Къде в Бургас? (51)

  • 75 194
  • 736
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 151
Мтел, както и никой от мобилните оператори не са ми вариант, благодаря! Карат ме да сключвам нов договор или ми искат 3 пъти повече пари, отколкото струва една нова карта.

За GSM-магазините или сервизите, ако някой има по-конкретна информация, моля да каже! /Мира, аз точно обикалянето по магазините се опитвам да си спестя с това питане  Simple Smile /

# 676
  • Мнения: 6 008
Съжалявам, но нямам впечатления за конкретен магазин, просто предположих, че може да я вършат тази работа. За да не се разкарваш напразно би могла да позвъниш предварително.

# 677
  • Мнения: 4 943
Къде могат да ми изрежат качествено сим-картата на телефона в нано-формат?
Можеш да отидеш в офис на оператора, на който си и там директно да ти я сменят за нова във формата, който искаш. Ако ли не, по ул. Богориди има магазин за аксесоари и тешефони, там ги режат, намира се срещу магазин Подиум.

# 678
  • Burgas
  • Мнения: 503
В магазин Астрал мобил на Богориди режат сим карти, Не мога да кажа каква е цената на услугата,на мен не ми взеха пари,защото купих телефона от тях.

# 679
  • Мнения: 6 974
Аз пък да ви споделя-преди седмица в Мтел в центъра нямаха микро сим-карта за Боб и вечерта минах през бившето Пикадили, където служителят ме светна, че може просто да изреже моята карта и да ми спести 10лв. А в центъра като нищо щяха да ми ги вземат..

# 680
  • Мнения: 4 943
В магазин Астрал мобил на Богориди режат сим карти, Не мога да кажа каква е цената на услугата,на мен не ми взеха пари,защото купих телефона от тях.
Да, и аз за Астрал говорех, но забравих името.

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 6 934
От къде мога да взема кашони за местене на покъщнина, които да не струват луди пари.

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 6 079
Помоли някой близък с магазин да ти събира. Или помоли кварталния магазин - зеленчуков, за хранителни стоки... Изхвърлят купища кашони всеки ден. Или някой, който работи като дистрибутор във фирма за търговия с бързооборотни стоки.

# 683
  • БУРГАС
  • Мнения: 142
Някой да препоръча салон където правят трайно извиване на мигли Simple Smile

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет дами,
къде поправят чадъри Simple Smile

# 685
  • Мнения: 534
Момичета, моля препоръчайте студио за интериорен дизайн в Бургас, споделете и лични впечатления, благодаря предварително!

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
не мога да помогна за предходните две питанки, но да попитам /май за втори път/ Бихте ли ми препоръчали школа по БЕЛ за подготовка за матурите в 7-ми клас. Praynig Бих придпочела да е в центъра и да не са частни уроци, а школа.

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
не мога да помогна за предходните две питанки, но да попитам /май за втори път/ Бихте ли ми препоръчали школа по БЕЛ за подготовка за матурите в 7-ми клас. Praynig Бих придпочела да е в центъра и да не са частни уроци, а школа.

В центъра са Питагор - http://www.pitagor.org/. Под Триа се намират. Но нямам представа каква е подготовката ми, не сме стигнали до 7 клас още. Simple Smile

# 688
  • Мнения: 320
Добър ден!Знаете ли добър очен лекар в Бургас?Става въпрос за преглед на бебета на три месеца.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
не мога да помогна за предходните две питанки, но да попитам /май за втори път/ Бихте ли ми препоръчали школа по БЕЛ за подготовка за матурите в 7-ми клас. Praynig Бих придпочела да е в центъра и да не са частни уроци, а школа.
Синът ми се пече на седмокласния огън тази година Wink, по принцип не ходеше на уроци през годината, в края само отиде на няколко семинара тук https://www.facebook.com/modernotouchilishte/, бяха му много полезни, хареса много учителката.

Общи условия

Активация на акаунт