена 2 лв. за 1 човек. Входът за децата под 7 години и хората с увреждания е безплатен."


 bouquet Благодаря!

# 662
  • Мнения: 822
Момичета, ударете по едно рамо, че вече се отчаях - търся дълги ръкавици, почти до рамото, предполагам сатенени или поне да приличат на такива и мъжка шапка Зоро, но по-големичка като размер Simple Smile

# 663
  • Мнения: 1 700
ако не намираш ръкавици защо не си поръчаш от някъде онлайн.Би трябвало да има по магазините за бельо.В моловете погледна ли?
Къде в Славейков мога да намеря детски пантофки за яслата ми трябват?

# 664
  • Мнения: 8
Някой има ли лични впечатления от мебелна фирма Екодом на Републиканска?
Или ако може да ми препоръчате някоя качествена фирма за мебели по поръчка.
Професионално отношение .

# 665
  • Мнения: 211
Здравейте,

знаете ли дали в лабораториите /примерно Лина, Рамус и др./ правят изследване за паразити за детска градина? Досега такива изследвания сме правили винаги на втория етаж в Първа поликлиника, но тя не работи в събота... newsm78

# 666
  • Мнения: 261
Здравейте,

знаете ли дали в лабораториите /примерно Лина, Рамус и др./ правят изследване за паразити за детска градина? Досега такива изследвания сме правили винаги на втория етаж в Първа поликлиника, но тя не работи в събота... newsm78
                                                                                                                                                                             В момента са на промоция в лаборатория Лина.

# 667
  • Мнения: 211
Здравейте,

знаете ли дали в лабораториите /примерно Лина, Рамус и др./ правят изследване за паразити за детска градина? Досега такива изследвания сме правили винаги на втория етаж в Първа поликлиника, но тя не работи в събота... newsm78
                                                                                                                                                                             В момента са на промоция в лаборатория Лина.

благодаря!

разгледах сайта на Лина, работят и с направление от личния лекар.

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 6 452
Да сте виждали някъде уред за рязане на спирали он зеленчуци? Нещо такова търся, но не ми се плаща и доставка почти колкото уреда

https://www.hipo.bg/bg-product-details-640.html

# 669
  • Мнения: 822
Да сте виждали някъде уред за рязане на спирали он зеленчуци? Нещо такова търся, но не ми се плаща и доставка почти колкото уреда

https://www.hipo.bg/bg-product-details-640.html


Проверявала ли си в Джъмбо? 

# 670
  • Мнения: 822
ако не намираш ръкавици защо не си поръчаш от някъде онлайн.Би трябвало да има по магазините за бельо.В моловете погледна ли?
Къде в Славейков мога да намеря детски пантофки за яслата ми трябват?
Така и направих накрая - намерих си в базар.бг, просто ми се искаше да избегна доставката.

# 671
  • Мнения: 7 004
Такива "острилки" съм виждала в магазините по 1лв. на Александровска.

# 672
  • Мнения: 3 161
Къде могат да ми изрежат качествено сим-картата на телефона в нано-формат?

# 673
  • Мнения: 24 575
В Мтел, но мисля че струваше 20лв услугата...

# 674
  • Мнения: 6 014
3 лв. ми бяха взимали преди години Мтел, може и в някои от магазините за gsm аксесоари да проверите.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт